Eşiniz prezervatif kullanmanızı isterse tepkiniz ne olur?

Hiç çocuk istemediğini öğrendiğinizde ve bu yüzden prezervatif kullanmanız istendiğinde tepkiniz ne olur?

Güncellemeler:
Arkadaşlar sonuçta hap gizli içilebilecek birşey aslında burada söylemek istediğim hamileliğe engel olmak sizden gizli doğum kontrol hapı kullanırsa ne yaparsınız?
Kız profilinde görünüp erkek olan arkadaşlar nasıl bir sapıksınız siz yahu?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Benden gizli doğum kontrol hapı kullanırsa ...

Bu evliliğin temelini zaten sağlam atamamışım demektir ...Ki...

Öğrendiğim an kafamda da bitmiş olur soğurum ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yanlış anlamda güzelce konuşurum anlamazsa s...ktir ederim ben evlenmısımkı mutlu cocuklarımın evın içinde geze bilecegi bir yuva için hayalolerimi yıkamya ne hakkı var ? ve cevremdekıler ve aılemın benden bır beklentısı varkene ? sacmalık :) o cocuk o radan cıkacak :D arkadaş :D okadar

0|0
    0|0
  • çok mantıklı karşılarım eşim istemeyebilir çocuk ...

belkide hazır değildir

belkide zamanını bekliyordur ...

O konuda kadınların sağ duyusuna güveniyorum ...

Kadın Hazır olmadıkça ,sen istersen ağzınla kuş tut...

Olsa da bu bencillik olur...

0|0
    0|0
    • Ya hiç istemezse?

• hiç istemezse onuda oturur konuşurum neden istemiyor diye ...

eğer ki sorun psikolojikse doktordan yardım alabiliriz...

• Hap kullanmasın artık. Ne kadar cok cocuk sahibi olmayı istediğimi bilirken daha da erken demesini hoş karşılamam...

İstegi dısında hamile kalmasına gonlum razı gelmez. İkna turlarını sürdürürüm.

0|0
    0|0
  • hiç çocuk istemeyen bir insanı eşim olarak seçmem.

0|0
    0|0
  • meni o deliğe girecek.

0|1
    0|0
  • çocuk istememesi boşanma nedenidir..

0|0
    0|0
    • ne alaka canım.. adam belki daha cocuga hazır değil.. sonuçta bu da bir korunma yolu

• doğum kontrol hapı denen bir şey var

0|0
    0|0
  • tercih etmezdim..ikna ederdim...

0|0
    0|0
  • Ben niye kullanıyom o doğum kont. hapı kullansın.

0|0
    0|0
    • Kızarım tabi bu durumda sonuçta ikimiz konuşup karar vermemiz gerek baskı yapmam ama banada danışmasını önemserim.

• kızarım.(gerçi bende evleneceğim ilk 3-5 yıl çocuk yapmayı düşünmüyorum.)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç bir zaman mı çocuk istemiyor yoksa bir süreliğine mi?

0|0
    0|0
  • Eşik yöntemi dene bir metod var öğrenme psikolojisinde bu yöntemle yavaş yavaş çocuk edinmek konusunda konuşarak bu fikir o eş için de cazip hale getirilebilir ve rızası oldurulabilir. Yani bilimsel ikna yöntemini kullanırdım.

0|0
    0|0
    • kademeli yaklaşma var olan bir özelliğin yok edilmesi için uygundur mesela sigara bıraktırma, alkol azaltma, tatlıya düşkünlüğü azaltma gibi eşik yöntemi ise olmayan bir şeyi kazandırmak içindir mesela çocuk sahibi olmak istemek, evliliğe ikna etmek, tatile gitmek istemek gibi... :)

• Hayırlısı tabi :) ama devlette zaen öğretmenlik yapamazdım yaşadığım şehir dışında bir yere gitmezdim sadece okurken daha basit diye öğretmenlik seçip okudum ben bir de dilciydim daha kolay oluyor bizde üniversite eğitimi.

• ben rtv de master yaptım psikolojide devam ediyorum şimdi ve alakasız bir işim var hayat insanı nerden nereye götürecek hiç bir zaman belli olmaz emin ol mutlaka sonunda herşeyin en hayırlısı oluyor ama ondan çok eminim.

• ilac alirdim dogumkontrol isi garentiye baglardim

0|0
    0|0
  • kullanırlar ne var canım

0|0
    0|0
  • ben ilk evlenince cocuk istiyordum esimde dolayi cocugum olmadi

simdi esim oldu 50 yasinda

cinsel anlamdada tamamen bitti

o yüzdede ben bir sekspartneri tutum kendime ilac iciyom onda hamile kalmayim diye tabi esim ilac aldigimi bilmiyor cünkü diyecek benle seks hayatin yok bosa niye iciyon ailemede desem onlarda süpe eder bir sevgilim birde ben biliyok ama o adamda ask oldum sevismek cok hosma gitti onla

0|0
    0|0
  • ona farkettirmeden yırtardım ucunu ben takardım boşaltrdım sonrada ben çıkartrdım hamile kalana kadr byle devam ederdim.s

0|0
    0|0
Yükleniyor...