Boşalma sorunu?

Bakire değilim içime bazen bişeyler sokuyorum ama boşalamiyorum sadece tanzikli suyla yani banyoda fiskiye başlığını çıkartıp hortumdan gelen suyla hem zevk alıyorum hem de 3 4 kere bosalirim bir kaç ay sonra düğünüm var acaba ilişkiye girince sorun olurmu bosalabilirmiyim? Yardımcı olun kaygilarim var ( bekaretimi nişanlım bozdu tekrar yapmadik)

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• tazyıklı su vajınana basınc uyguluyor ve zevk alıyorsun gercek ılıskıdede p*nıs vajınana baskı uygulayacagı ıcın sen daha rahat tatmın olup bosalırsın bence sorun yapma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• eıg ye katılmıyorum.. fazla masturbasyon erkek ıcınde kadın ıcınde duzenlı bır cınsel yasama gecıldıgnde sorunlar cıkartır.. e rkekde erken bosalma ve ereksıyon bozulugu kadında ıse cınsel tatmınsızlıgın nedenlerının basında o gelır.. ınsan her aklına geldıgınde masturbasyon yapmamalı sabrı bılmeli!

0|0
    0|0
  • Senin derdin tazzikli suysa kocanın mesleği itfayeci olsun :)
    Baksana linke kaç kişi zaptedemiyor :D

http://hizliresim.com/YBjXAz

0|0
    0|0
  • Tabi olur senin sorunun ayni şeyleri yaşamaktan bikmissin ve değişik tarz fantezi yaşaman lazim sinir tanimayin

0|0
    0|0
  • Kanalizasyon borusu iş görebilir.

0|0
    0|0
  • Ne diyo bu

0|0
    0|0
    • Hortumdan çıkan suyu tutunca bosaliyorum normal mast. la boşalamiyorum diyorum? Hani?

• Yanıyorsun Fuat abi

• olmaz boşal canım öyle

0|0
    0|0
  • nişanlınla yapınca boşalmışmıydın madem yaptınız neden devam etmediniz böyle şeylerle uğraşıyon

0|0
    0|0
  • üzülme..

0|0
    0|0
  • hhmmm ventili bozulmuştur onun ileride hava yapar.. mundar olmuş borular

0|0
    0|0
  • Boşalırsın sıkıntı yapma ön sevişme güzel olsun sonra rahat boşalman olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0