Her şey boş yere mi?

benim sorum şu .27 yaşındayım hiç bir erkekle fiziksel birşey yaşamadım el ele tutuşmak dışında .zaten erkek arkadaşım diyebilceğim ciddi bir ilişkimde olmadı .hep birileri kısa süreli oldu hayatımda oda sonuçlanmadı .neyse ne işte bu şekilde yaşadım .şimdi çevremde hep bu yaşa kadar bakire kaldın ama erkek arkadaşın olursa sana inanmaz .senden bekaret beklemez kaç yaşına gelmiş kızın bekareti mi aranır .ya evlenemezsen uygun biri çıkmazsa bakire mi ölüceksin vs vs laflar duyuyorum .bunların bazıları evli bazıları bekar kadınlar .bide evli bir arkadaş benim için değilde genel olarak 30 yaşına gelmiş cinsellik yaşamamış bir kıza acırım gibi birşeyler dedi .e insanın gücüne gidiyor .bazen düşünüyorsun hep böle mi olucak diye .kafam çok karıştı .bazen boş yere bir gençlik yaşadığımı düşünüyorum .siz ne düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
sapık tipler yazmasın lütfen kadın -erkek farketmez sapık sapıktır

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Allah hepimizin gönlüne göre versin arkadaşım... Ben evleneceğim kadında bekaret aramam ama belki senin kısmetin farklı düşünür...

O yüzden özgüvenini, umudunu ve kendine saygını kaybetme... Ben 30 yaşındayım ve yalnızım, sosyalleşmeye daha çok arkadaş edinmeye çalışıyorum, belki doğru kişi karşıma çıkar diye...

Sen de yeni arkadaşlar edinmeye çalış, belki de doğru insan sana çok yakındır...

0|2
    0|0
    • bende bir erkeğim sırf bakire olduğum için beni tercih etmesini istemem tabi arada sevgi aşk olmalı .

• Neyse, Allah hepimiz hakkında hayırlısını nasip etsin...

• aminn

Erkekler Ne Diyor 21

• 30 lu yaşlarında olup hala hiç evlenmemiş ve bakire bir kız bulabileceklerine olan inançlarını kaybetmiş bir çok arkadaşım var. Tamamıda bari herşeyi yapmamış olsuna razı olmaya başladılar. Düşüncelerinin onlardan bir farkı yok. Onlara söylediğim şeyi sana da söyleyeceğim. Hiçbirşey inandıklarından vazgeçmene sebep olmasın. Ayrıca yaşı senden daha ileride olup bakire olduğunu bildiğim bir kaç tane bayan arkadaşımda var. Tek sen değilsin. Ha neden bu arkadaşlarının arasını yapmıyorsun dersen bu senin şu anki düşüncelerin kadar saçma olur. Aşk, evlilik. Bunlar bir zarın varlığı yada yokluğuyla alakalı şeyler değil. Bakire kalmak senin tercihindi ve bu tercihini başkaları karşı çıkıyor diye terketmek kadar saçma bir şey düşünemiyorum. Başkalarının sözüyle hareket edecek yaşta değilsin, neden takacak birisi olasınki. Bu senin hayatın ve kararların kimseyi ilgilendirmez. O kişiyi bulduğunda senin bekaretine veya sözlerine inanmıyorsa zaten o kişi seni hakeden insan değildir demektir.

0|1
    0|0
    • evet benim gibi yaşı benden büyük olup bakire kalan kızlar var bende biliyorum .herkes aynı eğil .ama erkeklerinde iyi niyetli olduğunu sanmıyorum .nerde cilveli işveli kız var kapılıyolar sonrada evlenicek kız yok deyip atıp tutuyolar .yani samimi gelmiyor bana .aslında evlenilcek kız çok var ama sen herkesi takıldıkların gibi görmeye başlıyorsun bir süre sonra

• Önemli olan senin isteklerin değilmi. Erkeklerin isteklerini neden bu kadar umursuyorsun. Hakları yada değil, bence takılman gereken bir durum yok ortada. Milyonlarca erkek var hepside birbirinden farklı. Sana lazım olan ise içlerinden sadece bir tanesi. Sevebileceğin birini bulduğunda geri kalanı melek olsa ne olur, şerefsiz olsa ne.

