Kapat

Kız arkadaşımın bakire olup olmadığını ona nasıl sorabilirim?

Arkadaşlar meraba. Benim çok yakın bi erkek arkadaşım var.(Normal arkadaş aramızda hiç birşey yok) bu arkadaşım kendisi benden rica etti cinsellik bölümüne soru yazamadığı için soruyu ben yazıyorum.

Şimdi bu arkadaşım yeni bir kızla tanışmış bi süre muhabet etmişler kız hem fiziki hemde kafa yapısı olarak tam arkadaşımın istediği gibiymiş. Şimdi arkadaşım bu kızla ciddi düşünüyor ve bakireliğe önem veriyor. Aralarındaki bağlılık fazla artmadanda öğrenmek istiyor. Çünkü kendisi bakire olmazsa asla diyor. Arkadaşımın Kendiside bakirmiş yani bakire birini istemek en doğal hakkı.Kıza bakire olup olmadığını nasıl sorabilir.?

Ben bikaç bişey dedim ama kafasına yatmadı.

Ben kızla hiç konuşmadım yani kıza ben soramam.

Arkadaşım evlenmeden ilişkiye karşı olduğu için evlenmeden sevişin öğrenirsin demeyin.

Soru biraz uzun oldu kusura bakmayın

0|1
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Bakireliğe ne kadar önem verdiğini, evleneceği insanın kendisi gibi olmasını istediğini söylesin, kız da zaten bi şekilde yorum yapacaktır, ortaya çıkar.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• yau bu hamilelik testlerinde tek çizgi mi çift çizgi mi pozitif oluyor sorusu üzerine;

- 5 saniye içinde cevap verenler bakire değil

- 15 saniye içinde cevap verenler belirsiz

- 30 saniyeden sonra hala bön bön bakanlar bakire.

1|2
    0|0
    • bence bu tam bir ölçüt değil. Ben bakireyim ama ben sana saniyesinde cevap verebilirim :)

• ben o kızın yerınde olsam ıkınızınde kafasından suphe ederım gıtsın kendısı sorsun ya bırde sen bayan olacaksın aynı sey sana yapılsa hosuna gıdermı?

0|0
    0|0
  • Sevgili arkadaşın Sevgilisi olan zaat-ı muhtereme bir muhabbet esnasında Bekaret konusunda ne düşündüğünü sormalı. Kızın vereceği cevap onunun istediği doğrultuda olur.

0|1
    0|0
    • Sanki kızda bozuksa bakireligi savunmucakmi ? Kaç tane kız var gizliden kocasının altına bakireyi. Diye yatan !

• @tolgaozden: Öyle değil Vatandaş bu muhabbet esnasında kendisi açısından Bekaretin ne denli önemsediğini dile getirir ve bu hususta toleresi olmadığını yansıtırsa, Bayan olanda duruma göre davranışlarını ölçüleyecektir.

• bende öyle demiştim arkadaşıma. Teşekkürler..

• bu erkek arkadaşın bakire olmayan kızlar hakındaki düşüncelerini kız arkadaşına aktarsın..

kız profesyonel değilse mutlaka şekil verecektir.

0|1
    0|0
  • bakireliğe önem veren arkadaşında bakire mi acaba, bakirelik sadece kızlarda mı olur

0|0
    0|0
    • önce soruyu okusan ?

• ne desen haklısın, sorudaki en önemli detayı kaçırmışım. özür dilerim. Arkadaşın haklı ve bunu karşısındakine açıkça söyleyip ne istediğini de açıkça belirtmeli

• sorun değil

• En iyi sorulan soruyu kıza sorarsa eğer o kız buna bakire değilse eğer yalan cevap verecektir daha önce ilişki yaşadın mı desin direk bunda utanacak sıkılcak birşey yok neden dersede bu benim için önemli desin bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • kafa yapısı tam istediği gibiyse bekareti takmasın kafasına gerek yok

1|0
    0|1
    • Bu konuda ona birşey diyemem. Arkadaşım Kendini evleneceği insana saklamışsa karşısındakinin de kendisi gibi olmasını istemek onun en doğal hakkı bence.

• Sen arkadaşıyla tanış kız muhabbeti ederken şakayl akarışık arada soruver

0|0
    0|0
  • tavsiyem

geçmiş ilişkisini sorgulasın

niye ayrıldığını öğrensin

buradan her şeyi öğrenir

0|0
    0|0
  • bakirelikle ilgili havada sudan konu aç

0|0
    0|0
  • açıkça söylemeli.evleneceğim insan bakire olmalı diye

0|0
    0|0
    • Bencede en mantıklısı bu.. Teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Eskiden olsa kolaydı kimliğine yazardı ama şimdi zor :) duygularını açıkça kıza söylemeli en kolay yolu bu üstü kapalı sormaya kalkarsa kızın güvenini de kaybeder .

0|0
    0|0
  • direk konuya girsin evleneceğim insan bakire olmalı desin

0|0
    0|0
  • direk sor bakirmesini de

0|0
    0|0
Yükleniyor...