Psikolojik zevk alamama?

Arkadaşlar merhaba 23 yaşındayım haftada bir defa mastürbasyon yapıyorum sorunum son bir haftadır evde gizlice odamda yapıyorum ama misafir var yakalanma dusuncesi yani aklmda o düşünce olduğundan dolayimi Çözemedim ama bosaliyorum zevk alamiyorum. sizce boyle bir durum buna yol acarmi başka sebebi olabilormi?

Güncellemeler:
? kimse yok mu

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• aga bende sürekli 1 korku halinde olsam 31 cekemem haklısın zevk alamam sakin olcak ev kapıyı kitle hacı koltuk varsa 2 diz üstüne cöktünde penisin koltuga denk geliyorsa aga 1 yastık koy yastıkla koltuk arasına penisi koy ileri geri yap 1 peçete al meniyi silersin cöpe atma %100 yakalanırsın dısarısı meselik se ormanlık at gitsin içerde tehlikeli özetle: 1 korku oldu icin misafi bol oldu icin piskolojik olarak rahat olmadından zevk almaman normal aga :))

0|0
    0|0
    • Haklisin aynen durum bundan ibaret ama koltuk yapmıyorum bardak içine iki süngeri sıcak suyla yıkayıp o daha gerçekci oluyor

• nasıl yapıyon aga rüca etsem tarif edermisin koltukla fantazi bir yere kadar sıkıyor hacı

• 2tane bulaşık süngeri sıcak suya batir bir sise ya da geniş bardağın icine koymadan önce naylon bir eldiveni 2 sungerin tam ortasına yerleştir ve krem sur. sonra olduğu gibi bardak yasa sise içine sok süngerleri. Daha sonra penisini eldivenin kaygan boşluğuna sok ve bosal tam bir vajina hissi veriyor o eldivenin sıcaklığı darligi

• baska sebebı yoktur

0|0
    0|0
Yükleniyor...