• orasıda doğru .ama insan rahatsız oluyor .ben kendimden sorumluyum tabi .inşş iyi biri çıkar karşıma tez amanda anne olmak istiyorum artık hemen

• şimdi onların durmu ne biliyor musun ? onların basketbol topları patlıyor ve patladıktan sonra da sağa sola laf ediyorlar. "senin topun hiçgüzel değil, bence patlat" diyorlar. senin anlayacağı kendi kaybettikleri şeyde avuntu arıyorlar ve kaybettikleri için de çevreye hıçkırıyorlar.

çevrenin ne dediğine bakma! kendi doğrunu yaşa. unutma kime göre neye göre

1|1
    0|1
  • sen o afedersin kancıklara bakma helal sana bayan dediğin senin gibi olur neden zoruna gitsin.. acırmış aptala bak ne acıması kendi haline acısın o patlak lastikle yola çıkmaz kimse...

1|2
    0|0
    • acırım diyen kadın evli zaten

• yok pek olmuyor aslında öyle şeyler ama mesela yalnız uyumak istemiyor insan o var biri olsa keşke diyorsun

• heee o bende de var herkeste olan bir şey .. fakat yalnız uyumayıncada mevzu oraya kayıyo biliyosun sen yinee nefsine hakim oluyosan sorun yok...

• Bu yaşa kadar sabretmişsin bundan sonrada evlenene kadar sabredebilirsin çık bi kursa,spora bişeya yazıl hem kendine faydan olur hemde daha çok insanla tanışırsın aralarından hoşlanacağın biri çıkabilir belkide evlenebilirsiniz ona bekaretini hediye edebilirsin :)

0|1
    0|0
    • inanmazlarmış lafa bak kaç yaşına gelmişsin birşeyler yaşamışsındır diye düşünürmüşler

• inanmazsalar inanmasınlar ilk gece ortaya çıkar herşey,erkek arkadaşın sana güveniyorsa,seviyorsa inanır merak etme ;)

• benncede aslında haklısın .o kişinin inanması yeter zaten başkasından banane .kız geç evlendi başında birşeyler geçmiştir derlermiş

• onlar bos laf etmıs sana bosver uygun bırını bulup evlen dogru olanı yapmıssın zaten sen senın yasına gelıpte yemedıgı halt kalmayan sonra evleneceklerı adamı kandıran onca ınsan var gelde bunlardan medet um sen takma kımseyı allah buyuk bulursun birini hersey sex değil sonuçta

0|1
    0|0
  • sen onlara bakla bekaretini koru..

2|3
    0|0
  • yanlış

takma kafana bence 10 numara bir hayatın var ...

sen o fitne,fesat ev kadınlarını boş ver ...

it ürür,kervan yürür...

kıskanırlar ...

0|1
    0|0
    • herkes sanki mükemmel hayat yaşıyor acıyormuş lafa bak denilcek çok şey var ama işte insan diyemiyor birşey

• sonrada erkekler şöle böle derler .neyse bizim kadınımızdada var birşeyler

• dedikoduya onun bunun lafına bakma sen hayatını nasıl yaşamak istiyorsan öyle yaşa bence ...

• Bence yanılıyorlar. Tabi bunu söyleyen erkekse niyet senle cinsellik yaşamak da olabilir.

0|1
    0|0
  • hayır gayettte güzel yapmışsın evleniceğim kız kaç yaşaında olursa olsun temiz bir geçmişi olmasını isterim.

0|1
    0|0
    • inanmazlar diyolar insanı sinir ediyolar

• zaten ister istemez belli oluyor :))

• işt oluyor da bakiresin ama birşeyler yaşamışsın derlermiş yani bi onu saklamışsın

• En doğrusunu yapmışsın. Ben de senin erkek versiyonunum. Benimle de dalga geçilir ama umursamıyorum. Herkes kafayı seksle yemiş

1|2
    0|1
  • sen boşversene onları

0|3
    0|0
  • Bu lafları seninle yatmak için uyduruyorlar

0|3
    0|0
    • kadınlar diyor bee erkekler konuşamaz zaten bu konuyu benle

• yok erkekle böle yüzyüze bunlarla konuşamam .birinle tanışmıştım bakiremisin demişti çok utanmıştım adamın niyeti sapıklıkmış hemen bıraktım gerizkalı insanlar da var

