Ayrılık sonrası kızlara olan ilgim azaldı. Beni niye bu kadar kırdınız kızlar?

2 yıl önce sevgilim benden ayrıldı, babadan zengin bir p.ç'e gitti. Ben o gittikten sonra ekonomik olarak daha da kötü hale geldim. Kızlara yaklaşamaz oldum. Param az olduğundan çok fazla çekiniyorum. Ciddi ereksiyon sorunları yaşadım. Depresyona girdim sporu bıraktım. Gitgide batıyorum gibi geliyor bana. Kız sonradan o çocuktan ayrılmış. Artık o kızı sevmiyorum ama diğer kızlarda da ondan bir parça görüyorum. O kadar kırıldı ki kalbim bir daha sevebileceğimi sanmıyorum. Sevsem bile o kadar sorunlar meydana geldi ki sporu bıraktığımdan göğüslerim sarktı, hal çok büyük güven eksiliğim var ve deprosyon hali yüzünden çok kalitesiz ereksiyon oluyorum.Boşalmak için boşalıyorum gibi birşey. Yani piskoloğa gidicek paramda yok., spora gidicek paramda. Bir kızı ayda sadece 1 kız dışarı çıkarsam param biter. Onun dışında sahiden çok saf ve iyi biriyimdir, çirkin de değilim. Beni niye bu kadar kırdınız kızlar ben sadece sevmiştim ya gerçekten sevmiştim :(

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ya bu parayı bu kadar takma kimsenn parası yok salla o kızın sutu bozukmuş degmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni seven biri cikana kadar isine gucune odaklan ne biliym hirs yap kariyer snra intikamini alirsn ondan elbet.. Ama baskasinin canini yakma bu yolda..

0|0
    0|0
  • ay yazikk..senin ayni durumda olan birini taniyorum kiza zenginlik yuzunden birakdi cocugu ..o da kimseyi artik sevemiyor. ama kendini ishine verdi baska kizlarla unutmaya calisyior ..senin karakterin zayif hemen pes etmissin

0|0
    0|0
    • Ben de kendimi işime verdim, başka kızları onu unutmak veya kendi egomu tatmin etmek için kullanamam o kızların bir kalpleri ve hayalleri var. ben onları unutmak vs için kandıramam.

• kimseyi kandirmiyosun ki bazi kizlar sadece eglence ariyorlar onlarla takil eglen..

• bir süre uzak dur kızlardan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kızların %95i parayı sever ve cebi dolu erkek onlar için çok değerlidir.

0|1
    1|0
  • fakir birine kaptirsaydin daha cok koyardi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...