Masturbasyon yaparken geç boşalıyorum acaba neden?

Lustral kullanıyorum onun etkisi olur mu acaba...

Güncellemeler:
Güncel
Güncel.

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• 15-20 dk boşalıyorsan gene iyi , spora gidiyordum. Lustral kullanıyordum , boşalamıyordum masturbasyon yapmaya çalıştığım halde bazen 30 dk yı bile geçiyor artık pes ediyordum. Doktora bu durumu anlatınca ise yok neymiş ilacın yanına ek bir ilaç daha ekliyelim o zaman düzelir bu durumun olması normal demişti...

0|1
    0|0
    • Bazen benim de oluyor koluma ağrı giriyor artık.
      Çözümü yok mu bunun?

• Doktora danış bu durumu , seni yönlendirir duruma göre.. Geçmiş olsun.

• Eyvallah sağolasın kardeşim. İlk fırsatta gideyim ben!

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende kullanıyorum gayet yerinde hislerim bence doktora danış kafana görede bırakma azaltma

0|0
    0|0
    • Erkekler de yapıyor demekki sadece

• Orgazmin hic olmamasina bile sebep olur evet sebebi bu ilactandir doktoruna danis dozunu azaltsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• biz erken boşalma yüznden şikeyetciyiz zevk alamıyoruz daha ne istiyorsun 2/3 dakikada bitiyor bişi anlamıyorum bırak da uzun sürsün sende keyfine bak yaparken

0|0
    0|0
    • Cinsellik yaşamadım hiç ben! Masturbasyon da kol el yoruluyor.

• 4,5 kere boşaldığın için her seferinde geç boşalırsın bazen hiç gelmez... ondan yani..

0|0
    0|0
    • Yok ya ilk seferde bazen 15-20 dk bazen 30 dk yı geçiyor olmayınca bırakıyorum artık kolum kopuyor sadece bir sefer de

• bırakmadan düzelmez... anlamıyormusun?

• Anladım eyvallah

• Regaib kandili. Sorunu yarına sakla

0|0
    0|0
    • Kes l*n sesini

• Senin gibilerine dört cümle soylemek için ;

Her canlı ölümü tadacaktır. Ve ancak kıyamet günü yaptıklarınızın karşılığı size tastamam verilecektir. Kim cehennemden uzaklaştırılıp cennete konursa o, gerçekten kurtuluşa ermiştir. Bu dünya hayatı ise aldatma metâından başka bir şey değildir. Ali imran suresi 185. ayet

• Kardeş şansını fazla zorlama! Adam gibi bir soru sordum benim canımı Sıkma.

Yükleniyor...