• Yok sen iyi birisin gerçekten bozma kendini

• Bence çevreni değiştirmelisin. Nasıl böyle bir zihniyet var inanması çok zor:S

0|3
    0|0
    • hepsi böyle nerdeyse .kuzenlerim mesela cinsellik konuşuyor hep evlendiler falan hiç benim yanımda dikkat etmiyolar insan utanıyor

• evet ama nerdee .her kes konuşuyor işte .ne tuhaf tipler var

• Ben sana iki altta bir yorum yaptım gizli kullanıcı dediğim gibi insanlar artık bakireliği hani sigara içmeye özentiyle başlanılır ya genelde işte bakireliği de böyle görüyorlar;) Arkadaşım bakire değil bende bakire olmayayım mantığı var o sigara içiyor büyük gibi görünüyor bende içeyim büyük gibi görüneyim vs vs. kısacası ağlanacak durumumuza gülüyoruz maalesef:S

• bakire olmak yada olmamak senin bileceğin şey.olduğun için de olmadığın için de seni kimse suçlayamaz

0|0
    0|0
  • Başkalarının düşüncelerine göre hayatını yönlendiremezsin...Kalbin, aklın neyin doğru olduğunu söylüyorsa onu yap...

0|1
    0|0
  • nerde ne sartlatda yasadıgını bılmıyorum ama bıraz sacma bır genclık yasamıssın bence ama sen yınede kımseye aldırma 27 yas cokda gec degıl bısver dalgana bak daha 50 lılık bı omrun var

0|0
    0|0
    • istanbulda yaşıyorum çevreyle ilgisi yok ben böle tercih ettim özel olsun istedim ondan

• haha ben mı abaza hemde kıro haa sen nesın kezboşş haha hem bakıre hem kezbann

• ayy ne olduğunu anladık sorularına baktım hep cinsellik burdan kendini tatmin eden bir zavallısın yada topsun oda olabilir .gay misin

• Diktirdigini düşünebilir iliskiye gireceğin kisi :D

0|0
    0|2
    • işte bende ondan korkuyorum olamdı rapor alırım ne diyeyim

• Bu yastan sonra menapozu mü bekliyorsun :D

• hee bekliorum hacı ne edem

• sen elaleme bakma onlar boş boş konuşur...sen namusuna sahip çık...boş kuruntulara takılma

0|1
    0|0
    • ölede sinir bozucu

• yok insanların böle konuşması sinir bozucu

• boşver sen insanları...sen bekaretini koru mutlu ol...

• bekaret önemli bir şey cv ne yaz belki ilgilenen çıkar.

0|0
    0|3
  • hiç boş yere değil canım

0|1
    0|2
    • dalga için dememiştim ama eksilemişler :) sen doğru yoldasın ..

• eksileyenlerin ne olduğu ortada boşver .

• senın yerınde olmak ısteyen kaç tane patlak lastık var tahmın bıle edemezsın. boyle devam et evlenene kadar hemde

0|3
    0|0
    • evet bende öyle yapıcam inşş .ama insanın siniri bozuluyor

• inşş vardır .ne bileyim yaşıtlarım küçüklerim hep evlenince insan tabi bazen düşünüyor

• ben cınsellık yasadım. ama sonra pişman oldum kısa suren bır zevk. sana ayrıcalık da katmıyor. dısardan bakılınca da bı degısıklık yok ama vıcdanen cok ıgrenc. sen gel vazgec ..boş yere degıl tam tersıne olması gerektıgı gıbı yasamıssın. sana helal olsun..bende akıllandım olur da evlenırsen sadece onunla yasayacagım

Kızlar Ne Diyor 8

• sen başkalarının ne dediğine hiç aldırma hayat senin hayatın. arkadaşım 33yasında bakire olarak evlendi hatta cinsel olarak hiçbirşey yaşamadan doğru düzgün sevgilisi bile olmadı o güne kadar. tamamen şans eseri tanıştı eşiyle çok mutlular bebekleri oldu.

senden bekaret beklemez inanmaz diye birşey yok doğru insan karşına çıktığında herşey değişir.

bakire olman senin gençliğini güzel yaşayamayacağın anlamına gelmez hayatının tadını çıkar doğru insanı bulduğunda zaman ne gösterir o zaman yaşarsın.

0|2
    0|0
    • ne güzel böle şeyleri okuyunca umutlanıyorum işte

• umutlan zaten umudun olduğu sürece hayatın güzelleşir. bazen güzel şeylerin bizi bulması zaman alıyor.

