En güzel aşk zor olandır :)

en güzel aaaaaaşk zor olandır :) daa bi yere kadar dimi yani .. arada engeller varsa aşk zamanla bitiyo gibii. e böyle çabuk biterse de gerçekten aşık olmamışsın demektir ya da aşkın için mücadele edemeyecek kadar cesaretsizsin demektir.. yani sonuç olarak en güzel aşk basit olanmıdır anlamadım gittü :D

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• çok zor aşklar yaşadım hepsi de platonikti,gitmedi açılamadım yani çeşitli sebeplerden dolayı yani para...lisede(biraz kalburüstü) her yılbaşı sınıfça kurayla hediyeleşme yapardık,aşık olduğum saçları dalgalı sarı müge adında bi kız vardı.Torbaya elimi attım 30 kişilik sınıf;genelde bizde şansmı var dedim bi de kim çıktı peki.O...Kalbime giriş yapan kanın sıcaklığını hissettim o anda aşık olmak başka bişey tabiki anlatılmaz neyse ben hediyeyi düşünürken meğer mügeyi seven bir ben değilmişim fatih denen sınıf arkadaşım herkesin kağıdını gizliden araştıyormuş mügeyi bulmak için beni buldu ve "sen ver onu kızı görüyorsun o şimdi pahalı bişeyler parfüm gibi ister sen alamazsın aşar seni"ben şoktayken gayri ihtiyari aldı elimden sonra gizliliğin kalktığı öğrenilince bi seçim daha oldu.Gene kim mi çıktı.Düşünün bir ingilizce ödev yapıyoruz ayrı ayrı muhabbet yok geliyoruz hoca okutturuyor o okuyor şok oluyor ben okuyorum o şok oldu niye mi?Kelimesi kelimesi,virgülüne kadar aynı hoca benim ingilizce kötü olduğundan kopyamı çektin dedi sadece mügeye döndüm bakıştık AMA dedim ya olmadı açılamadım belki o çocuğun sözü etkili oldu ama şimdi çok pişmanım keşke ona sevdiğimi söyleseydim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Zoru hep kendimiz yaratıyoruz.. Erkek çok sevdiğini söyler, hayatında böyle birşey yaşamadığını söyler, hayatımın anlamısın der ama kadın istemiyorsa yani beğenmemişse ne kadar da aşık olsa erkek yine yaranamaz.. Sonra aşkı için mücadele etmiyor gibi çok basit bir kaçış cümlesi uydurulur kadınlar tarafından.. Sonra kadın sever, sana değer veriyorum, sana ihtiyacım var, sana aşığım der, aşıktır da ama erkek kendini süründürenin peşinden, fiziği mükemmel olan, yeri geldiğinde onu ağlatan kadına gider yada sadece cinsellik için diğer aşık olan kadını kullanır.. ee nede olsa elinde, kullan yani.. herşeyde olduğu gibi aşk konusunda da insanlar hep çıkar peşinde.. aşkı gerçek manada yaşayanlara sormak gerekir bunu.. gerçi alınacak cevap belli bi yerde.. aşkları zor değildir çünkü karşılıklıdır.. çevre faktörlerini bu duruma katmıyorum ama karşılıklı olan bir aşk varsa onlar için zor olan birşey yoktur bana göre.. zaten en zorunu bulmuşlar, aşkı bulmuşlar.. sonuç olarak zor olan aşk insanları yorar ki en zor olanıda karşılıksız olanıdır..ve hiç güzel değildir.. aşık ve maşuk olabilmek en güzelidir..

0|0
    0|0
  • zor olanı seven, bizi bu camia da diğerlerinden ayırmış olan zihin mekaniğidir. mükemmeli ister, mükemmeli arar, gider en imkansızda durur, diretir, sıkışır, kendikendine acı yaratır. hepsi zihindir. bizler, zihin kalp ve ruh tan oluştuğumuza göre bu yanılsamadan çıkmanın yolları vardır. kalp ruha en yakın olanıdır, ama o da bir çözüm değildir.. duyguların da mekaniği vardır, kalıcı olanları azdır. onlarda döner durur, gelir gider, önceden tahmin edilemez, çok değişik sebeplerden kaynaklanr...

ama bütün bunların dışında soul dediğimiz kavram en dipteki çekirdektir. yukarıdaki saydıklarım çeperdekilerdir. çeperde kalırsak (herşey döndüğünden) başımız döneri yoruluruz , çekirdeğe inmeyi başarırsak orada herşey durmuştur. ne ileri ne geri. nötr. yalnızca izler. bir tepki vermez sadece zihnin yaşattıklarına ve kalbin hissettiklerine tanık olur. görevi tanık olmaktır. ölümsüz olan odur. arzusuz olan odur

0|0
    0|0
  • Valla bir soru bu kadar eacayip anlatılır, aşkın en güzeli benim olanıdır ((= Ben güzele güzel demem benim olmyınca ayinesiyle, gülü severekden dikenine katlanacağız. ;)

0|0
    0|0
  • zorlaştırılan değilde zor olan olabilir, eğer çiftler kendileri bitakım şeyleri zorlaştırıyorsa zaten çekilmez

0|0
    0|0
  • Sadece askla ilgili Önyargılarımızdan kaynaklanıyor. Çok seversem, çok istersem olur mantığı hep ise yaramıyor. Gözü yaşlı gecelerden kolay çıkamıyoruz. İmkansız askı gerçek ask yapmaya çalışmaktansa sevebilecek insanın yanında olmasını istemekte ayrı bir tercih .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• eğer aşkı yaşayacaksan zaten yaşarsın ama zor mu kolay mı yaşarsın orda şimdi şöyle birşey war insanlar biribirine aşık olur ama görüşemezler arada engel wardır o zaman zor olur ewet ama insan bu durumu kendi yaratıyorsa ona pek aşk diyemem aşk oyunu derim..

0|0
    0|0
  • yok bea kim demiş onu en güzel aşk karşılıklı olandır, zor olanı da fazla zorlamamak gerek elinde parçalanabilir

0|0
    0|0
  • Neden zor olan en güzel aşk olsunki?En güzel aşk sıfatını alabilmesi içni her şeyin karşılıklı olması gerekir.Unutma sevgi paylaştıkça değer kazanır ve büyür.

0|0
    0|0
  • seviyorsan zorluklar birlikte ya da ayrı aşılıyor sonra eller tekrar kenetleniyor

0|0
    0|0
  • en güzel aşk karşılıksız olandır :D

0|0
    0|0
  • En güzel aşk olmayandır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...