Sevgiliniz sizden daha çok istekliyse

arkadaşlar sevgiliniz eşiniz cinselliğe sizden daha çok düşkünse ve fantazilerden hoşlanıyorsa sizde onun aklına gelmeyen şeyleri ona süpriz olarak yaşatırmısınız yada cinsellik konusunda bencilmisiniz

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• aşırısı sıkıcı olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben biraz bencilim galiba

0|0
    0|0
  • erkk arkadasmdan daha istekliyim bu konuları acyrm o kptyr yok böle bsy delryrm snirden

0|0
    0|0
    • o nasıl bir yaklaşım şekili anlamadım valla. ben kendimden istekli bir kadını çok isterdim. erkek arkadaşın çok şanslıymış ama ne yazıkki heba ediyor bu şansını

• aynen ya

• gerçekten senin gibi bi sevgilisi olması için çok şey verecek insan tanıyorum. umarım senin kıymetini bilir yoksa sürmez herhalde

Erkekler Ne Diyor 2

• Keşke öyle olsa, eşim bana kıyasla bu konularda biraz daha çekingen.

Şayet olurya eşim cinsellik ve fantezi konularında benden daha ileri olursa seve seve ona değişik şeyler yaşatırım.

0|0
    0|0
    • ne gibi değişiklikler mesela

• Bunu sen istiyorsun oda karsimi cikiyor

• Açıkcası cinsellik ve fantezi konularında tek sınırım hem cinsimle ilişkidir. Bunun sınırım yok gibidir. Evet ben bunu veya aklımdan geçen geçtiği şekilde bazı fantezileri yaşamayı çok istiyorum. Eşim bu konularda biraz daha farklı düşünüyor. Kısacası eşim bire bir ilişkiler tercih ediyor.

• Nerde varmı öyle sevgili hep pasifler denk geldi bahtıma bulsam bak neler yapıcam ona ben bilirim hahaha :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...