• evet aynen

• Aynen senin gibi düşünüyorum. Gençlik bir kere yaşanır. Ve ne yazık ki sen bunu yaşayamamışsın. Ama geçmiş için üzülmek neye yarar ki? En iyisi bu güne bakmak. Geçmişi değiştiremezsin, geleceği isebilemezsin. Tek yapabileceğin şey bu gün ile ilgilidir. Bu günü yaşa. Hem de hemen beklemeden. Unutma bu gün dediğimiz şey de ilerde geçmiş olacak. En azından bu günü kaçırma

0|0
    0|0
    • iyide arkadaşım yani hayatı kaçırmayyaım diye hemen birinle mi olayım ne saçma şey

• senin terbiyen ortada ahlakın ortada .yarın öbür gün boşanıp dul kalıcağında maalesef .çünkü netten sapıkça şeyler paylaşıyorsun bide evlisin .namusuna sahip çık biraz .evli kadın neden cinsellikle ilgili bir sitede sürekli yorum yapar .eşin biliyor mu ?gerçi oda sapıktır belki senin gibi .ben kız kurusu olayım kadın sanane senin gibi ahlak yokusunu olmaktan iyidir hadi işine

• salağa bak sen .hem ahlaksız hem terbiyesiz .işte bu tiplerle evlenenler utansın yazık .acıdım eşine en çokda sana ayol

• ilginc bir cevreymis cevren benimde kadesim 26 bakire gelecek sene evleniyo simdi

bakaretti olmasaydi cok üzülürdü ailem simdi icimiz rahat

bakireligini verirsen o adam seni almasi lazim yada böyle devam etmen lazim

simdi sirf sex yasayacam diye sevmedigin biriyle olmak istemek sacma biz bayanlar böyle olursak erkekler kim bilir daha ne rezilik yasar biz onlara iyi örnek olmamiz lazim

1|3
    0|0
  • Sen başkasının dediğine bakma , her koyun kendi bacağından asılır , kendi doğrularını yaşamalısın ve değer yargılarına sahip çıkmalısın ...

0|0
    0|0
  • Her 27 yaşında olan bakire olmamalı mı yani...

O evli kadınlara söyle , zopa yetmiyorsa kocalarından istesinler başkalarının seks hayatına karışmasınlar.Bekar olanlarında bazılarını görüyoruz " kullandı beni. " diye totolarını da yırtıyorlar buralarda zarlarının yanında...

1|1
    0|0
    • bakire olsan bir dert olmasan başka .zor bir ülkede yaşıyoruz .

• Evlenmek öyle kolay değil onu geç herkes evliliği yapamaz..Bu zihniyeti anlamıyorum. Siktir et canım sen bak keyfine...Sende dersin ben seks istersem elimi sallasam ellisi evliliğe gerek bile yok de geç.

• öle tabi insan istedikten sonra oo bir sürü kişi olur

• Millete bakıp yaşama derim hayatını senin dogrun neyse onu yaşa bırak ne derlerse desinler s.kt..r et ;) onlar her halukarda konuşacak :) zamanı gelince sende yaşıcaksın herseyi yeterki dogru zamanda dogru kişiyle olsun sıkma canını :))

0|0
    0|0
    • evet doğru kişi olur inşş

• millet istedi diye sevişilir mi yahu :S

değerlerin,inançların varsa başkalarının dayatmalarıyla harcama

1|0
    0|0
    • haklısın hep bir dayatma zaten hep bir baskı bakire kalsan suç kalmasan ayrı suç

• tabiki boş yere değil sakın takılma söylenen şeylere. Bende 28 yaşındayım ve aynen senin gibiyim. Onun bunun lafıyla hareket edersen sonrasında çok pişman olursun. Vicdanın rahat en azından bir onunla bir bununla birlikte olup yaşamaktansa işte bu dediğin insanla evlendikten sonra yaşarsın herşeyi. Bak erginlik döneminde en deli çağında bile yapmadığın şeyi şu yaşta aklın başındayken yapma derim.

Yanlış bildiğin yolda herkesle yürüyeceğine doğru bildiğin yolda tek başına yürü en güzeli budur emin ol

0|2
    0|0
    • haklısın okadar sakladık bare değsin

Yükleniyor...