Önemli bir soru cevaplarsanız sevinirim

arkadaşlar kocamla yeni evliyiz ve benim korkum doğum kontrol hapı kullanıyorum evlenmeden önce başladım acaba hamile kalırmıyım kaldığımı nasıl anlarım dalga geçmek için eleştirmek için yazmayın lütfen

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hapı aynı saatlerde unutmadan düzenli kullanırsan sorun olmaz.Kaç aydır kullanıyorsun hapı?

0|0
    0|0
    • 5 ay oldu ama evlendiğim hafta bi kaç gece unuttum sabah aldım

• yok teşekkür ederim :) yasmin hapım yardımlar için sağol aklıma aşırı takılıyordu iyi geceler

• Yasmim güzel bir hap zaten.Bir yere not al sabah içmeye çalış hatta ama geceye alıştıysan öyle devam et.Hoşçakal.Gülen yüzün hiç solmasın.

Erkekler Ne Diyor 2

• Doğum kontrol hapı kullanıyorsan hamile kalma ihtimalin zayıftır... Ancak yine de çok kullanmazsan sağlığın açısından daha uygun olur...

0|0
    0|0
    • bi hastalığım için başladım ama koruması içinde kullanmış oldum ?

• kaç yaşındasın? bu sorduğun soruların cevabını 10 yaşındakı cocuklar bıle biliyor artık yapma lütfen ...

0|0
    0|0
    • ben gerçekten bilmediğim için soruyorum dalga geçmek için cevap vermeyin demiştim zaten

• dalga gecmiyorum gerçekden kızdım sana...:@

• neden ki ben gerçekten bu konuda bilgi sahibi değilim tam olarak

Kızlar Ne Diyor 2

• eczanelerde satılan gebelik testlerinden her hafta bir tane alıp idrarınla test yapabilirsin negatif çıktığı sürece hamile kalmazsın. O ilaçları içmen gerektiği gibi düzenli saati saatine içmişsen zaten hamile kalmazsın.

0|0
    0|0
    • işte problem orda saati saatine almayı unuttuğum zamanlar oldu yaniş gece yatmadan alıyordum gece unutup sabah içtiğim olmuştu falan ama sadece evlendiğim hafta oldu bu olay yani bi iki gün daha öncesinde ve daha sonrasında hiç şaşmadım

• Yarın açık eczane olmuyor sanırım nöbetçi eczaneler oluyor ama tam da emin değilim açıkcası olmadı en geç pazartesi halledersiniz.

• umarım :)

• mide bulantıların başladıysa adetin gecikrise kalma riskin var

0|0
    0|0
Yükleniyor...