Doğum kontrol hapı olarak hangisini tercih ediyorsunuz?

Doğum kontrol hapı kullanmak istiyorum ama hangi hapı kullanmalıyım bilmiyorum. Bugüne kadar hiç kullanmadım ve doğum kontrol hapı kullanmak ne kadar doğrudur korunmak için sizce? Bana yardım edin ;)

Güncellemeler:
napıyım yumurtalıklarımı baglatıyım şu genc yasımda :D

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• bence hap kullanma sonra adın hapçıya çıkar şaka bir yana diğer doğum kontrol yöntemlerini kullan bence hapın yan etkisi olabilir sevgilin geri çekme yöntemini kullansın veya en sağlamı pzevretif oda olmadı bayanlar için pzereztf var var sen kullan

0|0
    0|1
    • erkek arkadasım condom istemiyor=(

• erkek arkadaşın benim kafadan et ete değecek diyo yani :) bayanlar için prevezeratif var googleden arama yap görürsün onu tercih ederim sana

• ben nie isteyim condom o stemiyor bende istemem :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Hapların dışında spiral taktırmak güvenlilik açısından yüksek ama sana hitap edermi, bilemem..

0|0
    0|0
  • hiç bir yöntem gebeliği kesin önlemez.ancak her ilacın kendine göre artı eksisi vardır.bence en garantisi vajinal bir operasyon.

0|0
    0|0
  • soğan sarımsak yemek

0|0
    0|0
  • hap kesin çözüm olmuyor bazen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu ciddi bir sağlık sorusudur bu sorunun en doğru cevabını bir sağlık kurumundan konusunda uzman doktorlardan öğrenebilirsin

0|0
    0|0
  • norlevo kullanabilirsin ... kullandım ben hiç bir yan etkisi olmadı fiyatıda uygun bence ... bir kutunun içinde 2 hap var ikisinide üst üste içmen gerekiyor eğer kusarsan tekrar alman gerekiyor tabi ki de ..

0|0
    0|0
    • Böyle d.kontrol hapı mı olur dedim ve araştırdım. Senin yazdığın bu ilaç ertesi gün hapı denen ve korunmasız birliktelik sonrası veya kazalar (kondom yırtılması gibi) sonrasında gebeliği engellemeye çalışan ilaç Arkadaşın sorduğu bu değil ama.

• aynı yola çıkıyor canım bebeğin rahme tutunmasını engeller ... doktor tavsiyelidir ;)

• Doğum kontrol hapı hormon dengeni bozabilir zamanla kullanma derim .

Eğer ilişki için diyorsan ,kondom kullandır derim .

Eğer sevgilin kendini kontrol edebiliyorsa geride çekilebilir ama bunu doğru uygulamak zordur.

0|0
    0|0
  • Hiç bir doğum kontrol yönteminin %100 etkisi yoktur.

Doğum kontrol hapı seçeneklerden en iyisidir. Bir doktora başvur ve sana en iyi gelen kontrol hapını al.

Belki burda bize iyi gelen sana iyi gelmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...