Bakire bir kızın kızlık zarı nasıldır?

Bayanlar;Ben bakireyim mantar hastalığından dolayı altıma ayna koyup bakmam gerekiyordu.Baktıgımda ise vajina girişimde minik bir et parçasının arkadasında delik gördüm.Yani kızlığım mı bozulmuş anlamadım gitti.O delik bakirelerdede varmı?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kızların cevap vermesinin daha doğru olduğu bir soru lakin bildiğim birşeyi de paylaşmadan edemicem elle açarak baktığında kızlık zarını görmen biraz zor velev ki gördün kızlık zarında delik vardır hatta bu deliklerin sayısına ve çeşidine göre kızlık zarlarını gruplandırıyorlar soruna gelirsek kızlık zarındaki o delikler adet kanın dışarı çıkabilmesi içindir bazı nadir durumlarda kızlık zarı tamamen kapalı oluyor böyle vakalarda ise adet kanamaları baladığında doktor gözetiminde kızlık zarını açıyorlar ki kan boşalabilsin

1|1
    0|0
    • Yani bütün bakirelerde o boşluk oluyor değilmi

• Gayet açık anlattım ama tekrar söyleyeyim evet var olmasaydı adet kanı vajina dışına çıkamazdı sende bi jinekoloğa gidip zarı yırttırmak zorunda kalırdın tabi ağrıdan durabilseydin

Erkekler Ne Diyor 14

• Biraz önce benzer bir soruya cevap yazdım ama burada sana da yazayım. Kızlık zarı normal olarak vajina girişinde bulunur ve yapısı gereği delik veya delikler bulundurur. Bu delik adet kanının dışarı atılması için gereklidir. Bekaretin konusunda endişe etmene gerek yok.

0|0
    0|0
  • Sen aynayla bakıp anlayamazsın.Zar 1.5-2 cm içerde çünkü.Neden merak ettin ki bunu?

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı o deliğin içindedir canım...

0|0
    0|0
  • Hep yek olsa gerek.

0|0
    0|0
  • sen demin ki soruyu soran kız değilmisin ne kıymetli şeyin varmış beeee sana baştan dedim senin kaporta çürümüş!

0|0
    3|1
  • vajina girişimde minik bir et parçasının arkadasında delik gördüm. Bu arkadaş kim sorması ayıptır ?

0|0
    0|0
    • hahha :) Küçük gizli kullanıcı

• Tamam tesekkür ettim .Akşam akşam korktum bende ya :))

• oluruna bırak soğan zarı kadar bişey bu kadar kıymetli olmamalı beyninle düşüncelerinle yaptıktan sonra o zarın orda durması mantıksız bana kalırsa.

• hiç görmedim bilmiyorum

soğan zarı değilki bu bakınca göresin

fazla kurcalama kukunu

0|0
    0|0
  • bakiresin fazla kurcalama bozarsın :D

0|0
    0|0
  • bakirelerde o delik yok. duvar gibi kapalı orası, elle tutulabilir somut bi yer yok.

0|0
    3|1
  • 0|0
    0|0
  • bozulmuştur eğer delik varsa

0|0
    1|1
  • İyide arkadaşım o delik olmasa sen nasıl adet görecektin? O deliğin kapalı olması durumun çok nadir görülür ve ameliyatla açılır,yoksa adet kanı ve diğer ifrazat dışarı atılamaz ve içerde birikir.Ayrıca kızlık zarı et parçası değil,aynen adı gibi bir zardır,hafif açık renktedir ve herkez görse bile anlayamaz onu

4|3
    0|0
  • bakiresin arkadaşım merak etme

0|0
    0|0
    • link burdan zar tipleri hakkında fikir edinebilirsin

• zoom yap demek istemiyorum da google da filan arat görürsün bekaret zarını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• mantar olunca alta ayna koyup bakani bir senden duydum.

0|0
    0|0
  • kac yasindasin sen allahsen

0|0
    1|1
  • şeffaf ve sağlamdır

0|0
    0|0
  • kızlığın bozulmamış o delik zaten var bezelye kadar küçük

1|1
    0|0
    • Yani bakirelerdede var değilmi

• anlattım ama ısrarla sormaya devam ediyo

• Kızma ablası sanırım yaşı çok küçük :)

Yükleniyor...