Şişman bir erkekle cinsellik...

Arkadaşlar şişman bir erkeğin genelde cinsel performansı nasıldır?Her pozisyonu uygulayabilir mi?Performans düşüklüğü yaşar mı?Erken boşalma falan olur mu?Yani ben bunu açıkçası kocası şişman olan evli ablalarıma sormak isterim.Memnun kalıyor musunuz eşlerinizden yoksa kilo yüzünden zorluklar yaşadığınız oluyor mu?

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 135 kiloyum. Çatır çatır yapıyorum ama :))) yatak bile kırıyorum :D

1|0
    0|0
    • Demek ki bu kiloyla alakali degil de libidoyla alakali...Anladim.Cok tesekkurler yorumunuz icin:)

• Tıkar. Ben çok yağlı yemek yerim mesela... Genelde Hemen tıkanırım... Bu durumdan dolayı yatağa aç girerim...

• Hmm.Anladim .Bunu da aklimin bir kosesine yaziyim ben.

Erkekler Ne Diyor 8

• Bazı katınlar şişman erkek sever, açıkcası bu tamamen beğeniyle alakalı bir durum. Öncelikle göz zevkinize hitap ediyorsa şişman yada zayıf fazla önemi yok.

Kimi uzun boylu sever, kimi kaslı, kimi iri yapılı, kimi şişman.

Yapılan bir araştırmada partnerin şişman veya iri yapılı olması, karşı tarafta işte benim erkeğim bu güçlü erkeksi anlamına geliyormuş. Buda aynı zamanda alınan hazı arttırıyormuş.

1|0
    0|0
  • Ben tııbi yönden yaklaşıcam olaya.Erken boşalmanın şişmamlıkla ilgisi yok.Tabi ki atletik bir vücut kadar her pozisyonda başarılı olamaz.

1|0
    0|0
  • Penis kökü yağ bağladığından penis olduğundan küçük görünür bir de çok çabuk terler.

1|0
    0|0
  • en basiti ilişki sırasında terden çok fena kokar be canım :S

1|0
    0|1
    • Ya cok titizse?

• Sagolun:)

• rica ederim :)

• 69 da pipisine ulaşamazsın belki

0|0
    2|0
  • şişman adamın dalgası, serçe parmağın kadar anca olur..

0|0
    1|1
  • Düşündüğün şişman erkek bayaa bayaa yağlı birisiyse %95 performans düşüklüğü olacaktır geri kalanı istisnadır bi şahin abi var o da kilolu ama performansı çok iyidir.Her pozisyonu uygulayamazsınız ayrıca çabuk yorulur ereksiyonda bi problem olmaz da penis böygesinde yağlanma çok ise penis boyu biraz kısalabiliyor (kısalmadan kastım yağın içinde kalıyor) ;)

0|0
    0|0
    • 95 kilo problem yaratir mi?

• Sagolun:)

• Önemli değil :)

• walla bu soruya söyle cevap vermek istiyorum benim bi şişman arkadasım var videosunun izlediğim epey bi şişman ama görmen lazım performas düşüklüğüğü pozisyonlarda zorluk falan fasa fiso o derce iyi yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• pozisyon sıkıntınız çok olur çok çabuk yorulur penisi tam sertleşemez ama zevk alıp boşalacak kdar vajinaya biraz hissettirir ama çok anlamazsın birde penis boyuda kalınlığıda çok az olurlar

0|0
    2|0
    • maşallah bütün erkek tiplerini biliyoruz..hepsi sıradan geçti anlaşılan :D

• Bence şişman erkeklerden uzak dur.

0|0
    0|5
  • sapttın mı sen

0|0
    2|2
  • Hersey olur pipide kucuk olur

0|0
    1|6
  • bence düşüktür

0|0
    0|0
  • Eşim 92 kilo boyu var ama, spor yapar bu yüzden hiç kilolu durmuyor, kaldıki sorduğunuz konudada sorun yok

1|0
    0|0
    • Super oyleyse ikimize de mutluluklar:)

• inş. canım.

• :)

• sevgilim şişman şişman derken 94 kilo ama boyuda uzun enine boyuna derler ya öyle :) spordan dolayı biraz da irileşmiş balla on numaradrı kendisi her konuda bi yerleride küçük filan değil :)

1|1
    0|0
    • Boy ne kadar?

• Gelicem gelicem iyi haberlerle gelicem insallah!Bizimki benim sozumden cikmaz baslar diyete ondan sonra mutlu mutlu gecinir gideriz:)Sagol destegin iicin bu arada...

• 94 hiçbirşeymiş canııımmm... Ben 130 kiloyla yapabiliyosam .)))))))))))))))9

• üstünde rahat zıplayamazsın karnı izin vermez :D aboooooww ne diyorum ben böyle :/

1|0
    0|0
    • Cok guldum ya:)

• Ya bakire olup olmamak onemli degilde dusunsene trambolin gibi:)Cok komik ya:)

• neyse canım gülmek doğru değil napalım seven katlanır

• sisman erkeklerin pipisi kucukmus nerler neka dar douru bilmiyorum :):)

0|0
    0|1
Yükleniyor...