Hamileyim yardım?

Bugun hamile olduğumu öğrendim. Yaşım çok genç sizce sevgilime söylemeden aldırmalı mıyım? Haberi olmalı mı? Zaten hafta içinde nikah kuyacaktık.

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• aldırılması taraftarı değilim ama yaşından dolayı sorumluluğunu alamayacağını düşünüyorsan ona göre karar ver

1|0
    0|0
    • Kurtulmaktan ziyade bakamam iyi bir gelecek sunamam daha ben çocuğum. bir başkaları gibi doğurup eline ekmek verip sokağa salmak istemiyorum

• Aldırmak gelmiyor içimden ama sevgilime soylesem doğurmamı önerecek ama yapamam hem kendi sağlığım hemde çocuğumun sağlığı ve geleceği. Çok kişi tanımadan katil diyor ama memnun muyum ben bu olandan evet hata yaptık zina vs ama kocam olacak sonuçta sadece o oldu ve o olmaya devam edecek.

• ben öğretmenim velilerimin çoğu küçük yaşta anne olmuşlar gördüğümde onlara üzülüyorum çoğu pişman hatta birçok sağlık sorunları var çocuklarıyla ilgilenmek bile gelmiyor içlerinden bakamıyorlar o yüzden gerçekten iyi düşün

Erkekler Ne Diyor 15

• bir halt etmişsiniz. neyse olan olmuş. o çocuğun babasının bunu bilmek hakkı. ondan habersiz aldıramazsın. dinen de haram. sevgiline söyle ve bir an önce nikah işini hızlandırın.
    her poku yemeyi biliyorsunuz korunmaya aklınız ermiyor.

0|0
    0|0
  • Madem zina yapıyorsunuz birde çocuk peydahlamak. Hata üstüne hata aldirirsan daha beter. Yani diyebilecegim bu kdr sert cevap vermek. istemiyrm

2|0
    0|0
  • Nikah kıyacaksan neden aldırıyorsun onu anlamadım.

0|0
    0|0
  • Nikah olacaksa aldırma bırak dünyaya gelsin evlat sevgisi başka

0|0
    0|0
  • nikahı hızlandır bence söyleme ama baktın yan çiziyo evlenmiyor duruma göre ya anlat ya da aldır yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Söyleyin.

0|0
    0|0
  • Aldırma sakın. Genç yaşta anne baba olmak büyük avantaj. Unutmayın.

0|0
    0|0
  • Aldırma zaten nikahın var.

0|0
    0|0
  • ben sana söyle demedim mi

0|0
    0|0
  • Madem koyacak aman pardon kıyacaksa söyle

0|0
    0|0
  • Aldirma devlet bakar :D

0|0
    0|0
    • Devletin bakması benim bakmamdan daha korkunç

• Amacin kurtulmak değilmi zaten

• Kurtulmak değil bu yaşta doğum yaparsam ona iyi bir gelecek sunamam. Anne olacaksam çocuğumu kotu bir şekilde büyütmek asla istemem. En iyi şeyleri yaşamasını, iyi bilgili olmasını isterim.

• sen katilmisin hiç insan öldürdünmü

0|0
    0|0
  • Yaparken küçük deyilsin cocuk olunca yasın daha genc dimi

0|0
    0|0
  • evlenecekseniz aldırma

0|0
    0|0
  • Söyle ve aldırma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O halti yemeye kücük deilsiniz?

Cocuk istemiyorsan neden korunmuyorsun
    Oda bir can gelismemis olsada bircandir okadar cocuk isteyip anne olamayan insanlar var o cocugu aldirirsan anne oldunda annelik duygusunu tatdiginda okadar canin yanisak ki o ufacik seyin canina kiydin icin

0|0
    0|0
  • Doğur derim

0|1
    0|0
  • Öf bu sevismeyi bilmeyen gerizakalilar bir bitmedi. Yıl 2015 hala kaza ile hamile kalanlar var

1|0
    1|0
    • Gerizakalılar bitmedi ama gerizekalılar bitti.

• Aferin sana kresteki çocuklar gibi bir b*k buldum diye sevinebilirsin beyinsiz

• Sevgilinle durumu paylaş.

0|1
    0|0
  • Aldirma cok gunah. ilerde diger cocuklarinin basina kaza bela gelir.

0|0
    0|0
  • Nikah kiycakmissiniz boşuna kiyma ona aldırma dogsun

1|2
    0|0
Yükleniyor...