Anal oral hepsini yapmıs bakireyle mi evlenirdiniz yoksa anal oral yapmayan ama bakire olmayan biriyle mi ?

Çok atıp tutan erkekler için hazırlanmış bir soru tipi... Hiçbirini yapmayan kalmadıgına gore bu devirde ... herkesin sevgilisi var sonucta

Güncellemeler:
Cevaplara göre %70 bakire olmayan dürüst demişş bravooo+1:D

0|0
8|49

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 48

• arkadaşım öyle bir soruki.. şimdi şöyleki burda ön planda olan olay bakirelik.. benim şahsi görüşüm.. anal oral yapmış ama bakire olan biriyle anal oral yapmayan ama bakirede olmayan biri benim gözümde aynıdır.. yani sonuç itibariyle ikiside aynı.. arada hiçbir fark yok.. önemli olan maddi bakirelik değil.. önemli olan manevi bakirelik.. sonuç olarak bu 2 seçeneğide istemem.. unutmayın.. bir yerlerde elbet bu 2 seçeneğide yapmamış bir insan vardır.. Allah herkezin gönlüne göre, temiz yürekli, sevdiğine ve sevgisine bağlı, namusuna düşkün bir eş nasip etsin..

1|2
    2|1
  • Zarpereset değilim.

2|0
    0|2
  • sevişmesini bilmeyen birini istemezdim gerisi ayrıntı ...

4|0
    0|1
    • sex uzerine kurulu birseye kalkısırken ( evlilik) bencede tecrubeli olması gerek iki tarafınn sonucta bosanmalar cok oluyorr yatak muhabbeti yuzunden

• siz evlilik mi yasadınız :( bunu en iyi siz biliyorsunuzdur :( toplum bu konuda cok geri kafalı adam bana yukarıda hala kim bakire olayan kadınla evlenir diyorr, evlilik kriteri kızlık bozmaktan ibaret

• eğitim şart ...

• her ne yapmış olursa olsun dürüst olan biriyle olmak isterim.

6|0
    0|1
  • kızın kulağının arkası hala bakireyse olur...

2|1
    0|1
  • Yapmamış olduğunu nereden biliyorsun ? Sevdiğim olsun yeter. Benden sonra sadece ben olayım hayatında yeter.

4|0
    0|2
    • istediğim cevap bu zatenn

• Sevgilim bana karşı dürüst her konuda çok şükür yok öyle bir şey ama en önemlisi sevmek bence.

• Hangisini yürekten sevmişsem onunla

3|0
    0|1
  • ben senin "anal oral yapmayan ama bakire olmayan biri" olma ihtimalini sevdim

1|2
    0|1
    • ben bakire değilim mesela hiçbirini yapmadımmm analmıs oralmıss ıyyy

• bak kendi ağzınla söyledin bu kadar erkek seks amaçlı niye çıksın kız veriyosa adam yapar tabiii.. zorla kimse kimseye bir şey yapmaz rahat ol

• hiçbirini yapmayan yok. çok doğru söylüyosun. zar takıntılılara duyurulur. zarı var diye penis görmedi anlamına gelmiyo. onun da cinsel hakları olduğunu düşünün ve eğer seviyosanız evlenin. bu düşünce şekli ilerde 'mast yapmamış kız arıyorum' a kadar gider. cinsellik hayatın bi parçası.

3|0
    0|0
  • bana dürüst olsun karşımdaki benden önceki yaşantısında benim etkim olmayacağı için bi önemi olmaz. sadece dürüst olsun yeter.ama herşeyi yaşayıp ben bakireyim diye hava atan bir kız asla istemezdim

1|0
    0|1
  • 2. adam olsun dürüst olsun önemli olan odur

1|0
    0|1
  • Nerde yaşadıgını merak ettim. Yapmayan kalmadıysa biz ölelim.

0|1
    1|1
    • var oyleleri de 10 yıldır durtulerini bastırmıs insanların ileride ne kadar saglıklı bir cinsel hayatı olur o da tartısılır

• boş ver geçmişi fark etmez benim için

4|0
    0|2
  • Three way hatuna +1 puan.

3|1
    0|2
  • benim sevgilim hiç birini yapmadı ve bakire o nasıl olucak :D en iyi bu değilmi ?

1|1
    1|1
  • Cevap hiçbiriyle evlenmem :)

0|1
    2|1
  • birinin bakireliği kalmış

öbürünün ağzı ve arkası sağlam kalmış

sadece delik farkı var

3|0
    0|1
  • Sevdiğim olsun yeter.

