Nasil oluyoo yani esnek zarr?

Hani esnek zar yirtilmiyo iliskide falan diyo ya ne yani doktora gidersen kizlik testine bakire olarakmi gozukuyoruz ya da hani 3 yil falan gecince bilemi yirtilmiyo iliskide doktora gitsek hala zar yirtilmamismi oluyo?

0|1
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayırdır? Yaramazlık mı yaptın yoksa ;)

0|0
    0|0
    • Canim ben evliyim sknti yok ama kan gelmeyince sasirdim

• Benim deneyimlerimde de kan görmedim... Evlenirken de bakireydin o zaman.

Erkekler Ne Diyor 6

• Esnekse doğumda bozulur sadece. Esnek mi senin ki?

0|0
    0|0
  • Esnek olan zar, doğum sırasında yırtılır!
    Uzman tv'yi izle www.google.com.tr/webhp

0|0
    0|0
  • Evet esnek zarın varsa, ilişkinin tekrarlarına bağlı olarak, kontrollerde bakire çıkarsın.
    Evliliğin 1-2 ayından sonra yırtılan zarlar bile var.. sonuçta erkekte beceriksiz olabilir dimi ama :D

0|0
    0|0
  • Zarın esnek is ve eşinin penisi onu yırtacak kalınlıkta değilse ve yırtamazsa her daim bakire olarak gözükürsün. Ancak doğumda yırtılır. ya da eşin parmağı ile de yırtabilir. Senin zarın esnek mi?

0|0
    0|0
  • Trambolin gibi:))

0|0
    0|0
  • Esnek zar oluyor kız arkadaşımla ilişkiye girdik kan gelmedi şaşırdım doktora gittik muayne yaptı doktor evet esnek zar yırtılmamış dedi milyonda bir gibi şeyler söyledi. Şöyle düşünün havası yarım balon gibi esner ama patlamaz. Ancak doğum esnasında oda normal doğum yapılırsa patlar Sezeryan la doğum yaparsa da hiç patlamaz. Yazdıklarım başımdan geçti için yani bildiğim bişey kesinlikle doğrudur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• doktora gıttıgınde bellı olur kı her turlu

0|0
    0|0
  • 3ü 5i yok. Doğumda yırtılıyor.

0|0
    0|0
  • Doğurup hala bakire olanlar bile var

0|1
    0|0