Vajina ilişki sırasında neden kokar?

Vajina ilişki sırasında neden kokar? Neden akıntı olur? Nasıl giderilir bu koku? Her bayanın vajinası kokar mı?

Güncellemeler:
Tarif edemiyorum değişik bir koku. Çiğ et gibi desem o kadar ağır kokmuyor. bir değişik bazen bendede oluyor. Gayette temizliğine özen gösteriyorum anlamadım gitti.

1|4
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Koku boşalmayla veya kaykanlaştırıcı sıvı ile ortaya çıkar. ilişki sırasında kimisi dışa tam boşalırken kimisi dışa boşalmaz bu sebeple farklılıklar vardır.
    Çözüm ne senin dersen ilişki öncesi kokunu sürün o kokuyu bastırır sonrasında zaten banyo falan edersiniz gider.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• O kadar girip çıkmaya karşı normaldir. Kayış kaydıran motorun verdiği yanık kokusu gibi. :):

i.tmgrup.com.tr/.../628467539437.jpg

3|3
    0|0
  • dogal.. dogada hayvanlar o kokular vasıtası ıle cıftlesmek ıstıyorlar.. aldıgı haz ve ıslaklıkla alakalı bır olay..

1|0
    0|0
  • malesef kıç kokusu vajina kokusundan iyi. vajinanın çok değişik tarifsiz bir kokusu oluyor rahatsız ediyor.

1|0
    1|0
  • sağlık problemi de olabilir, bilemedik

0|0
    0|0
  • Normalde bazen kokar ama, sağlık problemi de olabilir ihmal etme sakın.

1|0
    0|0
  • ya bir sus aklıma geldi gene o koku.. dur kusayımda geliyorum

1|0
    0|0
  • www.google.com.tr/webhp
    Doktor değilim, bilmem sitede var mı ama ürolojiye git

0|0
    0|0
  • cidden çok mu kokuyor

0|0
    0|0
  • doktora git koçum

0|0
    0|0
  • Akinti dedigin sulanmadan kaynaklidir ki akmaz o :) onunda kokusu olmaz ben koksna denk gelmedim

0|0
    0|0
  • Calgon kullan kirecleri söker😊

0|0
    0|0
  • O kadarı normaldir.

0|0
    0|0
  • nasıl bir koku bu neyi andırıyor

0|0
    0|0
  • her kızın vajinası kokmaz, kokanlarda çok itici gelir bana, benim birlikte olduklarım mis gibiydi çogu yalayıp yutuyorum :) kokarsa hayatta yalıyalamam :ss

0|0
    1|0
  • balık gibi kokuyo la

1|0
    0|0
  • koku her zaman vardır temizsen güzel pissen kötüdür

0|0
    0|0
  • Her bayaninki kokmaz.

0|0
    0|0
  • Zevk suyunun kokusu o

0|0
    0|0
  • sende kokuyor mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendine has bir kokusu var zaten, vajinada ki o sıvıdan kaynaklanıyor, tıpkı erkeklerin sperminin koktuğu gibi ama çok ağır ve kötü bir kokuysa, sağlık sorunların var demektir, özelliklede akıntın renkliyse...

1|1
    0|0
  • Bemimki pek kokmsz

0|1
    0|0
Yükleniyor...