Prezervatiflerin farkı ne?

hepsi spermin rahme gitmesini engellemiyo mu neden çeşitleri var cidden bilmiyorum. Farkları ne açıklar mısını?

0|1
0|21

En İyi Erkek Görüşü

• temelde hepsi aynı. ama farklı markalar olunca rekabette oluyor ve satışların artması için çeşitlerini çıkartıyorlar kimisi daha ince kimisi daha kalın kimisi ekstra korumalı yok üzerinde sperm öldürüü bıdıbıdı var kimisi çilek kokulu kimisi bilmemne kokulu diye. kısacası ürün satmak için yapılan çeşitlilikler temelde hepsi aynı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Her türlü para işte

1|1
    0|0
  • Kalınlıkları, ebatları, üzerindeki desen farkları, kokuları ve hatta içindeki krem bile farklı farklı.
    Erkek hangisini isterse..

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı görevi Görüyor Özellikler farklı incesi meyvelisi sıcaklık vereni kayganlaştırıcılı geciktiricrli

0|0
    0|0
  • İste bunlar hep kapitalizmin eseri :)

1|0
    0|0
  • Cesitleri dedin marka olarakmi yoksa cifte haz tirtikli vb olmasi gibi olan ozelliklerinumi sordun

Kadinda zevk almali gerci genelde prezervatif kulanan var mı ya haplar cikali

0|0
    0|0
  • Malzeme kalitesi en önemli fark. Daha ucuz olanlar daha çabuk yırtılabiliyor. Hem ince hem de sağlam olması lazım. Mesela ben Okeyi hiç sevmeme çünkü üzerindeki kayganlaştırıcı sıvı çabuk kuruyor bana göre. Durex candır.

0|0
    0|0
  • Amaç belli kullanım amacına göre değişir muzlusunu takarken saksoda muz tadı alırsın tırtıkli istersen birleşme esnasında bayan partner çok zevk alır falan da filan

0|0
    0|0
  • farklı olmasının nedeni bazıları kabartmalı bazısı tırtıklı ve korumalı olanlar ve meyveli olanda var her biri başka kullanım için farklı anladın

0|0
    0|0
  • fiyatı:) kalitesi :) güvenligi :) Konforu:)
    ha birde marka takıntisı olanlar var

0|0
    0|0
  • Zevke göre nasıl iç çamaşırı alıyorsan adam da zevkine göre şapka alıyor işte.

0|0
    0|0
  • hepsinin görevi aynı kimisi muzlu kimisi çilekli :) :) :)

0|0
    0|0
  • zevke göre

0|0
    0|0
  • Farklilik

0|0
    0|0
  • Cins cins vaar :D

0|0
    0|0
  • partnerlerin daha fazla zevk alması için çeşitleri var

0|0
    0|0
  • herşeyin bir sektörü var işte

0|0
    0|0
  • Zevk ve fantezi meselesi.
    örn tırtıklı içinde gidip gelince daha şiddetli zevk verir
    geciktiricili erkeğin geç gelmesini sağlar
    ince olanı hissettirir çeşitler böyle gider

0|0
    0|0
    • Gecktiricili olan hangisi bana isim versene bende saatler sursun istiyorum

• @semicim okey rötar

• @semicim

• civciv olmasını engelliyor, işte renkli kokulu tırtık aman ne ise ne banane

0|0
    0|0
  • kimisi kayganlaştırıcılı kimisi ince kimisi çilekli, Kokulu farkları bu...

0|0
    0|0
  • Kullanmadım ama hissetme ile ilgili. incelik kalınlık farkı var galiba. Galiba erkeğin alacağı haz düşüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...