Acaba bakireligim bozulmus mudur?

Bende tum kizlar gibi masturbasyon yapiyorum. vajinamdan sivi geliyor hani bosalmaya yakin bende o kayganliga bakmak icin dokunuyorum vajinama. Tesadufen internette kizlik zariyla ilgili bir sey gordum. Icimi korku saldi. Acaba kizlik zarim bozulmus mudur? Ayrica suana kadar hic aci hissetmedim veya kanama gelmedi. Parmagimi iceri sokmuyorum sadece parmak surtunmesi diyim.

0|3
113

En İyi Erkek Görüşü

• bir şey yoktur. klitorisinle oyna vajina girişinden uzak dur

0|0
    0|0
    • Ya aynen ama iste seyi dusundum bende hani klitorisle oynarsam hep evlenince bir gun ya zevk alamazsam?

• arkadaşım zevk alma merkeziniz zaten klitoris. vajina içincen zevk alınmaz. vajina içinde bir uyarı noktası yok. ayrıca neden tek bir organa yüklenme konusunda insanlar direniyor anlamıyorum. ilişkde içine girip çıkarken öpüşülüp yalaşılabilir eller ile vücudun diğer organları uyarılabilir. yani zevk alma noktaları artırılabilir.

sen de klitorisinle oyna diğer elinle memelerini okşa. parmaklarını yalayarak yaparsan vajina ve memelerinde yalama hissi uyanır.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• o bahsettıgın seyle bozulacak kadar nazık degıl o sey.. bır sey sokmamıssan bozulmaz.. bu kadar basıt..

0|0
    0|0
  • gitmiş malesef

0|0
    2|0
  • İmkansız :)

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz korkma

0|0
    0|0
  • ilişkiye girmeden bekaretin gittine korkan kızdan hayır gelir birdakine dikkat et kan gelmediyse sorun yok

0|0
    0|0
  • Zar ic kisimdadir kiminde ust de kiminde daha derindedir parmagini sokmuyorsan imkansiz zaten

0|0
    0|0
  • Kan gelmediyse tamam bozulmamış demektir

0|0
    0|0
  • Merak etme bozulmamış emin olabilirsin

0|0
    0|0
  • Olmaz bişey...

0|0
    0|0
  • Tüm kızzlar gibi mi kızların %30 u yapmıyor muydu bunu daha neler görecem

0|0
    0|0
    • Yapmiyorum diyenlerde yalan soyluyordur.

• Valla ben bilmiyorum ben yapiyorum ama hic sormadim arkadaslarima yapiyor musunuz diye

• Ahh yok mu şu kızlar sizin içinizi ezberliycem bir gün istediğiniz kadar anlaşılmaz olun o kaçınılmaz gün gelecek

• Bisey olmaz

0|0
    0|0
  • Allah akıl versin

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• saçmalama tabii ki hamilesin

2|1
    0|0
    • Dalga gecmeyin surada icimi rahatlatmaya calisiyorum.

• Pardonda madem bu soru bu kadar sacma neden gelip yorum yapiyorsun kardesim? Sana mi kaldi benim soru mu degerlendirmek. S*ktir git o zaman adami delirtme. Manyak midir nedir ya

• zora gelip sıkışınca küfretmekte güzel tabii en kestirme sonuç. sana cinsel hayatında başarılar dilerim, neticede beynini de parmaklamana az kalmış.

Yükleniyor...