Adet görmediğim için bekar olduğum halde hamilelik testi yaptırdım?

ben adet göremediğimde çok korkuyorum. tuvaletten sperm gelir de olmazsam diye gittim hamilelik testi yaptırdım. hamilelik negatif çıktı. sonra kızlık zarı kontrolu yaptırdım onda da sorun çıkmadı. bunların hepsi benim sağlık bilgilerimde yazıyor ilerde birilerinin eline geçer de açıklarlarsa diye korkuyorum. .çok evhamlı oldugum için polikistik overim olduğu için adet olmamışım yoksa cinsel ilişkim olmadı ama yine de kontrollere gittim ve sağlık bilgilerimde yazıyor ilerde ortaya çıkarsa ben napacağım? lütfen dalga geçmeyin

Güncellemeler:
açıklansa bile hamilelik testinde bişey çıkmadı
kızlık testi de normal ama niye bunları yaptırdın derlerse ben ne diyeceim

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• yahu okumuş insanlarsınız. hadi saçma terddütlerin var diyelim kızım aç google ı sağlık sitelerinden bir araştır bu işler nasıl olur diye.

bunca insan binlerce yıldır hayat sürüp geliyor. senin dediğin olsa bir tek tuvalet değil her yerde olur bu ki bütün kadınlar babası belli olmayan çocuklar doğurur. sen bir psikoloğa git.
    saçmalığın da bir haddi var. biz havada uçan polenlerle üremiyoruz. sğermin bir yaşam süresi var.

0|0
    0|0
    • onların hepsini bilsem de yine de korkuyorum

• zaten gidiyorum ilaç da içiyorum ama sorunum bu bilgiler birilerinin eline geçerse ben ne diyecem

• senin sorunun her şeyden korkmak. doktor gereken tedaviyi yapacaktır

Erkekler Ne Diyor 10

• Titiz biri olduğünu söylersin.

0|0
    0|0
  • Obsesyon

0|0
    0|0
    • obsesyon olduğunu biliyorum ama ilerdde sağlık bilgilerimde yazıyor kızlık kontrolu yaptırdğım ve hamilelik testi yaptırdığım niye yaptırdın deseler ben diyeceğim

• enabız var ama birde?

• boşver , dinleme kendini , dinlen

• Bence ilk olarak bunu ona söylemelisin. Bu konuda evhamli biri olduğunu açıkça söylersen bir sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Hem raporlarda da olumsuz bir şey çıkmamış

0|0
    0|0
  • Enteresan

0|0
    0|0
  • yazık bu kadar korkuyor kızlarımız ıste bu durumlardan

0|0
    0|0
    • ne yapacağim?

• kotu bır sey toplumun baskısından dolayı bu kadar evham yapman aslında adet gormemen bıle belkı bunun etkısı uzucu

• Sıkıntı yapacak bir durum görmedim ya da anlamadım sorun yok ki?

0|0
    0|0
    • ilerde sağlık bilgilerimde yazıyor kızlık kontrolu yaptırdğım ve hamilelik testi yaptırdığım niye yaptırdın deseler ben diyeceğim

• iş mülakatlarında sağlık bilgilerimi kontrol ederlerse?

• Kim kontrol etcek ya belgelerde yazar mi onlar sanmıyorum ama yazsa bile kimseye gostermezsin mulakattakiler hariç

• Kendi kendine kuruntu yapiyorsun. Vesveseyi at icinden.

0|0
    0|0
  • Tuvaletten nasıl sperm gelecek onu anlamadım sen erkekler tuvaletinimi kullanıyorsun

0|0
    0|0
  • kimse bilmezzzx

0|0
    0|0
  • Obsesif Kompulsif Bozukluk bunlar. Anlatirsun boyle boyle seni tanirsa inanir zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hahahahahah :D yaaa inanamıyorum offf :D :D :D gece cinler gelip şeetmiş olabilir tabi :D :D

0|1
    1|0
  • Sağlık bilgilerini kimseyle paylaşmazlar

0|0
    0|0
  • At sende neden evde bulunduruyorsun ki riske girmeye gerek yok

0|0
    0|0
    • Evde degil bugune kadar yapilan hermuayeneinternette enabizdagoruluyormus

• Hamilelik testini kan testi olarak mı yaptırdın? Aileye bilgi gidiyor diye bir hurafe vardı doğru değil di mi?

0|0
    0|0
    • kan testi yaptırdım evet

• Ya ben de yaptırmayı düsünüyorum ama bilgilerim paylaşılır diye endişeliyim.

• Bunlar mahremiyet bilgiler sendne başka hiçkimseye söylenemez.

0|0
    0|0
    • diyelim ki söylendi sonuçlar negatif oldugu halde niye bunları yaptırdın derlerse ben ne diyecm

• Yaşı 18 den küçüktür aksi takdirde bu suç.

• keşke her sağlıkçı sizin kadar bilinçli olsa?

Yükleniyor...