Yarin urologa gidicem cok utaniyorum?

3 gun once bir birliktelik yasadim bir bayanla, korumamda vardi ama rahatsizlandim, utaniyorum gitmeye randevu aldirdim durumu mu anlatip, ibnelk yapip gidip bayandan randevu almis bir de arkadas pasa pasa gidicemde cok utaniyorum be nasil yenerim ben bunu?

Güncellemeler:
Girdim şikayeti söyledim, soktu perdenin arkasına aç dedi açtım kapadım gözümü sağına soluna baktı inceledi tamam dedi, çekip gözümü açtım hemen gülümsüyordu, sonra iki muhabbet etti utanılacak bişi yok falan sonra yazdı bişiler kullan bunu dedi yolladı. rahatladım... ohh beee...

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• tanımadağına açarken sorun yok ama doktora gelince ay utanıyorum. yapmayın o zaman böyle şeyler

1|0
    0|0
    • Simdi bir o sebeple parasini verip, duygulu veya duygusuzca yapmak var, birde rahatsizlik yuzunden bayan doktora gidip gostermek var bos beles soru sormuyorum size burada laf olsun diye yasamadan bilemez insan zaten ben gostermeye utanan birisiyim

• he yav he. çok belli utandığın

• Nickinin nerden geldigini cok iyi anladim, yasayinca anlarsin :))

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben utanmam Kadın hastalıklarında açıp bakıyolar nolcak sanki
    Doktor sonuçta hastalığın ilerlemeden çözüm bulurlar

0|0
    0|0
    • İnsallah ya, hemen olsun bitsin gozumu kapatayim napiyosa yapsin yazsin gideyim gerildim

• Hata yaptin simdide hatanin bedelini cek. Yapmayin boyle seyleride bu durumlara dusmeyin.

0|0
    0|0
    • bir boşluğa denk geldi sahip olamadım irademe hep kuzenlerin yüzünden geliyor ne geliyorsa zaten ak

• 20 yıllık teyze oglu kafa aynı beyin aynı ortam aynı insan düşüyor. bu ders oldu işte. hiç böyle olmamıştı artık istesemde yapamam yani korkudan

• Bencede yapma yakismaz.

• Kardeş cok sıkıntı yapıyosan randevu U iptal et gitme yani. Ara randevu hattını 182 i kendin özellikle erkek Dr istediğini söyle ve yakın tarihe randevu al

0|0
    0|0
    • Aldık artık ögleden sonra 13.40da ordayim kapayip gozumu giricem iceri

• Ne oldu randevunuz

• Ya utanma hiç sanki ne ya korkma yeniden sünnet olmazsın sadece gidip açacan sonra duracan o da baksın orasına burasına

0|0
    0|0
    • İste o sıkıntı ya orasina burasina bakmasi

• Yazık sana tamam anlıyorum seni ama bitane bakacak sen sabah kalk bir güzel rahatla sonra tıraşını ol git baksın doktor olabilecek bazı utanç verici durumlar var farkındayım ama o durumlar son derece normal ve unutma ki o doktor belki de her gün on on beş tane görüyo onun için artk sıradanlasmıs ise cinsellik yönünden bakmıyo o yüzden utanmana gerek yok

• Temizim zaten biran önce sabah olsun gideyim kapayim gozumu baksin ne veriyorsa ne yapiyorsa yapsin gideyim istiyorum, onun icin siradan ama benim icin de oyle olsa keske

Erkekler Ne Diyor 7

• Anlatırsan da üroloji pek ilgilenmez bu konularla.

0|0
    0|0
    • hocam sıkıntı var ama gözle bakılınca anlaşılacak bir şey? yani ilaç falan yazar herhalde?

• Bulaşıcı bir hastalık varsa enfeksiyon ya da dermatoloji bölümüne gitmen iyi olur.

• O işi yaparken utanmıyon doktordan mı utanıyon değişik :/

0|0
    0|0
    • Bir sevisirken acip gostermek var duygulu duygulu birde tanimadigin birine gostermek var?

• İyi yaptın iyi de bidaha zina yapma :/

• Hocam bunca olaydan sonra istesemde yapamam zaten

• urolog acipta bakacak mı sandın.. tahlil yaptıracak ona göre ilaç vericek.. geçmi olsun ... çok tehlikeli bir iş yapmısın

0|0
    0|0
    • girdim utana utana şikayeti söyledim aç dedi kapadım gözümü sağına soluna baktı tamam dedi, gözümü açtım sırıtıyordu iki muhabbet ettik yazdı bişiler yolladı rahatladım vallahi.

• fantaziye bak

• fantezi mi? kardeş saçma saçma yorum yazma lütfen... rahatsızlıktan gittim utanılacak bişi yok dedi gülümseyerek konuştu yolladı bu kadar.

• Rahatsızlığın ne. Doktordan utanılmaz.

0|0
    0|0
  • Ne utanmasi ya ne olabilrki en fazla

0|0
    0|0
    • Hocam eldivenle acip kaldirip bakiyormus orasina burasina sordurdum ya

• Ver yar. rağı gitsin..

0|0
    0|0
    • Terslik olursa diye eczaneden bir hap alayim sap map atip gideyim, zor duruma sokar beni kesin.

• Bir şey olmaz :))

• Sorun olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...