Bende mi bakire sayilmam artık?

Arkadaslar hani bakire olanlar öyle kalmak için anal oral yapıyorlar ya, ve genelde bu sitedekiler onlara gercek seks dısında her haltı yiyen bakire değilsin diyorlar ya, bu opusmek için de geçerli midir? Ben sevgilimle ne seks yaptım ne anal ne oral, ama sadece opustum. Artık bende mı bakire sayılmam?

0|0
7|25

En İyi Erkek Görüşü

• öpüşmek var öpüşmek var direk olarak içinden gönlünden kalbe hitap edercesine öpmek var birde zevk alma düşüncesi için şapur şupur öpmek var anlık zevkler için bedenini harcayan insanlar var ne yazık.. bakire kalman için oral ve anal yapan insanlar bakire mi sence belki bedeni öyle ama ruhu için aynı şeyi kim diyebilir onun bunun zevki uğruna kendini kullandırtan bir insan ben bakireyim diye geçinirse namustan bahsetmesin.. ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Baskalarinin fikirlerine göre bakirelik mertebesi belirlenecekse, korkarim aklina seks kelimesi bile gelse, bakireligini kaybetmis sayilacaksin. Cidden bu fikirlere sahip olan insanlari taniyorum ben. Herhangi biyerde cinselligi cagristiran yazi veya resim görenin cenabet sayilirim diye gusül abdesti aldiklarina sahit oldum.

Bakirelik fiziki bir kavramsa, sadece kizlik zariyla sinirlandirmak gerekiyor. Buradada evet anal, oral, öpüsmek bekareti bozmaz diye kabullenmek gerekiyor. Bence herkes kendisini nasil hissediyorsa öyledir, kimseye aciklamak zorunda degildir. Benim bi kiz arkadasim var, sevgilisiyle iliskiye girmiyor, öpüsmekten ileri gitmiyor fakat, kendisinide bakire gibi hissetmiyormus

0|0
    0|0
  • kızım bakiresin ya takmayın böyle şeyleri konuya namus bacak arasında değil akıldadır, ruhtadır. öpüşmek güzel bişi takma kafaya böyle şeyleri psikolojini bozma sırf bu konular yüzünden bunalıma girenler var boşver yani ;)

0|0
    0|0
  • Bu ergenlerin soruları beni bitiriyor arkadaş.

0|2
    0|0
  • bu ne sacma düsünce ya,nasil bu kafaya geliyorsunuz ne kullaniyorsunuz siz anlamyiorumki.

0|0
    0|0
  • Siteyi okuya okuya etkilenmiş millet :)

0|1
    0|0
  • sen,sen hamilesin galiba canım

0|0
    0|0
  • Tanrı seni korusun küçüğüm

1|1
    0|0
  • geri dönüşü olmayan bi yola girmişsin artık hiçbişey eskisi gibi olmayacak :/

0|1
    0|0
  • alakası yok taam anlamıyla şuçluluk duygusu içindesin ama kendine kızma olabilecek birşeyler bunlar.

0|0
    0|0
  • 18 yas altı olarak sıkayet edılebılıcek bır soru ornegı olmus bu

0|0
    0|0
  • öpüşmekle bişey olmaz merak etme :D ama kendine nakire diyebilmek için anal ilişkiye girenler asıl bakire olmaynlardır bence namus yalnızca 2 bacak arasında değildir!

0|0
    0|1
  • Bir kızın en büyük çeyizi öpülmemiş dudaklarıdır.

0|1
    1|0
  • 1.sen 18 yaş olduğuna eminmısın 2.nerde yaşıyon o kadar safmısın internet diye bışey var bak

0|0
    0|0
  • Öpüşmekle bekaretin ne alakası var yaşın kaç senin...

0|0
    0|0
  • Bakiresin canım korkma abartmışsın mevzuyu

0|0
    0|0
  • dudakların bekareti gitmiş

0|0
    0|0
  • orta 1 e giderken komşu kızına yaslamıştım .o zaman bende bakir değil miyim şuan ? :D

0|1
    0|0
  • öpüşmek ön aşamadır. Öpüşmek ileriye gitmedigin sürece bakireligine , saflıgına zarar vermez

0|0
    0|0
  • he mk ozaman ben 14 yaşında milli oldum :D

1|1
    0|0
  • öpüşmek bakireliğini bozmaz kızım, bu her önüne gelenle öpüşeceğin anlamına gelmez ilerde sevdiğin bi adam olur evlenirsin pişman olursun hele anal oral yaptın mı işler değişir, ben bakire gözüyle bakmam öyle birine şahsen. ilerde rezil olmasın diye g*tü kurtarıyo güya dangalaklar.

0|0
    0|0
  • bakiresin ama öpüştüğün kişi ilerde kocan olacaksa için rahat olsun

0|0
    0|0
  • bu sitede abartı eksoz bölümü cinsellik bölümüdür anal,oral işin hikayesi basit değil bu işler rahat ol...

0|0
    0|0
  • ''Arkadaslar hani bakire olanlar öyle kalmak için anal oral yapıyorlar ya''

Abi film burda kopmuş. arkadan yaptırıp sonra bakireyim diye gelen kızları allah kocasız bıraksın amen :)

1|0
    0|0
  • Neyyyy öpüştün mü?

TAK! Bakire değilsin! NEEEXT!

3|2
    2|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Asi bakiresin sen

0|0
    0|0
  • bitti kesin sayılmazsın artık

1|1