Ünlü bir kadınla lezbiyen ilişki yaşamak istiyorum işi nasıl pişirebilirim?

Bu kadının yalnız lezbiyen ilişki yaşadımı yaşamadı mı hiç bi fikrim yok ama eğilimi var süpesindeyim konser verecek kaldığı otele gidip odasına gitmeyi düşünüyorum da önceki konserlerinden bi tanışmışlığım var kısacası ne yapabilirim ilk adımı da atamıyorum yalnız etkilemem için ona karşı nasıl bi tutum sergilemeliyim sizce yalnız abuk subuk yanıtlar vermeyin kim olduunu da sormayın!

Bu arada lezbiyen değilim bisekslik var sadece

Güncellemeler:
Ama ne dedim ben kime diyorum varsa bi tavsiyeniz yazın yoksa da sivamayın burayı
Hep erkekler cevaplıyor bayanların da düsüncelerini yazmasını istiyorum lütfen arkadaslar erkeklerden cok bu soruya bayanlar da cok cevap vermeli

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yap biliyormusun?Ona hiçbirşey demeden,hiç konuşmadan okşayıp öpmeye başla.Bu durumda en etkili şey hiç konuşmamaktır...

2|2
    0|0
    • Ama olmaz karsı taraftan beklerim olucakları ben yaparsam ve de öyle biri degilse yandım bi da karsısına cıkamam konsere de gidemem etkilemem gerek sadece göz bakısları yeter mi acaba her seyi anlamaya beden dilim falan :/

• Senin içmen gerekmiyor,önemli olan onun içmesi...Erkek arkadaşını hiç bulaştırma bence,orda bile olmasın daha iyi

• O kızın kim oldugunu söyleyemem,zaten tanımazsınızda muhtemelen...Sanatçı falan değil,Türkiyenin en zengin ailelerinden birinin tek kızı...

Erkekler Ne Diyor 17

• o kadar yolu kat etmişsin bundan sonrasınımı düşünüp dert ediyorsun ks linkini at gelir belki :)) her insanda merak vardır en zayıf noktada budur.

0|0
    0|0
  • iyi bi muhabbetin yoksa hatunla zor

0|0
    0|0
    • Pek muhabbet kurmaya zamanım olmadı kulisten kulise ancak oturup uzun uzun konusmusluum yok twitırdan falan konusuyorum cevap da veriyodu her zaman az cok huyumu da ögrenmis bana göre her sey muhabbetle bltmlyo bence

• pes falan ettiğim yok ben mi edicem pes kaç yıldan beri gelmesini bekliyordum o twitıra girecek ve ben onla konusucam o otele gidilecek yalnız müsayit olmazsa yandık :)

• işte bu yaptım olcak o kadar olayı ;) senden önce başka bi bayan erken dawranıyomus :P kötü koyar :))

• ben bisexuelimde ipleri kopa. Gerisi bisiklete binmek gibi kolay 69 la baslarsin

0|0
    1|0
  • Abuk subuk yanıtlar vermeyin lan, çok ciddi kendisi..

2|0
    0|0
  • link aynen bu hesap

1|0
    0|1
    • Nuri aabi sen bilirsin bu işleri ocaaana düstüm gazoz ise yarar mı sence ;):p

• kapısına git ve ona kukumu ye de.

1|1
    0|0
  • valla bu iş o kadar kolay oluyorsa bizde gidelim sevdiğimiz hatun rockçıların odasına gidip pantolonu indirip ben geldim diyelim:)

0|0
    0|0
    • Hahaha cok komiksin ya sorduum soru nerelere geldi ben sadece bi tavsiye istiyorum niyetimi anlasın diye ama fazla belli etmeden anlamasını istlyorum anlatabiliyomuyum

• Şansını dene ama zannetmiyorum ünlu birinin otel odasında sıradan tanıdığı biriyle iliski yasamasını

0|0
    0|0
    • Sansımı denim de nası denim yardımcı olan yok ki hickimse sunu yaparsan böle olur söle olur demiyo ki

• vanım sende direkmen varıp lezbiyen ilişki yaşayalım deme size öpebilirmyim de yanagında başla sonra dydağından bu şekil ilerlet

• Kadın 18likti oldu! napıyorsun diyip pata küte dalarsa dayak yemim sonra öpeyim derken dudana buse kondurayım derken adım sapık fan cıkmasın aman haber olmim oralarda abowww

• Sana başarılar dilerim... :D Olumlu veya olumsuz olan her şeyi geri yaz ama !

