Türk toplumu bekaret hakkında yanlış mi yapıyor?

düşünmeden ilişkiye girenler evliliğin büyüsü nerde kalmıştır o mutluluk heyecan sahiplen me sahiplenilme duygusu birde yeni bir şeyi türk toplumuna adapte etmeye çalışıyola bekaret önemli deyil mis önemli bence ben konuşmasın demiyorum ama dikkat etsinler kendilerine

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• 1-kmse bekaretn önemsz oldunu sölemiyor..

2-türk toplumu beni ilgilendirmez ben kendi mutluluguma bakarm pişmanlıgımda sevincimde üzüntümde türk toplumumu var yanımda yooo beni ne mutlu ediyorsa benm için doğru olan odur

3-mutluluk heyecan ve sahiplenme bekaretle olmaz ..aşkla sevgiyle olur beni sevecek erkekte oradaki kana bakacaksa hiç lazım değil

4-haa allaha şükür kızım ama bign böle bişy olursada yaptım derm yani evleneceğim adamada anlatırım onu aldatmaya kandırmaya asla çalşmam

5-ve su bilgiyide veriyim sizin kızlık dediğiniz şey kız bebeklerde kakalarının pisliklerinin oraya gittiğinde mikrop kapmaması için oluşan bir tabakadır ama bizim toplumumuz onu kızlık olarak adlandırmıs

6-herkesinde bedeni kendisinindir bu devrdede türk toplumu ne der die kimse düşünmez ..herkes bedenini istediği gibi kullanır kmsede buna karısamaz.!

0|1
    0|1
    • oradaki kana bakmak deyl dir maksat kendine sahip çıkmaktır kendini ni mutlu olacağına ınan digin eşine saklaman dir sahiplen me sevgi ve ask la olur bir kız kendini kime teslim eder sevdiğine

• nye doğudakiler toplm değilmi:D

• sen genelleme yapmışsı çamuru tüm genele yaymışsin

Kızlar Ne Diyor 9

• Bekaret önemli.Zaten değil diyen kızların evlenmeden önce diktirme kuyruğunda dolaştığını duyuyoruz ,görüyoruz.Kimse kimseyi kandırmasın.

0|4
    0|2
  • Amma taktınız bekaret diye heee. Evlilik büyüsü diye bişey yok arkadaşım. Hepsi paran pulun varsa,insanlar birbirine saygı ve sevgi besliyosa var. Eğer bunlar yoksa evlendiğin insan kadın olsun erkek olsun bi zaman sonra bambaşka biri oluyo ve sonuç malum hale geliyo. Kime ne saklıyosunuz. Zaten eğer doğru insansa seninle her durumda her koşulda evlenir ve seni hep mutlu eder.

Eğer doğru adam değilse ve sen evlenip boşandıysan zaten bakire olmuyosun. Ne farkın kalıyo hiç evlenmeden biriyle yatmıştan? Saçmalık bunlar sadece...

1|1
    0|1
  • zarı koruma çabasında olan pek çok güzide kızımız var..gayet güzel bedeni bekaret koruyorlar..zarı muhafaza ve müdafa ediliyor her açıdan...buna mütaakip cinsi her türlü münasebet kuruluyor pek çok erkekle gönüllerince..şimdi bekaret anlayışını nerede sınırlandırmalı? hem gösteren hem elleten ama iş zara geldiğinde zararın neresinden dönsek kardır diyen bir kitle var...yapmayalım...önce kişilik kazandıralım..o kişilik ki kendine uygun insanı zaten seçer,ve cinselliği sevgi ile bütünleştirir..her önüne gelenle dans etmez..

0|1
    0|1
    • benim söylemek istediğim kendini korumaktır saklamaktir sevdiğine

• ailenin onemi vajina girisimdeki et parcasina bagliysa, yemisim o evliligi. sanki vajinayla evleniyorsunuz.

bakire, bakir olmayanlar aileye onem vermiyormus. hadi oradan.

1|0
    0|1
  • bence yanlış yapıyor bu konuda erkeklerle kadınları eşit tutmuyor kadın yapınca kiyamet kopar erkek yapınca hiç bir şey olmaz

0|1
    0|1
    • ben erkek yapa bilir demi yorum yapmayacak ikiside bu benim düşüncem evlen SIN sonra

• sahiplenmek olgusu ancak bu kadar ucuzlatılabilirdi.

0|2
    0|1
  • Bi bitmediniz gitti...

0|0
    0|1
  • anahtar sözcükler: türk toplumu, bekaret, evliliğin büyüsü, sahiplenme.

ben bi kusup geliyorum.

0|0
    0|1
  • bencede önemli bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hanımlar okumasın.

yahu arkadaşım ille de s*k*p verin demiyoruz zaten. sadece hayatıma girdiği noktadan sonrası için sahiplenip ondan beklenti içinde bulunabilirim. Benden öncesine gurur yapmak, o an için bile acizliktir.Şahsımca tabi. Yoksa bekaret kadın için elbet önemlidir. sonuçta sokaktan geçenin koluna giripte şu ufak problemi çözesim var demiyorlar.Ya aslında konu çok dallı budaklı.

1|0
    0|0
  • amerika bush döneminde 20 li yaşlar hatırlamaz şimdi toplumsal dejenerasyona sebeb olarak bekaretin değersiz olduğu düşüncesinin toplumu yozlaztırdığı kanaatine vararak bütün film medya projelerinde yüksek bütçeler ayırarak bekaretin evliliğin simgesi olduğu mesajları yaygınlaştırıldı buna en iyi örnek olarak o dönem britney spears bekaretimi evleneceğim erkeğe saklıyorum diye bu kampanyaların bi parçası olmuştu şimdi diyeceksiniz amerika da sanki ne değişti belki aynı bişey olmadı ama bu kadar rahat ülke olmalarına rağmen bu değerlerin yok olmasını tehlike olarak görmeleri en azından bize biraz ipucu vermeli diye düşünüyorum.

0|0
    1|0
  • Eğitim sisteminden böyle olduk biz. Avrupa modern diye kafalarımıza yerleştirildi, şimdi mümkün değil yirmi yaşlarında bir gence anlatamazsın rezilliği. Bunları deyince de " aşın artık kendinizi " diye saçmalayanlar yok mu, yer misin yemez misin ?

0|0
    1|0
    • avrupa li olacağız ya yerim ben böyle avrupayı turküz biz biz aile yapımız la övünüruz

• peki olması gereken ne?

• önce aile ailenin önemini anlatacak çocuğuna sonra okulda hocalar yardımcı olacak gençlere

• dikkat etsinlerde kaldım ben anlayamadım açıklamayı

0|0
    0|0
  • evliliğin büyüsü kalmadı yıl 2012 oldu.senle aynı fikirdeyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...