Vajina bölgesindeki kötü koku nasıl giderilir?

Vajina bölgesindeki istenmeyen koku nasıl giderilir?
Banyo yapılsa bile sonrasında bir koku oluşuyor ister istemez, bunun çözümü ne olabilir?

Güncellemeler:
Kızlar öyle cevaplar vermişsiniz ki, vajina bölgesinde hafif bir koku olması normaldir ben size bunu nasıl engelleyebilirim diye sordum siz sanki hiç çiş kaka yapmıyormuşsunuz gibi '' aa ne kokusu yaa '' yazmışsınız. Banyodan çıksak bile orada hafif bir koku oluyor. Aynen siz pamuk şeker yapıyorsunuz tuvalette hiç kokmaz oranız.

2|2
8|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Akıntı ya da herhangi bir rahatsızlık değilse, hava almayan bir bölge olduğu için ter kokusu olabilir.

0|0
    0|0
  • Vajina dus jeli var. Enfeksiyon var mı baktir mak lazım. Günlük Ped şart. Ayrıca asla ıslak bırakılmalıdır. Kuku ve pipi bakimi onemlidir

1|0
    0|0
  • Pamuklu iç çamaşırı giymeni tavsiye ederim ve ıslak mendil vs bişey vajinaya sürüyorsan şayet ph dengesini bozabilirsin dikkat etmen gerek mantar enfeksiyonuna sebebiyet verebilir ii olman dileği ile..

0|0
    0|0
  • Mantar belirtisi olabilir. Bir jinekoloğa muayene ol. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Rus kızlarına sormak lazım onların ki kokmuyor. Bunu cidden söylüyorum. Espri yapmak için değil. Hemen her milletten kadınla birlikte oldum. Sadece Ruslara ait bir özellik bu sanırım.

0|0
    0|0
  • Öğğğ... hiç duymamış olayım bu soruyu

0|0
    0|0
  • Iyy o kokuyu bilirim cinsellik yaşadığım bir iki kızda vardı iğrenç miğde bulandırıcı sorun sende demek bir iki kız dışında öyle olan yoktu hele bir iki tanesi hiç ordan tuvaletini yapmıyomuş gibiydi sende bir sorun var

0|0
    0|0
  • aslında kokunun kötü olduğunu düşünmüyorum siz kadınlara kötü geliyo o koku aslında çok güzel bir koku

0|0
    1|0
  • Sık sık havalandıracaksın.. Pencereyi açmayı unutma.

0|0
    0|0
  • Koku agir bir kokumu

0|0
    0|0
  • Limon sık :)

0|0
    0|0
  • enfeksiyon olabilir

0|0
    0|0
  • vajinası olanlar yardım edin kızcağıza

1|0
    0|0
  • bir dr gitmelisin veya bol su iç sirkeyla * yıka iyi gelecektir

0|0
    0|0
  • Eczahanede ozel genital bolge parfumu var

0|0
    0|0
  • kozmatik üsürünlerden çilek kıremi var süreceksin bişi kalmaz

0|0
    0|0
  • Tuzluyarak yiceksin... koku kalmaz...

0|0
    0|0
  • Yikaman yeterli

0|0
    0|0
  • klarür kullan

0|0
    0|0
  • Parfum sik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• daha sık banyo yap tuvaletten çıkmadan yıka ve kurula buna rağmen normalden fazla koku çıkıyosa bir doktora git bence

0|0
    0|1
  • Trinitrotoluene.

0|1
    0|2
  • Tahret almiyosan ondandir sidik kokuyordur asgsjsks

1|0
    0|1
  • kokuyor mu? :S temizle sık sık o zaman :S

0|0
    0|2
  • Insaniz hersey gelur basimiza tavsitem tuvalette islak bendille kendini sil suyla arindir gunde bes kez yap bakalim kalir mi
    Birde pamuklu giy ;)

0|0
    0|1
  • sürekli koku varsa sıkıntılı, temizliğine dikkat et

0|0
    0|0
  • Temizleyeceksin. d olay bu yani her tuvaletten sonra yıka kurula bir de koku için satılan şeyler var onlarla yıkayınca geçiyormuş onlardan alabilirsin

0|0
    0|0
  • enfenksyon olabilir en iyisi jinekoluga görün

0|0
    0|0
Yükleniyor...