Neden kızlar boyle?

Erkekler 1900 lu yıllarda da sekse düşkündü 2050 de de düşkün olacak ama kadın su zamanda çok azginlasto neden ama tertemiz kız yok denecek kadar az yazık ya çoğu erkek dusunuor kızların namusunu kizin kendi düşünmüyor evlenince kocasına nasıl bakacak çocuğuna nasıl bakack dusunmuyor rahatça ilişki kuruyor yazık ya yazık!!!

0|2
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben kendimi koruyorum ilerde evlenecegim adam kendini koruyor mu acaba ya ben daha önce ilişki yasadinmi dediginde yalan söylerse ki soylesede anlamam namus u başka insanlara yükleyip namussuz dolasmak yakismaz kimseye...
    Dilerim namussuma karşılık namuslu bir insan cikar karşıma dua ediyorum :((((

0|1
    0|0
    • Dediğim gibi bak mantıklı düşün bir erkek çağ öncesinde de ayni seks meraklisiydi su an anda ayni 1000 yıl sonrada ayni olacak ama zmane kızları bozuyo ortaligi kendini ortaya atıyor çekmiyor geriye

• Tamam sen sorunda baki kalmaya devam et.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızların sekse uzak olduğunu düşünüyorum. Erkek gibi seks istemeleri bunu dile getirmeleri kirlilik sebebi mi? Kızlar senin istediğin gibi merakk etme namus kızlık zarı diye kafayı yemişler. İyi yedirtmişsiniz bu bile yetmemiş size. Hayret

0|0
    0|0
    • Toplum da kız dediğin zaman geri duracak kardeşim kendini geri çekecek sakinacak su devirde öyle kız yok geç bunları bence

• Hayat ve yaradılışın bişey yüklediği falan yok. Erkekte kadında insan her yönüyle aynılar. Sen kendince farklı görüyorsun. Sorun şu ki senin dediğin gibi tonca kız var diğerlerinin tarzı niye batıyor sana. O sana dötünü açıyorsa sende mikini kapat

• O kadar öküz ve beyinsizsin ki senin için elimi yordum zamanıma kıydım a q yol al namus bekçisi miktirme belanı

• Haklisin katiliyorum bazilarinin beyni erkeklerin nefsinin daha zayif oldugunu anlamiyor. Kiyamet yaklasiiyor

0|0
    0|0
    • Kardeşim ortalık çok kotu kızlar erkeklerden azgin neleri var ya erkek ayni erkek m. ö de ayni erkek ama kadınlar bozuyor ortaligi

• Aynen oyle anlatamiyosun diyolarki erkekler zina yaparsa bizde yapariz olmaz oyle sey diye. ula o kizlik zari niye var kimse merak etmiyor mu erkeklerin genlerine aykiri bir durum ortalikta namuslu kiz kalmadi

Yükleniyor...