Kızlarda kızlık zarı olmasaydı .... gerisini KS ya bırakıyorum tamamlayın?

ünide şunu ögrendm ki kızlık zarı olmasaymış 18 yaşında biriyle yatmayan kız bulmak samanlıkta igne aramaktan daha zor bişi olurdu... kızlar hç alınmayın ünideki ortamı ve kızların ailelerine söyledkleri yalanları duyunca dedm bunlara herşey hak

Güncellemeler:
herkez özellikle kızlık zarına yogunlaşmış ama benim asıl anlatmak istedigim kızlar erkekelrden daha beter

0|0
18|12

En İyi Kız Görüşü

• Buradaki insanlar ne kadar zara önem vermeseler de ben zarıma çok önem veriyorum ve evlenmeden öncede bozdurmam.

0|7
    1|1

Kızlar Ne Diyor 17

• Artık lisede bile bakire kız bulman zorlaşıyor.Ama zar dinden önce karakter meselesidir.Ben yine yatmazdım evlenmeden.Ortalık malı değilim.Evleneceğim adam özelim olmalı o kadar.

1|8
    2|0
    • helal sana

• haha böle tiplere hastayım 1-... 2-... soruya gelince haklısın ..

• ! ve 2 nin nesini varmış ?

Her haltı yiyipte zarı var diye kız olmuyor onlar.

• Kızlık zarı olmasaydı değil,erkeklerinde erkeklik zarı olsaydı diyorum ben.

6|4
    0|2
    • emin ol erkekler durcagı yeri biliyo kızlar belli bi yerden sonra kopup gidiyo ulan ben erkek oldugum halde ben yalan söylemiyorum babama kız sevgilisinn evnde ısınma turlarına başlıyolar gıdıklamalar vb. babsı aradı ders çelışıyorum dedi yüzüne karşıda dedm bune dedm ya vicdannz nası rahat ediyo

• kesinlikle katılıyorum artı 1:)

• ulan kızlık zarı sorularında herkez kızlık zarına yogunlaşıyo benim asıl anlatmak isteidgim kızlar erkekelrden daha beterler asıl mesaj bu

• yine bişy yapmazdım kendmi ewleneceğim adama saklardım kimsenin oyuncağı değilim.

2|7
    2|1
    • ulan kızlık zarı sorularında herkez kızlık zarına yogunlaşıyo benim asıl anlatmak isteidgim kızlar erkekelrden daha beterler asıl mesaj bu

• yok aynılar bence karakter meselesi cinsiyet meselesi değil.

• kusura bakamada ben üni.de gördüklerimden sonra kızlara acımam mesala şöle haberler vardr üniversite ögrencisini 28 yaşındaki sevgilisi bogazını keserek öldürdü gibi şeyler iyi olmuş diyorum :) sen daha 19 20 yaşındasın 28 yaşında sevgilin var

• Siz erkeklerin ortalıkta abaza gezip her gördüğü kıza asılma nedeni ve her defasında hava alma nedeni ışte bu embesil tavirlardir . Siz sanıyorsunuz kızlık zarı olmasaydı her kız isteyen her erkekle yatmaya hazır ama anlayamadığınız olay şu , bir kız sadece kızlık zarını korumak için yaşamaz yani istemediği ya da evlenmeden bir ilişki yaşamak istemiyor olabilir diye düşüneceğini hiç anlamıyorsunuz . Biz seçilmez seçeriz bunu da unutmayın .

3|0
    0|0
    • hadi ya bizim abazalımız geçsin diyemi veriyonuz siz şimdi o zaman ?

• insanlığı karakteri bir zara bağlayan zar adamlar saksıdaki ot kadar değeri yok en azından ot fotosentez yapıyor

3|2
    0|1
    • zoruna gitti galiba :D

• anlama sıkıntısı var sende burda ben kmseye bişi demiyorum yaşayış şekilyle ilgili sadece düşüncemi söyledim ne öyle yalandan kmse kmsenn hayat tarzına karşımaz gibi entel tantel olaylara çekiyosun olayı

• sen beni anlamıyorsun ki ben sana demiyorum sen beni anla entel dantel şeyler değil olması gereken şeyler direk sen demedim gördüğün gibi bir okursan

• kızlık zarı olmsaydı senin gibi çük beyinliler zar bile icad ederdi emin ol.ilkellikte sınır yok.

6|3
    0|1

• +100000000000

• Zar olmasaydı çük beyinlilerde olmazdı ...

2|0
    0|0
  • Bu kadar bekaret sorusu olmazdı Ks'de.

2|0
    0|0

• Kızlık zarı sadece seksle alakalı değil, mikrop kapma olayı falanda var yani. Ayrıca kişiliğin bir basit kızlık zarına bağlı olduğunu düşünmüyorum

2|1
    1|1
  • Kızlarda kızlık zarı olmasaydı zar beyinli erkekler olmazdı...Ama bilime göre; kızlarda kızlık zarı olmasaydı bebekken vajinadan mikrop kaparlardı. Kızlık zarı ile bakirelik aynı değildir, bilime güvenin biraz ya herşeyin açıklaması var...

1|0
    0|1
  • bu soru açılmazdı

2|1
    0|0
  • kişi kendini bilsin.önemli olan o...zarmış,flepmiş şilepmiş.. hikaye..

