Kızlar bu konuyu çok merak ediyorum!

Kızlar; hani biz erkekler kadında ilk olarak dış görünüşe bakar ya, hatta konu cinsellik olunca görünen her nokta önemli erkek için, sizde de durum aynı mı? Yani cinsellik yaşayacağınız erkeğin fiziksel durumu ilk tercih mi? yada bu fiziksel avantaj (kas ve muhteşem vücut gibi)cinsellik dürtünüzü artırır mı?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• artırır tabi göz zevki bambaşka bşy

0|0
    0|0
  • evet beni çok tahrik eder

0|0
    0|0
  • Göbekli olmasın da...

1|0
    0|0
    • Onlarda insan amaa:)

• Siz hiç göbekli bir hayvan gördünüz mü ?Demek ki göbek doğaya bile aykırı.Bana sorarsanız bütün kadınlar göbekli erkekleri boykot etse,bir yıla kalmaz ortalıkta bir tane bile göbekli yaratık göremezsiniz.

• Yaa göbeğe bende karşıyım zatende olmalıyım çünkü sporcuy ben. Ama sadece onlarda insan demek istedim o kadar yoksa elbette ki iğrençtir

• Önemli olan histir bence yakışıklılık yada vücut kas bunlar önemsiz elektrik diyolarya hani =) Yani kişi Karşı cinsten etkilenmişse ne kilosuna ne tipine bakar ben en azından böyle düşünüyorum

1|2
    0|0
    • varya ilerde bu elektrik konusu bi faciaya yol açıcak benden söylemesi:) kafası atan biri elektriğe vericek birini ama dur bakalım ne zaman :))))

• :D

• Klasik olsa da bence de ideali bu

• Tabiki etkili, sonuçta bu beğeniylede ilintili çekici gelmesi felan. Ama cins. düşündüğüm kişi kocam olacağına göre ona göre kocamı belirledim diyeyim. Onun dışında isterse kas küpü olsunlar algım kapalı.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kassız erkeğe yan gözle bile bakmıyorlar bu devirde :D

1|0
    0|0
  • biraz biçimli ve sıkı olmamız lazım! hem bizim için hem de onlar için.. illa adonisli six pack'li olmamıza gerek yok:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...