Bekareti olmayanlar karaktersiz ve seviyesiz kızlar mıdır?

Dün kızlık zarı ile ilgili bir soruda , bir bayan kullanıcı( o kişi kendini biliyor) " kızlık zarı olan bayanlar, seviyeli ve karakterli kızlardır, herkesle elleşmez, anal oral yapmaz" demiş. bu gerçekten doğrumu? o halde nasıl oluyorda bunca erkek sevişecek kız buluyor? nasıl oluyorda bakire oldugu halde yapmadıgı halt kalmıyor kızların? ben yapıp edip masum ayagına yatılmasını sevmiyorum sadece ...

0|0
916

En İyi Erkek Görüşü

• öylelerini tanıyorum ki analınıda yapıyor oralınıda ama bakire işte hemde kutsallarından :) sadece şimdiye kadar bir kişi bana ben yaptım dedi onunlada mesafeler yüzünden ayrıldık. bana kalırsa cesurca yürakten söyleyen bi kız daha namuslu diğer gördükelriem göre.

3|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Namus bacak arasında taşınmaz.

Taşıyanların zihniyeti, namuslarını eşlerine verdikleri gibi sapık bir inanışta.

Hiç bir insan namusunu vermeyi düşünmez bile.

bu hastalıktır.

4|1
    0|2
  • Bakire olmayan neden kareketersiz olsun ki ?

Aynen dediğin gibi bir erkek yana tutuşa kız arkadaşını becermek isteyecek, sonrada ona karektersiz biri gibi bakacak. Kimse kusura bakmasın ama bu mantıkta olan bir erkek karektersiz birisidir.

2|0
    0|0
  • kızların bu konuda özgür ve içinden geldiği gibi davranmasından yanayım bakire olmayana karaktersiz namussuz demem. ama sevgilime evlenmeden dokunmam ve benden önce herhangi bir şekilde başkasıyla birlikte olmuş birine kolay kolay güvenemem,sahiplenemem ve tiksinirim de.

0|2
    1|0
  • namus,gurur, karakter bacak arasında değil ruhtadır zekadadır. NOKTA

1|0
    0|0
  • karakterli olmanın bekaretle veya anal yapmayla alakası yok karekterli olan yaşam bir erkeğinde kadınında yanılızca tek bir kişiyle birlikte olması.

1|0
    1|0
  • bakire kız 100 kişi ile anal oral yaparsa namuslu

bakire olmayan kız 1 kişi ile yatarsa namussuz mu oluyor

2|0
    0|0
  • bu tur sorulara cevap vermek ıstemıyorum bu tur yerlerde edep başta edep yahu eskı bır evlıyanın dergahının kapısında yazan yazıdır edep yahu once edep

0|0
    1|0
  • Ben bakireyim diyen kadın benim için iticidir.Bu muhabbetlerin hiç edilmemesi tercihim.

1|0
    0|0
  • Bakireti olmayan kızlar namussuz, şehvet düşkünü, nefsine hakim olamayan aciz, zavvalı yaratıklardır.

0|1
    1|0
  • Düzeltme: Bekareti

0|0
    0|0
  • bekaret iki bacak arasında değil kafadadır diyen kızların zaten bakire olmasını beklemiyorum, ama bu saçmalığa ancak kendileri ve midesi geniş erkekler inanır, ben başka bir erkeğin altına yatan kadını çocuğumun annesi olarak görmek istemem

0|1
    2|0
  • namus bacak arasında değil kafada diyenlere cevabım: biz de zaten oranıza bakıyoruz eşiniz olmayan adamın altına yatma kararı veren kafanıza. geleceğinizi düşünmediğiniz evliliğin olacağı kesin olmadığı bir ilişkiye azdığınız ve istediğiniz için giriyorsunuz. adamın altında zevkten inliyorsunuz sonra ayrılıp masum birine kalıyorsunuz. bir kızı 10 kişi ckr 11 gariban alırmış lanet olsun pis kızlara biz de insanız biz de cksrz erkekler gibi eşitiz zihniyetindekilere. kolay gelsin yolunuz açık olsun..

2|2
    3|1
  • herkesin namusu kendine...

ama şahsen benim evlilik yolunda ki niyetini 'bakire değilim' sözü etkiler..

onun tercihidir, zamanında bekaretini kaybetmiş olabilir.. eyvallah..

ama bu da benim tercihim, bıçak kesiği gibi bitiririm olayımı...

0|1
    3|0
  • bekareti olan kizlarin bazilari namuslu degil elbette, ama bunlar azinlik. bekareti olmayan bi bayan birden farzla erkekle birlikte olursa bu kadar erkek bosta kalmaz. milletin seysini sen dusunme bence :D kim kimle yapmis o onun sorunu. sen kendi iffetini koru yeter.

