Bakire olmayan bir kızla evlenir misiniz? Kızlar bakir olmayan bir erkekler evlenir misiniz?

Beyler bakire olmayan bir kızla evlenir misiniz? Kızlar bakir olmayan bir erkekle evlenir misiniz?

Neden?

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sindiremediğim için evlenmem.

3|8
    2|0

Erkekler Ne Diyor 18

• aslında onu çok seviyorsam olabilir ama en ufak bir bahanem varsa hayır çünkü sürekli onun bir başka biriyle olduğunu düşünmek beni delirtir sevgilim olmayan biriyle birlikte olma fırsatım oldu ama yapmadım çünkü evleneceğim kişininde tek benim olmasını istiyorum

4|2
    0|0
  • bakire olmayan bir kızla evlenmem

1|5
    0|0
  • ben evlenmezdim. bir erkeğin hayatındaki 3 önemli şey vardır.

1. sünnet.

2. askere gitmek.

3. 0 km kızla evlenmek.

gerisi hikaye millet.

1|6
    1|0
  • Ben öncesi hiç önemli değil. Benden sonra hayatında başkası olmayacak ki. Bacak arasında değil zihinde bekaret lazım

4|0
    0|2
  • yahu artık aşın şu saçma düşünceleri

kendimi evlendiğim adama saklayım kendimi evleneceğim kıza saklayım gibi düşünceleri geçin hayatın tadını çıkarın bu zevklerden mahrum kalmayın bir kişinin hayatı kendisini bağlar evleneceği kişiyle tanıştığı günden itibaren o andan sonrası önemlidir ondan öncesinin hiçbir önemi yok ben bakir değilim ve evleneceğim kız da bakire olmasın tecrübeli olsun yatakta öyle yatıp kalmasın ve en önemlisi bana karşı doğru olsun gerisi önemli değil

4|1
    6|8
  • bakirelik önemli aslında ,yatakta ilkleri beraber yaşamak önemli ama bana sorarsan gerçek sevginin olduğu yerde o sevgi çoğu bişeyin üstünü örtüyor,hatta başka kusurlarını örtüyor bu iş karşılıklı saygı sevgi anlayışla oluyor ..zorla sevmeye çalışma değilde,sevgi kendiliğinden içine işliyoronu her saat her saniye yanında olmasını onun kokusunu arıyorsun.güzel bir örnek susuz kalmışsın o suyu içmelisin ve içine sinek düşmüş bir bardak su görüyorsun o sinek gözünde görünmüyor ve içiyorsun işte bu aşk...

1|1
    0|0
  • eğer aşıksanız ve oda size aşık seviyorsa genelevden bir bayanla bile evlenseniz sizinle olduktan sonra ömür boyu size sadık kalacaktır..ne bakire olarak evlenip eşini aldatan kadınlar gördüm...

4|0
    0|2
  • ayrıca birine güvenmiş gercekten sevmiş bakireligini vermiştir ama ayrılmıştır. kızın sucu yokki. bakirelige takmamak lazım. önemli olan aldatılmamak. şahsen ben sevdigim kızla bakire diye 1 sene ilişkiye girmedim ama karşılıklı istedik girdik. e noldu 3. senenin sonunda aldattı. pişman oldum gercekten çok ciddiydim ama bütün hayatımın içine etti işte.. önemli olan karakterli adam gibi birini bulmak gerisi hikaye

1|0
    0|0
  • bakirelik incecik bi zar sonuçta. ben şahsen evlenirim. önemli olan benden öncesi degilki. benim için benden sonrası önemli. sonuçta önemli olan bence ilişkide güven. bakire olarak evlenipte aldatan bi dünya bayan var. sonucta insan tabiki ister sevdigi kişinin ilkleri kendisiyle yaşamasını. ama ciddi bi ilişkiyse bence bakireligin hiçbir önemi yok!

