Çocuğumuz olmuyor :( ?

Her gün ilişkiye giriyoruz bizimde olsun diye ama olmuyor çok üzülüyoruz ne yapmalıyız bir yardımcı olun :(

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Ne zamndir olmuyor

0|0
    1|0
    • 1 senedir :((

• allah bağışlasın sağolun

• Yardim edebildiysem ne mutlu bana :)

Kızlar Ne Diyor 4

• öncelikle eşin zayıflayacak
    eğer spremiyogram ve eşinin değerleri normalse ve yumurta sayısı uygunsa
    o zaman sprem kalitesi açısından her gün ilişkiye girin
    misyoner pozisyonda eşin bacaklarını kaldırsın biraz yatsın
    baktınız ki daha olmuyor tüp bbek yaptırın
    aam önce zayıflıycak

0|0
    0|0
  • başka bır doktora daha gıdin ve kasmayın çocuk ıcın yapmayın yanı keyfı yere yapın psıkolojı cok onemlı bu konuda..

0|0
    0|0
  • Hocaya gittiniz mi hiç?

0|1
    0|0
  • Doktora giddip tedaviye baslayin.

0|0
    0|0
    • gittik ilişkiyi arttırın diyor :(

• çok teşekkür ederim yardımın için

• Ne demek rica ederim. Allah en kisa surede saglikli bir bebek nasip etsin size.

Erkekler Ne Diyor 9

• Öncelikle doktora gitmelisiniz her ikinizde. Her gün ilişkiye girmeyin. Eşinin adeti bittikten sonra 12. 13. 14. 15 ve 16 günleri günde 2 şer kere ilişkiye girin. Pozisyonunuz misyoner olmalı sen boşaldıktan sonra eşin bacaklarını 3-5 dakika havada tutmalı. Eğer sperm miktarın normal ise eşinde de sorun yoksa en geç 2-3 ayda eşiniz hamile kalır. Ben de evlendikten 1 sene sonra eşimi bu şekilde hamile bırakmıştım. Size kolay gelsin kardeşim.

0|0
    0|0
  • ilk once doktora gitmelisiniz tam sorunun kaynagina tespit konulmali bu sizden birinde veya gecici sorunda olabilir, eger erkekteyse sperm yetersizligidir normal erkekte 2500 3000 civarinda sperm olur 1000 altindaysa sorun olur, spermi hizlandirci bitkiler veya domalma dedigimiz pozisyonda digerlerine gore daha cok hamile kalma sansi var ama siz doktora gidin ayip degil arastirmalari gerek bos seylerle zaman kaybetmis olmassiniz

0|0
    0|0
  • Cevabı aslında basit doktora görünün icinizden birinde problem var mi baktirin eger yoksa ise de doktor size ya enjekte yoluyla cocuk sahibi edecek ya da yeni pozisyonlara açık hale getirecek

0|0
    0|0
  • doktora gidin

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • Ben size yardımcı olurum.

0|0
    0|0
  • birleşmeye 5 gün kadar bir ara verin önce ozamana kadar sende boşalma. birde eşinin yumurtlama zamanını döngüsünü takip et edin. yalnız doktora bir gidin. burada kulaktan dolma bilgilerle olmaz bu iş.

0|0
    0|0
  • Olmuyorsa olmuyordur ivf denersin

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasınız siz

0|0
    0|0
Yükleniyor...