0|0
    0|0
  • Sosyal ağlarda ilişki teklifinde bulunabilirin

0|0
    0|0
  • üzerine rahat birşeyler giy git işte bunda danışacak ne var, içeri alacağı varsa alır zaten

0|0
    1|0
  • Tovbeeee

0|0
    0|2
  • dikkat et seni tacizci sapık diye yakalamasınlar vallahi kadın sapık diye rezil olursun insan ıcıne cıkamassın :D

0|0
    0|0
  • sanmamki ünlü birisinin sana karşı bu şekilde cevap vereceğine les olsa dahi senkimsin ne yani bi hayranına mı açık kapı verecek git işine sende yaa. önce onun güvenini kazanmalısın bence.

0|1
    0|0
    • Güvenini kazandım merak etme!

• onu sevgili olarak görmüyorsan cinsellik için mi düşünüyorsun. tensel bi çekim falan mı aranızdaki. bunu ona söyle kabul ederse ne ala. karşı tarafın sana ilgisi olduğuna bu kadar eminsen bence lafı hiç dolandırma başbaşa kaldığınızda direkt söyle konuşmak istiyorum seninle telefonu yoksa iste sende beni çeken bişeylwer var falan de anlar heralde eşşek değilya.

• Sevgili olmak istesem de olamam ki namümkün vaziyet müsayit dil bi kere erkek arkadasım buna karsı cıkar yollar ayrılır o daha kötü ve de bu ülkede böylesine beraberlikler kötü gözüyle bakılmakta sunu da söylemek isterim bana karsı ilgisinin var mı yok mu onu pek bilemiyorum ne yazık ki sunu biliyorum o da da önceki fanlar bulusmasında defalarca yani 5 ya da 6 kez öpmüstü:) bi tek beni sonraki konser bulusmasında da illa öpüsmeli poz vermisti ama...

• valla eski popstardan bi kız vardı onu duymuştum les diye omu yoksa yaa :))

0|0
    0|0
    • Hayır yahu! Bu baska yeni biri değil popstarda değil fantezi hic değil sormayın o önemli dil önemli olan ona nasıl yaklasmam onu de be anacum

• bende böyle bi ilişkiyi kenardan izleyip mast yapmak istiyorum :)

0|0
    0|1
  • fırında pişir ohh mis sıcak ortam, tandır da fena değil aslında orada da pişirebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• "dediğin kişi sıla mı

1|2
    0|0
  • nası etkilenir biliyorum da...sıla mı?

1|1
    0|0
    • Hayır değil kusura bakmayın söyleyemem ama birl napmam gerektini söylesin her seyi ayarladım sayılır

• Ikisinin arasina girmek isterim:)

• Normallesene kadar verha ver:)))

• seksi bu kadar ciddiye alma beybi.

0|2
    1|0
    • Ayama gelen fırsatımı tepicem bi da ne zaman gelir kim bilir

• degil ama bi defa hoslandım 2008den beri bekliyodum gelmesini o zamandan beri hastayım kadına

• işin zor hayale devam et sen

0|0
    0|0
    • Ya Yaparsam hayaller gerceklestirilmek icin var konseri olucana inandım hayal ettim gelicene inanıyordum ve oldu bu da olabilir içkiyle neden olmasın o ortamı yarattıktan sonra biraz akıl verin yahu yapamazsından baska bişi bilmiyosunuz

• Neden herkez kim olduğunu soruyor ki?Kız bir yardım istemiş fikir danışmış hepsi bu.

2|3
    2|1
    • Beni bi sen anladım bacım hay sen bin yasa du öpücem :* dalgada bu adamlar kim merakında soruyu arkalarındaki iki yanaktan anlıyorlar baska bildikleri yok

• Aynen öyle malesef :(

• hem bayan olduğu halde eğiliminiz var hemde lez değilimdiyorsunuz, önce ne olduğunuza karar verin, hem erkek, hem kadına oluncaiçinde lezide kapsamıyormu?

2|1
    1|0
    • Hem erkeklerden hem de kadınlar hoslanıyorum bu da biseksüelik iste ne olduğumu biliyorum bilgisiz değilim

• arkadaşlar lezlik barınabilir ama biseks de zaten olay nedir her iki cinsle de beraber olmak hem biseks hem lezbiyen olmaz bi insan biseks her iki cinsle ilgilidir lezbiyen ise hemcinslerine sadece

• biliyorım ve dediğimin arkasındayım, bisex her iki cinsede ama sonuçta her iki cinsin içinde kadında oldupuna göre üst kavram bisex olsada alt kavramda lezliğide içinde barındırıyor.Yani normal sağlıklı ilişkisi olan bir bayan bir kadına ilgi duymaz. Bisex her ikisinede duyduğuna göre lezlik yönüde varki duyuyor eğilimi var.

Yükleniyor...