Kardeşim Sünnet oldu yardım?

11 yaşında erkek kardeşim 10 gün önce sünnet oldu. Anne Babamız hayatta değiller evin en büyüğü benim herşeyiyle ben ilgileniyorum dolayısıyla kardeşlerimin. Herneyse Yaşı baya büyük malesef zamanında yaptıramadık sünnetini. Doktorun verdiği kremleri düzgün sürmediği için dikişleri düşmemiş ve biraz enfeksiyonda olmuş. Şimdi günde 3 kere ben sürüyorum krem ve pipisi baya sertleşiyor nabız atar gibi pıt pıt atıyo hatta. Bu vücudun doğal bir tepkisi mi? Sonuçta pipisine krem sürüyorum ve bişeyler hissediyordur çocukcağız diyorum kendi kendime ama bir yandan da çok rahatsız hissediyorum kendimi. Napabiliriz acaba? Soruyu biraz da birilerine anlatıp rahatlamam gerektiği için soruyorum aslında :(

0|0
2|21

En İyi Kız Görüşü

• Gecmis olsn canım tekrar doktora gosterdinizmi? Papatya suyu iltihabi soker ve iyi gelir. Crem surmek istemiorsa yap otursun bir legene ilik papatya suyuna. Kizariklik varmi? Ama cocugun acisi var ve hasas bolgesi oldugu icin sertlesme olcagni sanmiorum ya

0|1
    0|0
    • Kızarıklık var özellikle ipliklerin deriyi deldiği yerlerde. Canı acıyor evet dokundurmuyor zaten ve acıdığı için kendisi de gelişi güzel yapmış bugüne kadar. Şimdi mecburen oflaya puflaya ben sürüyorum irkiliyo bazı yerlerine değdiğimde ama ereksiyonda oluyor. Bence de olmaması lazım. Doktor verdi zaten ilaçları ağızdan antibiyotikte alıyor. Papatyayı sorayım bir sakıncası yok derse yapalım. Çok mantıklı geldi bana çünkü yumuşamaya ihtiyacı var sanki o iplikler sert sert dokununca.

• Bende kucuk bir kaza gecirdim cinsel organima 32 dikis atildi oturamiordum 3 hafta lavobaya giderken agliyordum. Papatya ozu damlasi vermisdi doktor sabah aksam otur icine demisdi. Inan hic kalkasim yoktu. Disardaki dikisler birde bicak gibi bir yere deyignce beynime kan gitmiyor gibiydi. Ama bana cok iyi geldi. Antibiotige gerek kalmadi Allahdan 1 yil gecdi dikis yerleri aciyor arada ama iyi geldi. Gerci sunnetle ayno deyil ama blki faydasi olur

• Oyy kıyamam çok geçmiş olsun. Baya zormuş seninki. Bizim durumumuz çok ciddi değil sadece ihmal işte.

Erkekler Ne Diyor 21

• kendisi sürsün kazık kadar oğlan.

1|1
    0|0
  • Ben 5 yaşındaki oğlumun pipisine krem sürerdim ve sertleşirdi. Birşey mi hissetmiş oluyor o zaman?

11 yaşında bir çocuk o. Fizyolojisi gereği sertleşiyor. Şehvet söz konusu değil.

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun sünnetsiz iken temizliğini nasıl yapiyordun sünnet derisinde problem varmiydi banyosunu sen mi yapıyorsun. O senin kardeşin sonuçta ablası olarak pipisi ne krem sürmen normal ergenlik çağına gelmiş Ereksiyon olur normal bence sen kaç yaşındasin

0|0
    0|1
    • Banyo ben yaptırıyordum 2 yıl öncesine kadar ama pipisini kendi kendine yıkamayı öğretmiştim. Derisini sıyırıp temizliyordu ama görmedim hiç iyi veya kötü temizlediğine dair fikrim yok.

• Doktor sünnet riskli diyor ablacim

• Sen hiç temizliği yaptın mi sünnet derisini geri cektinmi

• Geçmiş olsun. Ergenlikte olabilecek şeyler. Ama sen onun büyüğüsün bunu normal görmen gerek... Eğer rahatsız oluyorsan senin yanında kendisi sürsün böylelikle takip edebilirsin.

0|0
    0|0
  • doğal bu sonuçta o yaşta birinin ereksiyon geçirmesi yani sonuçta o senin kardeşim ve sen onun doktoru gibisin bence bir sıkıntı olmaz kötü düşnmemeye çalış ablasın sen

0|0
    0|0
  • Sorun etme o donemlerde dokunma surtunme gibi nedenlerle ereksiyon normal. Çocuğun içinde bir şey olduğu düşüncesini taşıma.

0|0
    0|0
  • Ergenlik yaşı geliyor bu normal birşey. Bu kremlerın kullanılması lazım yapacak başka çıkar yol yok.. rahat ol kendini kötü hissetme

0|0
    0|0
  • enfeksiyon olayı kötü bence doktora götür. ereksiyon olayı ise normal kremlerken uyarılıyor sonuçta.

0|0
    0|0
    • Doktora gittik zaten. Gösterdi bana pansumanını falan yapmam için.

• o zaman sorun yok geçmiş olsun o nabız atar gibi atması normal bence yinede kesin birşey demek zor görmeden :) ALLAH kolaylık versin sana da.

• Cocuk o yasta kendiisi surebilir senin surmen gerekmiyo dikislerin dusmesi 3 haftayi ve uzeri bulabilir bu sorun degil enf. Oldugu zannetmiyorum tecrubeme dayanarak

0|0
    0|0
  • normal bır olay vucudun bır tepkısı

0|0
    0|0
  • öğret kendisi yapsuın o zaman

0|0
    0|0
  • şeyisi geçene kadar sür bir şey olmaz merak etme...

0|0
    0|0
  • Doktora gösterin

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun başka bir erkek yok mu ona yaptırsan olay çözülür diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kremi kendi sürsün neden sen sürüyorsun

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun, rahatsız olma o vücudun doğal tepkisi...

0|0
    0|0
  • verdiği tepki doğal tepki merak etme :)

0|0
    0|0
  • rahatsiz olacak hiç bişey yok gayet normal abla hanim.

0|0
    0|0
  • Evet etkılenmesı normal sonucta pamuksu bir el degıyor bir kadın dokunuyor ergenlık gecisi donemı

0|0
    0|0
  • İster istemez sertleşir ereksiyon'da olabilir. Doktoruyla görüş onu sen.

0|0
    0|0
  • Gecmis olsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kız kazık kadar olmuş 11 yaşında azmı elbette sertleşir ergenliğe giriyor hemen hemen o yaşlarda

0|0
    0|0
Yükleniyor...