Kızlar neden lezbiyen olur ?

lezbiyenler hayatı bakıç açısı nedir acaba çok merek ediyorum ? erkek varken neden bayan bayana kendilerini tatmin ediyolar gün geçtikçe lez sayılarıda artıyor ? bunun sebebi nedir acaba hormansal bir hastalık mı yoksa psikolojk mi ?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• meme seviyordur o yüzden.

1|3
    2|0
    • Bu meme işini bir arkadaşımdan daha duydum.Bu aralar kadın gögüsleri çok dikkatimi çekiyor demişti.Neden acaba?

• senin nie dikkatini çekiyorsa onun da o sebepten dolayıdır.

Kızlar Ne Diyor 5

• kadınlar kadınların duygularından anlar diye düşünüyorum. herhalde ondandır. biz heteroyuzda ne oldu sanki?

3|0
    0|0
  • bana göre.. Erkekler günümüzde görüyoruz napmak istediklerini duygusallık yönden bsey vermiyolar ama kızlarda karsılıklı birbirlerini anlama var cinsellkten önce bence bu yüzden lezbiyenliği seçiyorlar.. kesinlikle pskolojiyle alakası olcagını sanmıyorum ztn piskologların çoguda bunu diyor lezbiyenlk ne bir hastalık nede pskolojik bi sorundur..

2|1
    0|0
  • Gayler neden gay iseler o yuzdendir.

2|0
    0|0
  • Bakar erkeklerde iş yok kendi cinsine yönelir.

2|1
    0|0
  • Eşcinsel olmak ne bir hastalık, ne de bir tercihtir. YÖNELİMDİR. Eşcinsellerin sayısı artmıyor doğal olarak. Sadece artık daha rahat dillendirebiliyorlar.

Neden kadın kadına cinsel ilişki dersen. Hemen cevaplasın Kahlo.

1-Eşcinseldir.

2-Toplum baskısından kadınlara yönelmiştir.

3-Aslında biseksüel olup zamanında kötü bir tecrübe yaşamıştır ve ya erkeklerin sorunların bıkmıştır.

4-Heterofleksibledır. Marjinal bir cinsel hayat ister.

5-...

Gider bu. Benim tanıdıklarım en azından böyleydi.

Duygusal açıdan sen neden kadınlarla ilgileniyorsan, onlar da bu yüzden kadınlarla ilgileniyor. Basit düşünürsen cevaplarını daha kolay bulabilirsin.

5|1
    0|0
    • yani lezleri lez yapan erkeklermidir ?

• İngiltere'de bir klinik eşcinselleri tedavi etmeyi deneyip başarılı olmuş. Bunun üzerine eşcinseller bu bizim tercihimiz diye büyük eylemler başlatmıştı. Bence kesinlikle bir hastalık. Yönelim ya da sapkınlık bu hastalığın bir sonucudur.

• Hiçbir aklı başında eşcinsel yönelimine, tercih demez ;).

Erkekler Ne Diyor 8

• bu tamamen genetik birşey. senne kadar heteroseksulsen oda bır okadar eşcinsel sayıalrının artıgı dogru degıl daha cok suan kı toplumsal yapı nedenıyel amerıka ve avrupa gıbı ulklerde seslerını daha cok duyarabılıyorlar. yapılan araştırmlara gore aslında eşcınselık degıl bıseksulelık daha yaygın ortalam ınsalrın yzude 15 de bu turden tercıhler var..kadınlarda bıseksuelllık yzude 20 lere cıkarken eşcınsellık yzud e10 larda kalıyor. erkelrde ıse bıseksullekı dha az ken eşcınsellık oranı daha yuksek..kısaca her 100 ınsandan asagı yuakrı 14-15 bu turden egılımlerı var.ancak bambsaka sapkınlıklarda var.

0|0
    0|0
  • Ayrıca benim tanıdığım lezlerden bir tanesi erkeklerden hiç haz alamadığını bu yüzden standart bir ilişki için lez olduğunu söylemişti.Bir taneside bakireyim bu yüzden evlenene kadar bir bayanla tatmin olmak istiyorum demişti.Durum böyleyken böyle.

0|0
    0|0
  • genelde kadının hertürlü halinden (fiziksel, ruhsal vs.) kadın anlar mantığından yola çıkılarak oluyor heralde.

0|0
    0|0
  • hadi gene kadın vücudu güzelde erkeklerin yönelmesine benim kafam basmıyor :D

0|1
    0|0
  • Sharek merak ediyorum.2 cevapta nasıl oluyorsa en iyi cevabı seçtin?

0|0
    0|0
  • Erkekler yüzünde :)

bir hatun kişi bu cevabı vermenden ben yazayım dedim :))))

1|2
    1|0
  • her kadın mutlaka bi kadına ilgi duyar bazıları lezbiyenlik boyutuna getirir işi . . .

1|0
    0|1
  • erkekler niye gay olursa

0|0
    0|0
Yükleniyor...