Bu ikiyüzlülük neden?

Neden bu kadar çok ikiyüzlü erkek var? İkiyüzlülükten kastım şu... Bir erkek dilediğince cinsellikten bahsedebiliyor ve de cinselliği yaşayabiliyor ama cinsellikten bahseden ya da cinselliği yaşayan bir kız olunca o kıza etmedikleri küfür kalmıyor.

Bunun nedeni nedir?

İslam desen asla olamaz, İslam'da zina erkeğe de kadına olduğu kadar haram.

Daha bugün böyle bir şeye şahit oldum, eleman her bulduğu kadınla yatıyor, kızın biri sevgilisiyle yatmış diye etmediği küfür kalmadı.

Bu ikiyüzlülük neden?

Kızlara da sorum şu... Bakir olmayan bir erkek bile bakire olmayan kızı aşağılıyorken sizler bu adamlarla nasıl evlenebiliyorsunuz/arkadaşlık yapabiliyorsunuz? Ya da o kişiye "ya hu sen kendine bak" neden demiyorsunuz? Sizler onlara ses etmedikçe onlar bunu daima yapacaklar ve bunu kendilerine hak olarak görecekler.

Fikirleri bekliyorum.

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaslik etmiyorum ve asla da etmem zaten .

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Öyle adamları yetiştirenler de maalesef bizim kadınlar.Erkeğin elinin kiri, erkektir yapar düşüncesi var Türk insanında. İslam dinini bilen (İslam'da zina erkeğe de kadına olduğu kadar haram) zaten bunun savunmasını yapmaz.

1|0
    0|0
    • Haklısın, sonuçta çocukları anneler yetiştiriyor. E peki sizler (durumun farkında olanlar) neden o kadınlara doğruyu öğretmiyorlar... Ben bu yazdığım soruyu gerçek hayatımda bir kıza sordum, ve kız kraldan çok kralcı çıktı. Yani beyni yıkanmış çok kadın var, orası muhakkak ama bu iş sizler gibi olayın saçmalığını, ikiyüzlülüğünü idrak edebilmişlere bakıyor. 3-5 kişinin konu hakkında düşünmesini sağlasanız, bunu yapan erkeğe sen kendine bak deseniz, çok yol kat edilir. Yanlış mıyım?

• Gazali'nin bir sözü var ; Cahillerle tartışmaya girmeyin , zira ben hic yenemedim diye gerçekten de doğru..Öylelerini ancak kocası,sevgilisi aldattığında kafasına dank eder ama oğlunu aynı yetiştirir.Bu düzen böyle...Kur'an-ı okuduğunda iyi anlayanlar bunu fark eder.

• Doğru diyorsun ama ben yine de sessiz kalmamanız gerektiğini düşünüyorum. Sessiz kaldıkça sizin gibi beyni yıkanmamış olanlar, beyni yıkanmış olanlar daima öğrendikleri ikiyüzlü bilgilerle yetinecekler. Belki onların en azından "düşünmelerine" vesile olursunuz.

Erkekler Ne Diyor 1

• Erkekleri ilgilendiren sorunun muhatabı İslam olmayabilir. Fakat kadınları ilgilendiren sorunun muhatabı İslamdır. Şimdi "Kadın ve İslam" başlığı altında 3+ sayfadan oluşan bir yazı yazacak olsam, pek çok kadın muhalif olacaktır. Böyle de rezil bir kadınlık anlayışı var Türkiye'de.

1|0
    0|0
    • Kadınların beyni inanılmaz derecede yıkanmış. Ben erkek halimle utandım geçende konuştuğum kızın sözleri üzerine. Kraldan çok kralcıydı. Kadınlar bu ülkede hakikaten çok cahiller. Cahil olmayanları elbette var ama geneli cahil.

Yükleniyor...