Uvey babam istismar ediyor?

babam oldu annem yeniden evlendi
evlendigi adam tam bir adi kopek 20 yasindayim maddi sikintilar var ve ben gitmek istiyorum
okulu yasadigim sehirde okuhorum diye izin vermiyolar zorla eve getirdiler
isin kotusu adi adam istismar ediyor
ne yApmaliyim
polise gitmekten korkuyorym

Güncellemeler:
Annem durumu kabul etmiyo adam annemden 8 yas daha genc

1|1
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Savcılığa Ve polise başvur Durumu anlat onlar Tak diye Gelmezler Takip ederler Olayı..

Hem daha sonra ciddi bişi olursa adamı ellerinde tutucak delil olur şimdi vereceğin ifade..

http://i.hizliresim.com/XvD1n7.gif

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Polise git korkma korkma k teslim olmak anlamina gelir, gerekirse önceden siginma evini hazirlat güvenli sekilde seni evden alsinlar,

0|0
    0|0
  • Polise gitmekten korkmamalısın.

0|0
    0|0
  • Annene söyle

0|0
    0|0
  • Polise gidin, korkmayın.

0|0
    0|0
  • eğer sen şimdi bu işin önünü kesmezsen. o adam daha sonra daha büyük zararlar verir.. sen ALLAH tan başka kimseden korkma. doğru olan neyse onu yap

0|0
    0|0
  • Kanıt topla ve polise sun.

0|0
    0|0
  • Derhal polise şikayet et. Savcılığa suç duyurusunda bulun. O ibnenin ağzına sıçarlar. Asla korkma.

0|0
    0|0
    • Annenin durumu kabul etmemesi kabul edilecek bir şey değil. Ne biçim annen varmış senin. Öncelikle güvendiğin akrabalarına durumu anlat. Sonra onlarla plan yapıp toplayacağın delilleri topla. Arkasından da polise başvur. Ayrıca savcılığa suç duyurusunda bulun. Adamın ağzına sıçarlar.

• Herkes aynı fikirde, git ve gerekeni yap... Başkalarının hayatı için kendi hayatını maffedemezsin.

0|0
    0|0
  • Annenle konuşmalısınız durumu bilmesi lazım

0|0
    0|0
  • anneni de babanida şikayet et en az 6 ay hapis yerler

0|0
    0|0
  • Kaymakama ya da valiye çık

0|0
    0|0
  • bana ulaş, gerekeni yaparım. Canını sıkma..

0|0
    0|0
  • Sen kac yasindasin

0|0
    0|0
  • Benimde annemle babam boşandı ve annem henüz evlenmedi..

0|0
    0|0
  • seref yoksunu ya.. neden korkuorsn kııı gıt... hey allahm ya bolesı adamlar hala avrmı ya

0|0
    0|0
  • Adam ne yapıyor sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben olsam o adamı rezil ederdim kanıtlayıp kayıt flaan yapıp bir şekilde o ne öyle hem 20 yaşındasın hemde ne yapayım diye düşünüyon

0|0
    0|0
  • Korkacak ne var kizin git polise rezil et ikisini de.

0|0
    0|0
  • neden korkuyorsun? müge anlı her zaman demiyormu.. böyle durumlarda şikayet edin diye? ses çıkarmazsan devamı gelir..

0|0
    0|0
  • bir uzman adayı olarak söylemeliyim ki, cinsel istismara uğradığınız için utanmayın korkmayın ve sinmeyin genç hanım. bu sizin ayıbınız yanlışınız değil. Hemen en yakın karakola suç duyurusunda bulunun, gereken yapılsın.

0|1
    0|0
  • Adam tam sana yaklıştıgında çıglık at. Annen onu suçüstü yapsın. Yoksa diğer türlü inanmaz. Sen de onunla evde yanlız kalmamaya muhattap olmamaya çalış. Ve korkma. Ondan korkarsan daha çok korkutmaya çalışır seni.

0|0
    0|0
  • 20 yaşındasın küçük değilsin önce bir sakin ol ve kendine gel.
    Konuşabilcen bir büyük var mı yakın olduğun aklı başında yardım isteyebilcen biri veya annene söyleyemez misin adam tam olarak ne yapıyo?

1|0
    1|0
Yükleniyor...