Kızlık zarımla ilgili bir şüphe

merhaba arkadaşlar 12 yaşlarımdayken iç çamaşırımda 2 3 damla kan lekesi görmüştüm ama hiç bişey yapmadım tabi açıpta şeyimi kurcalamadım ya da bişey sokmadım sizce bu kan neden olabilir. geçenlerde aynadan baktım vajınamın dudaklarını açıp ortada yuvarlak bi delik var deligin alt kısmındada yuvarlak bi et parçası var link bu linkte en baştaki resimdeki gibi.bu tipte olması bozulmadıgı anlamına mı geliyor

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bozulmamış, rahat olabilirsin.

1|0
    0|0
    • ne biliyim o zaman görünce korkmuştm

• teşekkür ederim:D

• yeterince inandırıcı olmadı :))

Böyle daha bir ciğerden gelmeli bu daha çok ince bağırsaktan gelme.

Ben o kadar vakit ayırıp sana yardımcı oldum, hakkımı ver! :)

Erkekler Ne Diyor 9

• link

al buyur

3|2
    0|0
  • 12 Yaşındayken gördüğün kanın çeşitli nedenleri olabilir ki o yaşlar ülkemiz için menstruasyonun başlangıç yaşlarıdır. Ayrıca kızlık zarı kendi kendine bozulmaz. Travmaya bağlı olarak bozulur. Bu nedenle neden bozulmuş olabileceği gibi bir kanıya vardın bilmiyorum. Kendi yaptığın inceleme sonucunda da zarı görmüşsün zaten. Zarın ortasında bulunan delik kafana takılmasın zira bu delik veya delikler kanın dışarı atılması için gereklidir ve zarın yapısında bulunur. Kuruntu yapmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • Zaten senin ki bozulmamıştır.Merak etmene gerek yok.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bozulmadığı anlamına geliyor.İçin rahat olsun arkadaşım

2|2
    0|0
  • regl olmusundur belki ayrıca sen zarı bakarak göremezsin

0|0
    0|0
    • hem ayrıca erdiğin linkte en baştaki resimde ne olduğu zaten yazıyo yuvarlak tipte kızlık zarı diyo

• normal olduğu anlamına geliyo yuvarlak tipte kızlık zarına sahipsin işte orda da yazıyo

• bakarak görebilir ayna gerekir sadece birde zarin nasil birsey oldugunu bilmesi gerekir o zaman bilir iste

• acık konusalım senin kaporta çürümüş arkadaş... şaka la şaka bişe yoktur daha siftahın bile yok baksana :) kendi kendine patlamadı ya bu zar... yanı bosuna kuruntu yapıyosun! hem bu kadar kafaya takma bence elbet birgün patlamayacak mı :D

0|0
    0|0
  • burada ne kadar çok jinekolog varmış

0|0
    0|0
  • Mal saglam:)

Korkma

1|0
    2|1
  • doktora git el feneriyle bir kontrol etsin

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• doktor degiliz git doktora o sana söyler eger kurcalanmadiysan birsey yoktur ki herkeste kizlik zari olacak diye birseyde yok bazilari zarsiz doguyor. bu soru cidden bi 25-29 yas arasi birinin olamaz inanmiyorum yani yada cidden cahilsin!

4|3
    1|0
    • 20 yaşındayım.ayrıca ne bu öfke insan gibi soru sorduk asıl sensin cahil. çünkü önyargılısın şimdi defolll;)

• bana cahil diyerek kendini kastediyosun sen canım:) bana her dediğin laf senin aynan:) hadi bakimmm ikileeee

• sen öyle diyorsan öyledir madem. bu ara kendinden büyüklere biraz saygılı olmayı öğren gizli kimliğin altında laf atmaya devam et sen sana bu yakışıyor. ikilemiş... Allahım sana akıl fikir versin

• Çocuk yaşlardaki böbreklerde sorun olması kızlarda kanama yapar senin de öyle olmuştur . Ama böbreklerde ciddi sorun olduğu anlamına da gelmez

0|1
    0|0
  • dr.a göster bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...