1|0
    0|0
  • Bakire olmayan biri ile evlenebilirim. Ama bakir yada değil bir erkekle evlenmem :)))))

2|0
    0|0
  • evlenebilirim tabiki. ama önemli olan kızdır. bakireliği değil. zarperest değilim ama kişiliğe, geçmişine önem veririm.

1|0
    0|2
  • Kendim erkek halimle cinsel ilişki yaşamadım, onun benden ne fazlası var? Evlenmem diyip büyük konuşmuyorum cinsel ilişki yaşayan kızlara da elestirmiyorum çünkü sevdigi kişiyle yapmışta olanilir ama bunu kaldıramam sürekli düşünürüm kafayı takarim

0|0
    0|0
  • bakirelik aramak çok saçma, diktirme operasyonu bu kadar yaygınken insan ancak kendini kandırır, akıllı bir kız dikirmeden bile çok ta güzel yutturur, gerek yok bunlara,

bakir erkeğinse bir kız gözünde hç prim yapacğını sanmıyorum

1|0
    0|0
  • bakire olmadığını nasıl anlayacağız ki? ya da bakire olması onca kişiyle cinsi münasebeti olmadığını gösterir mi ? başkasıyla hiçbir münasebeti olmadığına İNANDIĞIM birini isterim tabi ki.

0|1
    1|0
    • Evlenmeden önce itiraf edilir genelde böyle şeyler kız için sölüyorum erkeğin ki anlaşılmıyor zaten

• bekaretını kast etmıyor yorum yazan arkadaş bekaretı duran ama her haltı fazlasıyla yaşamış kızlarda var... diyor..

• anlayamazsın kardeşim, yok zarım esnek , yok şöyle yok böyle bin türlü yalan var söyleyecekleri, "yalan söyledin!" dediğin zaman ise, "söylediysem sevdiğim için söyledim, doğruyu söylesem beni sevmezsin" derler , demekki onların kafalarındaki sevip sevilme, anında çark edebiliyormuş, bir haberle sevmeyebiliyorlarmış meğersem

• evlenirim açıkça en başta söylerse, ama bakireyim ayağına yatıp sonradan olmadığı ortaya çıkarsa evlensem bile ayrılırım..

0|0
    0|0
  • ben bakir o bakire, no problem :)

0|0
    0|0
  • evlenirim

0|0
    0|3
  • evlenmem.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 14

• su cok sacma sen kızdan once bır suru kısının bakırelıgını bozuyosun ama sevgılıne gelınce bakıre olsun ıstıyosun o zaman sadece bır kısıyle olup evlenıceksın kı kızlarımızda uzulmesın bos hayaller kurmasın

5|2
    0|1
    • Bencede :)

• Aynen katiliyorum...Erkekler onun bunun kizini bozmaa derdine giriyor isi yapiyor...Ardindan namus abidesi kesilip bakire aramaya gidiyor...:)

• Cok sacma keske erkekler de de bakıre olup olmadıgını anlayabılcegımız bısey olsa yanı

• ben kendımı ona saklıyorum bakalım hakedecek bırı mı olcak

3|4
    0|0
  • Bakir olması daha iyi bakir olmadığını öğrenirsem zaten sürekli o an aklıma gelir ve soğurum.

1|5
    0|0
  • İnsan çok sevıyorsa ve gerçekten herşeyı ıle anlaşabılıyorsa evlenır...

3|0
    0|1
    • Cok dogru...Benim sevgilim Bakirdi ama ben degildim benim basimdan evlilik geldi gecti...Ama sagolsun hic sorun etmedi...Yüzümede vurmuyor...Ailesi bile öyle kabullendi sorun etmeden...Gercek sevgi olunca sorun olmuyor yeterki kalbin ruhun güzel olsun :)

• evet katılıyorum. Çunku neden o zman en başta kımse bekaret sormuyor.. Bu esksı verenlerın artık yoruma degıl bana verdıgını dusunuyorum.. Umrumda degıl..

