Eşimle benim ilkimiz olacak , canını acıtmadan nasıl kizligi alabilirim?

Onun canini yakmak istemiyorum , kendisi zaten bu konuda endişeli , ne yapabilirim , onun canını acıtmadan bu işi halletmem lazım , kizlik bozulduktan sonra ne olacak falan bunlari ayrintili anlatabilir misiniz?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Bolca seviş dudaklarına yapıl yapışırkende elin vajina kisminda olsun oksa defalarca oksa sıvısı gelsin yeterince ayrıca oral da yapabilirsin gögüslerini em yine parmağınla orasına dokun iyice öyle yaparkende gözlerine bak dudaklarını öp

1|0
    0|0
    • Sonra penisini cıkart penisini sürttür hemen girme iyice sürttür sonra tekrar avuçla ve gögüslerini oksa em artok yava yavas girerken omzundan sarılmasını iste sende sırtından tut bir yere oturt yani öyle yaklaş ve gir yavaş yavaş ittirmeye calisabilir o zaman yataga gec altına al

• Ne anlattın be öyle :))

• Biraz kalınmış ama biraz daha uzun süre yap bu dediklerimi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• yavaş yavaş yapacaksın ve yatakta onun söylediklerini harfiyen uygulayacaksın. Zaten kızlığın bozulması anlık bişey, bittikten sonra biraz acı olur kadında ama fazla uzun sürmez..

0|0
    0|0
    • Bittikten sonra devam edebiliyor muyuz , kanaması falan durunca

• Sağol yardımın için dediklerini uygulayacağım

• marketlerde satılan kayganlaştırıcı kremlerden al penisini ve sevgilinin vajinasının her tarafına iyice sür ina penisin içine girdiğini bile neredeyse farketmez zar yırtılırken de hiç acı olmaz. aynı şeyi bende yaşadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...