Hamile olabilir miyim?

Bu ay reglim 10 gun gecikti hamileyim sandim test yapmadim fakat karnim sismis gibi iki hafta önce boyle degildim. Regl oldugum halde hamile olabilir miyim. şu an bitti reglm. Test yapsam mi bilemedim. Boyle adet gorup hamile oldugunu ogrenen var mi? Erkeklerde esleriniz boyle birsey yasadi mi acaba. Uyku tutmadi meraktan sabah gidip test alicam fakat heves mi desem heyecan mi bilemedim.

Güncellemeler:
Ayrica anneme sordum bana hamike oldugunu 6 ayllikken ogrenmis her ay regl olmus hamileyken.:/ kontrolde ortaya cikmisim xD
Degilim test yaptim belli oldu. Soruma cevap verdiginiz icin tesekkurler

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İstiyor musun hamilelik?

0|0
    0|0
    • Evet :( ama korkuyorumda hamilelik degilde kist falan varsa diye. doktor randevumuda aldim

• eskisi gibi adet olduysan zor hamile olman ama kan testi yaptır şüphen varsa. benim çıkmam gerek. hoşçakal.

• Tesekkurler.

Erkekler Ne Diyor 5

• Değilsindir

0|0
    0|0
    • :/ şevket gbi keske benim olsa dicem yakinda. :(

• Peki tesekkurler.

• Rica ederim iyi geceler

• En az 3 aylıkken karın hafiften şişiyor. Sen hamile değilsin bence. Gaz sorunu olabilir

0|0
    0|0
  • Nadirde olsa mümkün

0|0
    0|0
  • hamilesin

0|0
    0|0
  • evli misin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bazen böyle olabilir
    mevsim geçişi falan çok etkili
    1 ay geciktim ben doğum kontrol kullanırken
    hamile değilmişim
    en net çözüm kanda gebelik baktır

0|0
    0|0
  • Sperm yumurtaliga gitti mi onu söylememişsin... yani içine mi boşaldı partnerin? burada sürtünmeyle hamile kaldığını sananlar var o yüzden soruyorum...

0|1
    0|0
    • Tabiki icime bosaldi bu tamda yumutlama donemime dek geliyor. Hamile kalmak istiyorum fakat adetim gelince celiskiye dustum

• Üste adet görme denen bir durum var ki güncellemende gördüğüm kadarıyla genetik olarak taşıman mümkün... şişkinlik başka birininde söylediği gibi gaz olabilir... gebelikte kilo alımı 4. Aydan itibaren başlıyo beslenme düzenini değiştirmediğin taktirde... hamile olabilirsin deyip heveslendirmek doğru değil... dikkat etmen gereken şu ki psikolojik gebelik diye bir durum var... hamileliği çok isteme sebebiyle, gebeliğin tüm belirtilerini görmen mümkün ve ciddi hayal kırıklığıyla sonuçlanır bu... karnın şişer canın sürekli bişeyler ister kasılmalar olur hatta bazı durumlarda testler bile pozitif çıkabilir ancak karnında bebek yoktur... hastalık boyutunda isteme gebeliği... ve burada vakit harcama eşini sepetle gitsin sana nöbetçi eczaneden gebelik testi alsın... burada yazılanlara bakarak ya hevesin kırılır ya da gereksiz olarak inandırırsın kendini hamile olduğuna...

• Cok tesekkurler.

Yükleniyor...