Reglime daha 1 hafta var ama?

Reglime daha 1 hafta varken hatta 8 gün varken çok şiddetli bir göğüs ağrısı başladı. hani böyle minicik deyince bile acıyor. şu anda tahmini 2-4 gün kaldı. İnanılmaz karnım ağrıyor. Doktora görünmeli miyim? Yoksa reglimimi beklyim napiyim? Başına böyle bişiy gelen var mııı

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• hormonlar normaldır

1|0
    0|0
    • acıması normalmi bu kadar ysni

• hahaha 6 erkke yorumu 1 kız yorumu :D erkeklere de kapalı özellikle sormuyorum ama karısından bilen ya da doktor olan varsa diye :D

• aynen ahahah

Erkekler Ne Diyor 7

• kızım sende suç var soruyu sadece kızlara sorabilirdin dimi? burada soruyorsan herkesin cevabına katlanmak zorunda kalacaksın...

0|0
    0|0
    • erkeklerin de cevabına saygı duyuyorum ama gelmiş mastürbasyon yap diyor. karısının, sevgilisinin de başına gelip burada yorum yapıcak erkekler var. 1 ay önce sormuştum bir soru sağolsun bir jinekologmus adam yardım etti. neden ayrım yapiyim ki. tamam erkeklerin başına gelmiyo olabilir ama yardımcı da oalbiliyorlar yani

• alıştım artık öyle tiplere. işte deiğim gibi benzer bir soru yazdım böyle. hamilesin anne oluyon zaa :DD gibi cevaplar verdi biri.

• şimdi karekterini bilmiyorum ama iyi birine benziyorsun en iyi sonucu almak için doktora gitmelisin Allah yardımcın olsun herkesin derdi var işte kızın ayrı erkeğin ayrı...

• Yasin kac senin doktora gitsen duzenlimi oluyorsun dicek evet falan duzensizse verecek dogum kontrol hapini

0|0
    0|0
    • 19. ayrıca düzenli olur hep

• daha 20 yaşındayım

• Olsun meme kanseri konttolunu ogretmedilermi ya artik hastalik yaslari dustu ya

• bekle agrı kesici al yeterli

0|0
    0|0
  • bir kaç gün erken olabilir. Mevsimsel değişiklikler de söz konusu. Bence gayet normal

0|0
    0|0
    • aşırı acı bana garip gelen

• aile doktoruna gidicem bir teşekkürler

• Rica ederim geçmiş olsun

• biran önce doktora görün

0|0
    0|0
  • mast yap geçer

0|0
    0|1
  • hassaslaşması gayet normal

0|0
    0|0
    • 6. sınıftan beri regl oluyorum hiç bu kadar hassaslaşmadı ki endeşeleniyorum şu anda

• yapıyorum ama çok oldu yapmayalı

• bak kendin cevapladın

Kızlar Ne Diyor 3

• gebelik şüphen mi var

0|0
    0|0
  • Agri kesici al

0|0
    0|0
  • Zaten hastalıgın yaklastıgı için gogus siser ve agrır hasta olunca geçer doktorluk durum yok

0|0
    0|0
    • aynen gittim doktora o da hormonel dedi. mevsimden böyle olmuştur dedi.

Yükleniyor...