1|0
    2|0
  • ağzı olan konuşuyor işte naparsın

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bekaretin salt bacak arasıyla alakası yok daha çok kafanın içine bağlı. Evlenene kadar bekaretini kaybetmemiş ama evlenmeden az evveline kadar bana göre inanılmaz ahlak dışı, yine bana göre iffetsiz ve yine bana göre namus denen ibareden yoksun pek çok yakın akrabalarım vardı. Bana göre inanılmaz erkek delisi olan, sürekli erkekleri tahrik ederek yaşamaktan haz alan, çok jargon ağızla tabir edersem gösterip elletmeyen tipler ve sürekli orasını burasını teşhircilik başlığında kullanarak erkekleri etkileyerek elde etmek yada etki etmek derdinde olan tüm kadınlar daha iffetsizdir.

Burada cinsellik sekmesinde bulunan bir soruyu okuyup da sonra da altında ahlak bekçisi kesilen yorumlara çok gülüyorum bazen. Bazılarını ben de rahatsız edici netlikte detaylı bulup hiç okumayıp yorum da yapmamayı tercih ediyorum. Zaten başlığından anlaşılıyor ve fakat bakıyorum baştan sona okumuş sonra da ona saydırıyor hakaretleri bini bin para... Bir kerem bakirelik gibi ahlak da bacak arasında değil sadece aynı şekilde dilden de kendini bir terbiye etmeli insan. Kişi bakireliği önemseyebilir ben de evlilik öncesi minicik çocuk yaşta kızların cinsellik yaşamasına çok üzülüyorum mesela ama o kız namussuz oldu diye değil çok minik yaşlarda yaşadığı ve önü alınmaz bir tecrübeden ilerde pişmanlık duyabilir diye.

Bana göre genel olarak bu insanları spam olarak işaretleyip bildirip alakalı yorumun silinmesini sağlayıp mümkünse de yönetime şikayet etmek en doğrusu. Çünkü burda cinsellik gibi bir sekme varsa ve bir konuyu ne kadar açık seçik yazabileceğine dair belirli net kurallar yoksa burda o zaman kimsenin de başkalarına hakaret etme hakkı yok. Eğer rahatsızlık duyuyorsa okuduklarından o zaman okumayacak, eğer yazılmasından yakınıyorsa da o zaman girmeyecek bu siteye. Yani kimse kimsenin kıstaslarına göre iyi yada kötü olamayacağı gibi kimse de kimsenin şahsi hakaretlerini kabullenmek lüksünü tanımamalı kendisine geçen gün bir başlıkta gözüme ilişmişti birisi savcılığa suç duyurusunda bulunmuş mesela iki üye için ben teşekkür ettim kendisine çünkü yapılması gereken bu kimsenin burda ahlak bekçiliği yapma misyonu yok. Herkes kendi hayatına baksın.

4|2
    0|0
  • Cinselligini istedigi gibi yasayan insanlari kimse boyle genelleyemez. İsteyen istedigini yasar. Bunun kisilikle ne alakasi var anlayamadim

3|1
    1|0
  • Evet kutsal bakireyim.

0|0
    1|0
  • o zaman ya esnek olanlar hangi gruba giriyo? yetmedi mi artık kadının bekaretini bu kadar karıştırması milletin. kime ne yani? konusucak baska seyleri olmayan insanlar aaa bu ona vermiş şunla yatmış ne ahlaksz kız diyebilirler de ondan ona koşan erkekler neden yadırganmaz onu anlamıyorum. neyse ne kız veya değil, tohumunu biz mi ektik sanki.

1|1
    1|0
  • o diyen kendısı namussuzdur bence. mala bak. valla bir suru kızlık zarı olanlar var arkadan yapıo genelleme yapması yanlş yanı. kızlık zarı olup wc lerde erkeklere muamele yapanı da gordum kendını elletenı de .

0|0
    0|0
  • hayır kimbilir ne durumda verdi

1|0
    0|0
  • Yapıp etmiyorlarsa o zaman masum ayağına yatmış olmuyorlar, masum oluyorlar direk zaten.

0|0
    0|0
    • yapıp etmeyenlere diyecegım yok zaten

• bir '' e'' melere kadir.

• bir ''e'' nelere kadir.

• offf tamamen saçmalık her bekareti olan kız keşke karakterli olabilseydi keşke karakter o küçücük zara bağlı olsaydı en azından aaa bunun zarı var kişiliği karakteri çok düzgündür derdik ama nerdeeeeee

2|0
    0|0
  • Kendini sevgilisine vermiştir evlenme umuduyla kandırılmıştır bekareti gittikten sonra karşı taraf bırakıp gittiyse bu erkegin serefsizliği kızda degil ama öbür türlü her önüne gelenle yatan kızla, kızlık gitmesin diye arkadan yapan kız ikiside bakire değil kısacası or... dur.

3|1
    1|0
Yükleniyor...