Kızlar, özellikle evlenenleerr?

Erkek arkadasımla cınsel ılıskıye girdim. Daha doğrusu ılk once parmagını soktu kan geldi ve bıraktık canım acıdıgı ıcın sonrasında erkek arkadasımın parmagı benım parmagım ıcıme girebiliyodu ama ıkı parmağım girmiyodu sadece tek parmağım gecen gün kızlığım bozuldu dıye ılıskıye girmeyi denedik tamamen ıcıme giremedi canım cok acıyodu ama cok zorladı ve en sonunda ılk gelen kandan cok daha fazla bir miktar kan ve zar parçası geldi olay perşembe günü oldu cuma günü aksama doğru hafıf bı kanama oldu cumartesi günü kahve rengi gibi lekelenmeler olmus pedimde pazar günü de bugün yani silindikçe ucuk pembe bir kan geliyor ben anlayamadım bu kadar uzun sürmesi normal mi asırı bir kanamam yok dediğim gibi az az geliyor ama telaslanıyorum cok zorladıgımız ıcın bı sorun var mıdır yasım uygun değil 1 ay sonra 18im kontrole de gidemiyorum. Böbreklerimdende rahatsızım acaba gelen hafıf kanın böbrekle mi ilgisi vardır lutfen yargılamadan yardım edebilir misiniz

Güncellemeler:
Bilen yok mu ya 😭😭😭

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Gel canım gel. İlişkiye hazır olmadan hatırt diye ilişkiye girerseniz özellikle ilk ilişkide çok acılı ve deformasyonlu olur. Bahsettiğiniz kılcal damar kanamasına benziyor endişe edilecek bir durum değil falan ilgilenilmesi gereken de bir durum. Böbreklerle alakalı değildir. Bana özelden ulaşabilirsen yardımcı olmaya çalışayım sana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir problem yok normal şeyler bunlar. Biz 5 aydır birlikte oluyoruz ama benim hâlâ ilişkiden sonra kanamam oluyor. Hatta bazen hâlâ canım yanıyor.

0|0
    0|0
  • yok canim sanmiyorum :/ ama yaki benimde pek bir bilgim yok :/ zar parcasi cikmasi normalmi okuda bilmiyorum hic duymamisdim daha önce :)

0|0
    0|0
  • Sana tavsiyem canın çok cinsel ilişkiye girmeyi istiyorsa karşı tarafın tecrübeli olmasına dikkat et

0|0
    0|0
  • zarı düzgün bozamadınız sanırım penis yeterliyekn parmağa ne gerek vardı ki , kanamalar en fazla 3 gün sürer , acı da olması normal kötü bir şey değil psikolojik biraz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...