Arkadaşıma aynısı olduş nısanlısan soyeldı bakıre degılım cocuk ayrıldı kendını yerden yere ögrenınce ama sonra barıstılar şimdi 2 çocukları var mutlular.. Eee kıme ne bundan..

• evlenmek istemem. ben kendimi evleneceğim erkeğe saklıyorsam onun da bunu hakeden biri olmasını isterim. zamanında kızlarla canının istediğini yapıp sonra bakire biriyle evlenmesi haksızlık olur. ama bunu düşünerek yaşayan erkekler olduğunu hiç zannetmiyorum.

1|4
    1|0
    • Bende senle aynı düşüncedeyim merak etme, bunu tüm erkekler için söylemen yanlış olmuş, benimde görüşüme katılan çok arkadaşım var..

• düşünüosun da uygulayabiliomusun hayatında aslında önemli olan bunu başarabilmek eğer senin içinde öyleyse gerçekten gzel tbi.

• Bu zamanda bakir erkek fazla olmadığına göre ve onu bulmakta her kula nasip olmadığına göre bakir erkek olmayan erkeklede evlenirim.

1|0
    2|0
  • Erkek olsaydım bakire olmayan bir kızla evlenmezdim. Bakir olmayan bir erkeklede evlenmem.

0|6
    1|2
  • bakir olduğunu nerden anlıcam?

1|0
    0|0
  • insanin Ruhu Bakire oLmadiktan sonra bacak arasindaki Bakire olsa ne olur ki?...Hz. Muhammed Efendimiz 25 yasinda 40 yasindaki cocuklu dul bayanla evlenmis ve diger esleride dul cocuklu kadinlarmis sadece Hz. Aise bakireymis oda yasi kücükmüs...Hz. Muhammed efendimizin aramadigi seyleri uygun gördügü seyleri ona inandigini söyleyen insanlarsa hep karsi gelir...Bu erkekler begendikleri bir hatunu yataga atmaya can atar binbir kizla yatma derdine düser sona namus abidesi kesilip Bakire aramaya gider...Cok tuhaf. :)

0|0
    0|0
  • mesela ben tecrubelıyım evlenecegım erkegın benden daha bılgısız olması benı kendınden uzaklastırır. onunda tecrubelı olup bana cok guzel bır seks hayatı yasatmasını ısterım

5|0
    3|11
  • bak bence çok mantıksız.! bi erkek yada kadın evlenmeden önce tabikide bazı tecrubeleri kazanmalıdırlar! evlendikten sonra kocasndan yada karısından çekinen birileri olmak saçma Aşk bu herşey önce aşkla güvenle başlar..

0|0
    1|4
  • siz erkekler ne uyanık şeylersiniz yaaaa! kendinize gelince elinizin kınası kızlara gelince yüzünün karası ... Ama kendi bacınıza biri böyle bişey yapsa direk cinayet sebebiii... Kardeşimmm eğer bakire edepli kız arıyorsanızzzzz elin temiz namuslu kızlarını baştan çıkartıp günahlarına girmeyn.. Ohh ne ala önüne gelenle düş kalk sonra namuslu ara!

2|5
    0|0
  • bakireyim ama evleneceğim kişi yada bi başkası bana namuslu desin diye yada kendimi ilk geceme saklıyım değil kendim istediğim için böyle daha mutlu olduğum için herşeyin vaktinde güzel olucağına inandığım için

evleneceğim kişi içinde illaki bakir olsun ben bakireyim oda bakir olsun diyemem ben onun için bakire kalmıyorum kendimi böyle daha iyi hissetiğim için bakireyim önemli olan onun kafası düşünceleri sadakati benim için daha önemli bakir ama birçok kadını raahtsız etmiş sadece sex düşünen birindense bakir olmayan ama insanları bu konuda rahatsız etmemiş hayatta sex başka bişey düşünebilen birini tercih ederim

5|2
    0|0
  • farketmez bir insanın cinsel yaşamı evlenmeme yada evlenmeme neden olamaz

1|0
    0|1
Yükleniyor...