Saç dökülmesi için doğum kontrol hapı sonuç verir mi?

arkadaşlar saçlarım zaten kendinden seyrek bir de son zamanlarda aşırı stresten dolayı iyice dökülmeye başladılar bi kaç kişiden şampuanın ( her türlü şampuanın olurmuş ) içine doğum kontrol hapı at gürleştirir gibi şeyler duydum deneyen sonuç alan veya duyanlar varmı bi yardımcı olurmusunuz ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet var öyle bir şey etkili olduğu da doğru ama aman diyorum sakın duş sırasında kullanma. Yani sadece saçını yıkayacağın zamanda kullan o şampuanı çünkü vücutta aşırı derecede tüylenme yapıyor. Bunu sonradan fark edenler bin pişman :)

1|0
    0|0
    • aa çok teşekkürler bilgin için doz ne kadar peki biliyormusun ne kadar atılabiliyor içine ?

• Yok eczaneden alınacaklar doğum kontrol hapı ile evigen. Diğerlerini aktarlardan alacağız diye düşünüyorum.

• tamam canım alalım bakalım en kısa zamanda :)

Erkekler Ne Diyor 4

• eğer bir kadın olarak testesteron hormonun yüksekse erkek tipi saç dökülmesi oluşur. doğum kontrol hap bu tür hormonal dengesizlikleri düzenler. ama şampuan içine atmak bir etki eder mi bilmiyorum. ama oral yoldan alınırsa hormon düzenlemede etkili olacağından saç dökülmesine de faydası olur. ama erkek tipi dökülmeler için geçerli.

1|0
    0|0
    • erkek tipimi bilmiyorum ki :D çok dökülüyor zaten çok karışımlar duydum bunu deniyenlerinide. bende yapıcam umarım iyi bir etkisi olur teşekkürler yinede

• aşırı cinsel istekle ne alaka kii erkeklik hormonun

• bana sorarsan bu gibi şeylere başvurma. bu gibi konularda doktorlardan bilgi al onların önerileriyle yola cık

0|0
    0|0
    • doktora gittim daha önce bir şampuan verdi kullandım ama hiç faydasını göremedim bıktım artık saçım iyice azaldı ileride napıcam ben :(

• peki saclarını kısaltmayı düşündünmü?

• kısa zaten yeni kestrdm :/ omuzlarmdan biraz aşağıda zaten çok seyrek olduğndan uzun saçta yakışmıyor

• bir erkek olarak bende duydum bilemicem.

hanımlar nerde ? cevap yok.

0|0
    0|0
  • ben de istiyom nerden bulucam o haplardan yaa :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• saçkların düzeldi mi saçının durumu nasıl

0|0
    0|0
    • uzamasına etki ediyo hiç gelişme yok :)

• dr gitmedin mi ilaç kullanmadın mıı hormon tahlili yaptırdın mı minoxil kullandın mı hiç ya da d. kontrol hapı da veriliyor bozukluk varsa hormonel

Yükleniyor...