0|0
    0|0
  • ee sizden kalır bir tarafımız yok ki efem

0|0
    0|0
  • evet beter ler haklsıın

0|0
    0|0
  • artık flep yontemi var flep yontemi nedir peki? flep yontemi sudur yavrumm , kızlar gidiyor jinekologa ve 1 saatlık operasyonla tabii 2 bin tl yide gozden cıkarmak gerek , dr hem vajinayı daraltıyor hemde vajinayı tamamen anadan dogma yapıyor ve bunu vaska bir jinekolog bile anlayamıyor bırak erkekleri :D biraz internetten arastırrr flep yontemi yaz hz google , bence bu yontem kadar adil birsey yokk :D

1|2
    2|4
    • ulan sen kimi yiyon benim amcam jinekolag doktorun anlıyamycagı yöntem yoktur sonuçta bunu doktor yapıyo ve artılarını ve eksilerini biliyo flep yöntemi tamam var sende bombalamışsın şimdi doktor bile anlamıyo falan

• hahaha bakıyorum cok sinirlendim demekki amcan iyi bir jinekolog değill :D dr korkut aarslana git anlatır sana :D kabul edin olum artık kadın kızın aklıyla kendi aklınızı bir tutmayın :D

• Buna gerek yok ki şimdi isteyen yapıyor sonra diktiriyor .

3|1
    0|1
    • belli bi yerden sonra dikiş tutmuyo 3 4 ilişki için geçerli o 30 40 kere yaptıktan sonrra emn ol diktrrsin :)

• ulan kenedenz itiraf ediyosunuz demmekki götürmek gerekiyomuş :) kendimin aşalanmasından daha iyidr öyle kesin zar olcak diyen biri falan değilim tecavüze ugramış veya kaza sonucu bozulmuşlara lafım yok ama sen gidip onun bunun kucagından inmiycen sonrada bnle evlenecen sen beni aşalamış olmuyomusun ben onu öyle bi aşalarım ki ben arakdaş bu tarzda bi olay başına öyle bişi yaptıki kıza üniyi bıraktı

• Sen kızın evlenmeden önce ne b.k olduğunu anlamayacak kadar safsan birsey diyemem yani teste gerek yok zaten. Ben bile kız halimle kimin ne olduğunu anlayabiliyorum .

• ulan soyleyecegını soylemişssin zaten nasıl gerisini ks ye bırakıyorsun

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Eski padişahlar veya komutanların sefere giderken eşlerine kilitli don yapıp giydiriyorlardı. Yani insan kendini bilmedikten sonra sen sabaha kadar kızlık zarı desende hikaye. kızlık zarı toplumsal bir olaydır. Kızlık zarı bizim tabumuzdur. Kızlık zarı sağlam olan kız namuslu olmayan namusuz. Peki kızlık zarı sağlam olup ta sevişen yokmu. Anlayacağın Kardeş Namus ve haya dini inançlar olmadığı surece ne beraket donu ne kızlık zarı faydadır. Bu biz erkeklerinde kabahati var gidersin kızın aklına girersin evlenmek vadiyle kandırırsın sonra kız sana guvenir bir şeyler yaşarsın. gider onları arkadaşlarına anlatırsın mecburen kız onlarda yatar . Al sana kızlık zarı dostum. biz bunları bildiğimiz için ve yaptığımız için kızlık zarı onemli diyoruz. Ama alternatif yollarınıda bulmuşlar kızlar merak etme

1|0
    0|0
    • hocam sen sade kızlık zarına yogunlaşmışsın asıl anlatmak istedigim kızlar erkeklerden beter

• takılmayın şu zara artık yahu :/

2|1
    1|0

• ee sana ne ? milletin namus bekçiliğini yapmak sana mı kaldı ?

bırak isteyen istediğiyle sevişsin.

• Analı seven bakireler gibi bir güruh olmazdı :(((888

1|0
    0|0
  • sal ipini gitsin zara bakmıyor iş isteyen istediğini yapıyor ..

0|0
    0|0
  • Ksde sunu öğrendim ki...

Zar mar hikaye. Seviyorsan gecmisi unutturmalısın.

Dünyada milyarlarca kız var.. Elbette doğru insan'i bulursun.

0|0
    0|0
  • arkadaşın biri biz seçilmez seçeriz demişte ...

çıktıkları , beraber oldukları tipleri görüyoruz

sana katılıyorum kardeş..bunlara yağmurlu günde su yok...

0|0
    0|0
  • kızlık zarı değilde hamile kalma olayını kadınlar kontrol edebilseydi.

işte o zaman herşey değişebilirdi.

0|0
    0|0
  • arkadaslar bu ne ya offf bu kızlar coşmuş burayı okuyunca kızlardan nefret eder oldum kime güvenecegiz ? link

0|0
    0|0
  • bızde erkeklık zarı olsaydı erkekler kızdan kacardı:D farklı bırsey olsun

0|0
    0|0
  • sanırım gençlik bozuldu sağlam kızda yok erkekte

0|0
    0|0
  • kızlar ilk ilişkilerinde sürtünme,anal ve oral yapmazlardı

2|0
    0|0
  • :DD kızlık zarı kadar adil bişey yok kardeş.

1|1
    6|2
    • yalan mı la :D

• dün bende bunu söyledim.işte bu lafımla kardeş.

Yükleniyor...