Dogum sonrasi eşlerin yasadiklari sikintilar neler?

Dogum sonrasi cinsel hayatiniz nasildi? Esinizle ne kadar sure sonra birlikte oldunuz? Normal hayatiniz aksadi mi? Evli olanlar anlatabilir mi

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Doğumdan sonra kadın yoğun bir şekilde sevgiye ve şevkate ihtiyaç duyar. Bebeğine karşı hissettiklerini eşi ile paylaşması eşleri birbirlerine duygusal açıdan yakınlaştırır. Tabi erkek benim işim bitti deyip bebekle anneyi kaderlerine terketmediyse. Bebekten fırsat buldukça yakınlaşmaya çalışan eşleri, aileye yeni katılan velet nereden anlıyorsa en kritik anlarda bir çapariz çıkararak sen nereden çıktın deme noktasına kadar getirir. Bebeğin mışıl mışıl uyuduğu birkaç saatlik bir periyodu eşler değerlendirebildiyse tadına doyum olmaz. Bunların yaşanmaya başlaması lohusalığın bitimi, kadının günlük yaşamına dönmesi, kendini iyi hissetmesi, doğumdan kaynaklanan akıntı ve kanamanın bitmesinden hemen sonra olabilir. Biz doğumdan bir ay sonra eskisinden daha keyifli cinsel yaşamımıza dönmüştük.

1|0
    0|0
    • A gercekten mi umarim biz de tam tersi bir sey yasamayiz. Korkuyorym biraz. Tesekkurler.

Erkekler Ne Diyor 6

• doğum sonrası kadın biyolojik ve fizksel olrak çöküntü içinde olur...
    ilk 6 ay düzenli bir birliktelik olmaz,
    kadın süt verdği için hormonlardan dolayı isteksiz olur...
    bir yılı bulan zor dönemdir

0|0
    0|0
  • Kadın kendini iyi his edene kadar beklersin kadın bilir ne zaman iyileştiğini

Ayrıca dini inancına göre sorarsan doğumdan sonra kırkı çıkana kadar beklersin

0|0
    0|0
    • Zaten o kadar sure bekmemek lazim en az. Cok zor is.

• Yok canım evlilik başka şeye benzemez hiçte zor olmuyor beklemesi

• Çocuksuz dönemini çok arayacaksin😆
    hemde cookk

0|0
    0|0
    • Valla mi korkutmayin beni ya. Tamam cocuk buyuk sorumluluk ama...

• Kadın ve erkeğin birbirine olan ilgisinin % 70 i çocuğa kayiyor. düşün gerisini

• ilk zamanlar rahat bırakılır tabi ama biraz zaman geçince kaldığın yerden devam :) sorun olmaz yani

0|0
    0|0
    • Evli misiniz? Cocuk var mi?

• Benimle alakali degilse ne soracaksiniz? Bilemedim. Uygunsuz bir seyler soracaksaniz lutfen hayir.

• hayır tabi ki bizimle alakalı

• Doğum sonrası bayan yorgun oluyor 1-2 hafta

0|0
    0|0
  • doktor söylüyo zaten size söylemedi mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• zor dönem.

0|0
    0|0
  • bu kişiye ve çocuğa göre değişir
    benim kızım gecede 15 defa falan kalkardı
    yani demek oluyor ki 9 saat uyuyorsa 45 dk da bir bazen bu yarım saat oluyordu
    nerdeyse 1 yaşa kadar
    e bu durumda da cinsellik imkansız gibi
    bu denli uykusuz ve yorgunken ardaki yarım saatte de soyun seviş ilişkiye gir yıkan olmuyor
    çocuk emmeye kalkıyor
    kimi çocuk da çok az kalkar

1|0
    0|0
    • Gece 15 kez mi? Hadi ya zormus baya. O donem calistiniz mi

• Evet calistim
      zaten evde oldugum bos gunde de
      calısmaktan beterdım

• Çok zor vallahi.

Yükleniyor...