Kız arkadaşım mastürbasyon yapmasını bilmiyormus

Kız arkadaşım bakire ve kızlığı zarar görmesin diye mastürbasyon yapamıyormuş. Bunun bir tekniği var mıdır sevgilime öğretsem? Kız arkadaşına sen yap demeyin biz onu evliliğe saklıyoruzc

Güncellemeler:
yapması şart mı diyen kızlar, siz rahibe hayatı mı yaşıyorsunuz?

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• ben yok yalan söylüyordur yok yapması şart mı diyen kişilere kulak asmamanı belirtiyorum, yalan söylüyor diye bir kaide de yok sonuçta herkes illa bilecek bunları yapacak diye bir kaide olmadığı gibi kız arkadaşına yalancı muammelesi sakın yapma derim. tekniğine gelince, ben burdaki bayanların anlatacağını sanmıyorum ama illa ki bu konuda yardımcı olmak istiyorsan kız arkadaşına internetten bu konuyla alakalı birçok bilgi edinebilirsin.

4|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bunu sen neden bu kadar dert ettin kendine anlamadım ama yapmıyorsa bunun onun tercihidir. Ayrıca burada mastürbasyon yapmamasına inanmayan hatta komik bulan arkadaşların yorumlarıda bana çok komik geldi. Herkes mastürbasyon yapmak zorunda mı ?

24 yaşında diye yada +18 diye her türlü cinsel fantaziyi, yöntemi bilmeli yada uygulamalı mı insan? Elbette cinsellikle alakalı bilgileri vardır kız arkadaşının ama mastürbasyon yapmanın inceliklerini bilmek zorunda değil ! Ve bilmemeside rahibe hayatı yaşıyor anlamına gelmez.

3|0
    0|0
  • Açıklamayı okumamıştım.Yapması şart mı demicem ama o bunu dert etmiyorsa sen niye sorun ediyorsun ki demek ki o rahat o yapmayınca sende mi yapamıyorsun? O böyle mutluysa bırak öyle kalsın.Her kız mast.yapmak zorunda değil erkekler gibi buna çok ihtiyaç duymuyoruz.

0|0
    0|0
  • ya mutlaka bir yerlerden bir şeyler okumuştur bunun hakkında ama yapmadığı için denemediği için yapmasını bilmiyorum demiş ki yapmadıysa da doğru söylemiş oluyor.Okumakla öğrenilmiş olunmaz.

0|0
    0|0
  • Aradım link ama şuan bulamadım. Bebek anne karnında mastürbasyon yapıyormuş.

Bu devirde yani televizyon, internet ve Haydar Dümen'imiz varken bu kadar bilgisizliğe inanmıyorum ben. Kızlık zarı vajinaya bir cisim yokulmadığı müddetçe nasıl bozulabilir ki. Sevgilin utandığı için söylememiştir.

0|0
    0|0
  • ben inanıyorum bilmiyor olabilir gerçekten

0|0
    0|0
    • ablası o zaman öğretmelisin...

• öğretemem çünkü bende bilmiyorum kendimden yola çıkarak onu kınamadım yalan olmadığını söyledim

• Yasi kac bilmiyorum ama 18 oldugunu farzedelim.

coktan kendisini kesfetmesi lazimdi diyelimki istegi yoktu.

bu konuda ufak capli arastirma yapabilir ama kendisi yapsin vucudunu tanimasi lazim senin demenle olucak is degil.

0|0
    0|0
  • Yapması şart mı?

1|0
    3|2
  • eliyle klitorisini uyarsın iç çaamşırı üzerinden

0|0
    0|0
  • Ya hayır niye bu kadar yapmasını istiyorsun ona anlam veremedik.Bunu sen mi yoksa, o mu talep etti?

0|0
    0|0
  • ben bir makalede bebeklerin bezlerinden tahrik olduğunu okumuştum. bebekler bile kendini tanımışken sewgilinin kendini tanıyamaması beni şaşırttı. böyle bir zamanda bilinilmemesi bana gerçekten tuhaf geldi. ( bu bebk örneği karşılaştırmaydı sapık gözüyle bakınılmasın lütfen)

0|1
    0|1
  • Yapmasın... şart mı yapması?

0|0
    2|1
  • belkı de yalan soyluyo bence ustune gıtmeyın kendı işini halletsın belkı de halledıyo

0|0
    0|0
    • sen nasıl hallediyosun ya ben yalan söylediğine inanmam

Erkekler Ne Diyor 11

• adamın biri varmış ufaklıkla oynarken komutana yakalanmış komutan demiş ne yapıyorsun demiş komutanım ben masturbasyon bilmiyorum o da demişki ne varki bunda bak şimdi her düt diyişimde elini ileri geri götürecen başlamış düt düt düt düt düüüüüüüt demiş bırakmış adam tam boşalacakken düt kesilmiş bağırmış komutanııım düüüt düüüüt ...

bilmeyebilir doğal bence : ))

0|0
    0|0
  • klitorisi uyarması kafi.

0|0
    0|0
  • napıyormuş mastürbasyon yapmayı biilmiyormuşta bu zaman kadar.safsın sanırım:)yiyo seni hem de nasıll:)

0|0
    0|0
  • p*rno sitelerinden ögrensin ozaman

0|0
    0|0
  • p*rno sitelerinde bununla ilgili çok görüntü bulacaksınız...

0|0
    0|0
  • yapmıyor olabilir herkes sex hastası yada sexe düşkün değildir

0|0
    0|0
  • sende inandınmı bilmediğine :)))

0|0
    0|0
  • kızlar salağa yatmayı sever erkeklere itiraf edemeyecek konular arasında neredeyse başı çeker

0|0
    1|0
  • evliliğe saklıyorsunuz hımm çok güzel yaşlar kaç?

0|0
    1|0
    • 24

• bilmiyorum.olabilir mi? bayağı çekingen bi kız

• kara kedi olmak istemem tabiki:D

ama o yaşa gelmiş birinin bunları bilmemesi beni şüphelendirir.

sonuçta bilgisayarlar internetler filmler mutlaka bir yerlerden duyması gerekir bilmesi gerekir 14 yaşındaki kız bile biliyor

bana kalırsa dikkat et kandırılıyor olabilirsin!

• eliyle klitorisini uyarsın iç çaamşırı üzerinden

0|0
    0|0
  • saçmalamayın bunu öğretip kızlığından olmasınımı istion , tabii senin tuzun kuru

sen bence onunla bir an önce evlen ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...