Kızlarla ilgili olan her şeyi kızlardan daha iyi bilen erkekler var... ?

Bizimle ilgili olan herşeyi nasıl oluyorda bizden daha iyi biliyorsunuz vayy beeee!

0|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek ergenliğe girdiğinden itibaren kadınlar hakkındaki konulara ilgi duymaya başlar. yeni birşeyler öğrendikce merakımız dahada artar. ve bu böyle sürüp gider :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bilmemek değil öğrenmemek ayıp / empati kurabilmenin ilk kuralı öğrenmektir.
    Kadın ruhundan anlamak için önce empati kurabilmeyi öğrenmeli bir erkek

0|1
    0|0
  • Adet döngüsünü diyorsan 12. Sınıf biyolojisinde ayrıntılı olarak anlatılıyordu

0|1
    0|0
  • İşte bu siteyi, bu yüzden seviyorum.
    2 yıldır bu sitedeyim. Kadınlar hakkında her konuyu olmasa da, çoğu konuyu biliyorum. :)

Yaşanmışlıklar da var tabii... :)

0|0
    0|0
  • Mesela bir şehire taşınacak olsan o sehri araştırır her seyini bilirsin ya oyle bisey.

Ona dail herseyi ondan daha iyi bilmeliyim ki onunla yasamak daha anlamli olsun.

1|0
    0|0
  • Sizin hakkınızda bilmediğimiz tek şey kadın beyninin nasıl çalıştığı onu da bugüne kadar çözebilmiş erkek görülmedi

0|0
    0|0
  • Ya işte erkeklik böyle bir şeydir.

0|0
    0|0
  • Sizin cinsinizden öğreniyoz öğreniyom ne muhabbet ederdik arkadaşla kızla tüyo veriyordu bana neler öğrendim neler ;)

0|0
    0|0
  • erkekler merak ve araştırma özelliğine sahip :)) diyebilirsin tabi boş işlerde :D

1|0
    0|0
  • Üç ablam var bilmemem mümkün değil

1|0
    0|0
  • herşeyi siz öğrettiniz bizde sizden öğrendik, master yaptık bunu geliştirdik, siz hala aynı şeylerde takılı kalırken atı alan londraya ordan'da fransaya gitti :D

0|0
    0|0
  • Bkz. şekil A :D merak duygusu işte..^^

0|0
    0|0
  • Mesela?

0|0
    0|0
  • Kimisi meslek icabı kimisi ilgi

0|0
    0|0
  • araştırarak ve yaşayarak

0|0
    0|0
  • hayat tecrübesi.

0|0
    0|0
  • Haydar dumendenmi bahsediyosun :)

0|0
    0|0
  • empati kurmalısın bence doğru olan budur.

0|0
    0|0
  • buradan öğreniyoz kızım

0|0
    0|0
  • uzman maviş :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hepsi merak bence öyle öğreniyorlar

0|0
    0|0
  • Çok iyi bir tespitti doğrusu 😊

0|0
    0|0
    • Çok meraklılar çooooookkkk :)

• Kesinlikle ben bir çok şeyi sınıfta konuşan çocuklardan duydum da öğrendim. Bizde de neler varmış be 😆

• Aynen ya

0|0
    0|0
  • Karşı cinse çok ilgililer ve bir araya geldiklerinde karı kız muhabbeti yaptıklarından

0|0
    0|0
Yükleniyor...