1|0
    0|1
  • şimdi ben evleniceğim insana karar verdim ama bunların hiçbirini yapmamış ne yapsam ayrılsammı :))

0|1
    1|1
  • ince aletle yaptıysa sıkıntı yok.. çok aşınmamış olur :)

1|0
    0|1
  • Ne demek hiçbirini yapmayan kalmadı bu devirde? Bu resmen iftiradır namuslu ve şerefli insanlara! Herkesin sevgilisi olduğunu da nerden çıkarıyorsun? Benim yok mesela. Ben de kimseye dikunmadım bugüne kadar. Soruna gelince; ikisiyle de evlenmem... Allah herkese hakettiği gibi bir eş nasip etsin...

0|1
    2|1
    • demekki kimse sana dokundurmak istememiş kendini:D

• Sen kendi hayal dünyanda yaşıyorsun. Aklındaki herşeyin doğru olduğunu sanıyorsun. Bu söylediğinle de kendince lafı koymuşsun ve mutlu olmuşsun. Sendeki bu duygu aşağılık duygusudur. Yani kendi yaptıklarını çevrene doğru kabul ettirmeye çalışıyorsun ve bu şekilde kendini rahatlatmaya çalışıyorsun ama hiçbir zaman mantıklı düşünemez sizin gibiler. %70'i görünce mutlu olmuşsun, ne de olsa aşağılık duygunu okşamış bu durum. Hangi %70? Hepsini tanıyor musun, söyledikleri gibilermi acaba?

• Yorumuna gelince; ben kimseye dokunmak istemedim! Detaylara girmeyeyim ama bana kendini dokundurmak isteyenleri hayal bile edemezsin!

• eli erkek eline değmemiş olanla.

0|1
    2|1
  • ben hiç yapmadım eşimde yapmamış olsa daha iyi olur ama çok seversem eşim olacak kişiyi sorun yok

2|0
    0|1
  • şöyle söyleyeyim zeka seviyesi vasatın üzerinde değilse evlenmem

2|0
    0|1
  • beni sevmesi ve sadık olması yeter.

4|1
    0|1
  • dürüst olmak iyiydir ama bunları bilmekte ilerde sorun olurmu onu bilemedim yaaa

1|0
    0|1
  • anal, oral yapmayan bakire kızlar çok vardır...herkesin sevgilisinin olması, cinsellik yaşayacağı anlamına gelmez..

0|2
    0|1
    • niye cıkıyorlar peki? herkes evlenmek amacıyla cıkmazz canım bu kadar erkek sex yapacak kadını nereden buluyor pek?

• paran varsa sorun yoktur... anladın mı? sex yapacak kadının nasıl bulunacağını...

• hepsini yaşamasını siterimki karşılıklı daha çok zevkler tadalım ben onun o benim kıymetimi bilsin ...

1|0
    0|1
  • ikside aynı şey ne farkı var ama anal daha kötü

1|0
    0|1
  • söz konusu olan evlilik ise beyni ve aranızdaki uyum önemli ,gerisi boş hikayeler...eğer kızın cinsel geçmişi bu kadar önemliyse erkeğinkide sorgulanması gerekir...yani erkek kimlerle düşüp kalkmış...hamgi pozisyonları yapmış soran varmı...keşke bu soruyu da kendinize sorsanız...

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 8

• Ne demek hiçbirini yapmayan kalmadığına göre?Benim çevremde yapan yok ben de dahil.

3|4
    2|1
  • Pipisi olsun yeter

10|6
    3|8
  • oral seks yapmayan kadini isteyen erkek kaldi miki?

2|0
    0|4
  • Farketmez karakter ve tip iyi olsun.

0|0
    0|2
  • hiçbiriyle sevilenle olmalı

1|0
    0|0
  • Ne fark ederki, her ikiside ruhen bakire değilki... Ne demek hiç birini yapmayan kalmadı, sadece kendi adınıza konuşun lütfen, sizin ve çevrenizdekilerin böyle olmuş olmları tüm kızları nasıl töhmet altına alabilir? Genelleyecek kadar bir üst bilgi merci kanaalımısınız? Bu arada bunları yapmayan büyük bir kitkle hala var!

1|2
    1|1
  • madem öyle ben de başkasının kukusunu hiç yalamamış bi erkek arıyorum.

3|3
    1|2
  • Anal oral yaşamış bakir biriyle evlenmek iyi en azından başkasıyla yaşamadığı bi zevki benle tatsın dimi

1|1
    1|3
Yükleniyor...