Evet erkekler ve hanımhanımcık kızlarımız buyrun soruya...

evet arkadaşlar burda çok bekaret konusu varken bi anket yapalım.. Bekaretini kaybetmiş ve bakire olan kızlarımız var biri kız değil ama olsun :) siz olsanız hangisinle evlenirdiniz? cevaba kızlarda katılabilir erkeksi düşüncelerle ;)

• Bakire değil fakat dürüst...
    A seç
  • Bakire ama dikilmiş...
    B seç
  • Bakire fakat cinselliği tadmış birisi..
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bakire olan yokmu diyenler için Okızı bu seçenekler arasına layık görmedim o yüzden seçeneklerde yok.!
%31 oyla A şıkkı seçilmiş arkadaşlar. nereyedeyse erkek ve kızlarımızın sayısıda aynı. dürüstlük ön planda yani .

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• secenekler bunlardan ıbaret ıse evde kalır herkes. cunku evlılık tercıhı ıcın aranan krıterler bunlar degıl sevgı ve saygıdır. kadın benı delıcesıne sevsın arkadas gerıye kalan her sey ıkıncı plandadır. benı sevsın ve bana olan sevgısıne de benı ınandırsın. kadının da erkegın de ılk olarak araması gereken bu.

4|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• bakir olmayıp böyle layık görmedim gibi muhabbet yapanlara tav oluyorum

5|1
    0|1
    • al aşağı edip bütün kızlarıda yeremi vurmalı sayın Lady

• ben sevmiyorum öyle herkesle tartışmayı.iyi geceler

• Sizede bayan ego :)

• sana anca gülerim ben

1|0
    0|2
  • Bakire olması pek önemli değil dürüst olsun yeter.

0|0
    0|0
  • bakire tercih edilir

0|0
    0|0
  • Nasıl yani o kızı buraya layık görmedim derken ne kastettin?

0|0
    0|0
  • bakire fakat cinselliği tatmış nasıl oluyor.

0|0
    0|0
    • Anal yapmış oral yapmış oluyor. hani evleneceği insanı kendi bile bilmediği için ben şimdilik bunla idare edeyim bakire ayağına yatarım hesabı yapan oluyor.

• hımmmmm :) anladımmm ... çok çirkin bi davranışmış.

• bakire olup dürüst olanlar da var

0|1
    0|0
    • yok demiyoruz ki

• demişsin

• güncellemeyi okursan sevinirim. anlamadıkça tekrarla sonunda anlayacığa ve farklı bir bakış açısı ile yazıldığını anlıcaksın.

Erkekler Ne Diyor 7

• Sayenizde yakında flört - aşk - cinsellik gibi bir de bekaret bölümü açılacak :) Açılan açılmış arkadaşlar, böyle kadınları aşağılamayın. Her vaka farklıdır, millet Ay'a çıkıyor, biz hala Güneydoğu aşiretleri gibi takıldık zar meselesine. Dört duvar arasında olan şey, isteyen istediğiyle evlenir, ayrılır, çıkar, çıkmaz.

Ayrıca kadınlar bekaretini kaybediyorsa parmağıyla bozmuyor, bunu yapan da senin hem cinsin, bir erkek. Kadınların hangisi delikanlı diye soruyorsunuz, bunu yaşadıktan sonra kadını terkeden hangisi delikanlı acaba ?

6|0
    0|0
    • evet sitenin ağır abisi geldi ağırlığını koydu olaya el attı.

• Açıkçası bakireliğin benim için pek bir önemi yok. Tekrardan evlenecek olsam cinsellikte fantezileri çok geniş olan ve sınırları zorlamayı seven, cinselliğe çok düşkün birini tercih ederdim.

1|0
    0|0
  • bakire olmasa da olur yeter ki dürüst olsun

4|1
    0|0
  • hepsi olabilir

2|0
    0|0
    • olsunda nasıl olursa olsun diyorsun :)) senin yalnızlık iyice başına vurmuş umarım yakın zamanda bulursun :)

• hayır aşık olduktan sonra insanin gözü bekaret görmez

• Bakire olsun isterim ben nasıl bir kızla birlikt olmamışsam oda bir erkekle olmasın

0|0
    0|0
  • layık görmedim ne demek amk

6|0
    0|1
  • Bu ne biçim oylama la hani temiz kız seçeneği yani hepsinde bir bkluk yapmışlar :) cinsellik bölümünde genelde cinselliği tavan yapmış kızlar takılıyor bu yüzden onlar için bekaret önemli değildir bunu aşk, ayrılık gibi bölümlerde yazsan bekarete önem veren çok olur ama cinsellik bölümü burası bir kız bu bölümde geziyorsa ondan fazla birşey bekleme :)

0|1
    5|0
    • O temiz bakire kızı bu seçeneklerin arasına layık görmedim o yüzdendir o seçeneğin olmaması.

• hee o zaman tamam gardaş sevdim seni 5 yıldızı bastım

• eyvallah sağoalsın.

Yükleniyor...