Nedir bu çekememezlik?

Öncelikle bakire olanada olmayanada saygım var, ancak burda gördùmkî bekaretini vermiş olan bayanların bakire olan bayanlara laf çarptırdıklarını gözlemledim, mesela hııh bakiredir ama ruhu kaşardır bakiredir ama illakî oral ,anal yapmıştır bakire arayan erkekler bu tip kızlar la evlenir ancak gibi laflar sarf ediliyor. Bakireyse illaki oral ,anal mı yapmıştır ? Nedir bu çekememezlik kızlardaki ?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar arasında çekememezlik kıskançlık 1 numara zaten kadınlar ne ediyosa kendilerine ediyor erkek karısını başka bir kadınla aldatıyorsa söyleneck başka bşey bulamıyorum kadın kadına düşmanlık ediyor resmen

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ben erkeklerin "bakire" arayışına tepkiliyimdir her zaman. çünkü ne bakireler gördüm... yıllarca herifin tekiyle anal yaptı sonrasında bakireyim diye evlendi. ben bunlara tepkiliyim. illa da bakire illa da bakire diyen erkekler! var ya ben onlara tepkiliyim. onların düşüncelerini tahammül edemiyorum. yoksa benim de bakire gayet hanım hanımcık arkadaşlarım da var. ben saddece her bakirenin ve her kadının aynı kefeye konmasına karşıyım. bana kalkıp "sen bakire olmadığın için böyle düşünüyorsun" falan deme ben evliyim. sadece erkekler gerçekten kör ve kızları hiç tanımıyorsunuz. mesela bir kız arkadaşım biriyle birlikte olmuştu. biliyordum. sonrasında kardeşimle bir ortamda birbirlerini beğendiler. kardeşimin ondan hoşlandığını söyleyince kız bana çekine çekine "nasıl bakacağını bilmediğim için ben bişey diyemedim" dedi. "ne alaka" dedim. ve çıkmaya başladılar. evlenselerdi de sevinirdim. kızı çok iyi tanıyorum çünkü. fakat daha ilişkinin başında başka şeyler yüzünden ayrıldılar. yani kardeşim olsun çocuğum olsun buna bakarak bir kıza yaklaşmasını ya da uzaklaşmasını istemem.

3|0
    0|1
  • çekememezlik demek biraz büyük bir abartı olmuş sanırım. zaten o sözlerin pekçoğu bakire kadınlara değil bekaret takıntılı olan ve bakire olmayan kadınlar hakkında nahoş fikirler beyan eden erkek arkadaşlara yönelik oluyor genelde.

burada pek çok bayan arkadaş var, bakire olduğu halde sevgilisiyle vajinal ilişki harici her şeyi yaşayan ve bunu bir sebepten beyan eden. bunları görüyorken bir de tutup birilerinin bakire oldukları için övündüklerini beyan etmeleri insana salakça geliyor hakikaten. insantelaıaı deneyimsizliği ile övündüğü nadir alanlardan biridir sanırım cinsellik! ben genelde bu tarz tartışmalara bir sonu olmadığı için katılmayı tercih etmiyorum ve bu konuda suçlayıcı tavırlarla insanların birbirini itham etmesini yanlış buluyorum.

1|0
    0|0
  • ya sadece bu bakir olayında değil o kadar çok yerde çıkıyor ki bu tartışmalar çekememezlikler. kızlar arasında ciddi bir kıskançlık duygusu var demekki. bak ben sana bi şey diyim mi eğer biri birine çekememezlik örneği sergiliyorsa bunun kaynağında yüzde bi milyon kıskançlık vardır!

bazı da kızlar sanki böyle ön planda olunca daha çok sevilcekmiş ya da ne bileyim "seçilme" şansı daha yüksekmiş gibi düşünüyorlar galiba ondan hoyratça konuşmalar,yok ağız yaymalar türlü türlü teraneler. tam açıklayamadım ama siz anladınız bu tipleri.sonra bi başka kız da aslında "seçilmek" istiyor eh napıyor kıskanıyor sonra şuna bak şu tavırlara bak ne salakça falan feşmekan.

demem odur ki bakirelik muhabbetinde de aynı şey geçerli bence. bi "kadın" bi "kız"a laf çarpıtıyorsa içinde bi yerde hala o saf ve temiz hallerinin özlemi olduğundandır. tam tersi olursa da kızımızın içinin kaşar dışının sağlam oluşudur.canı istiyo ah bi bıraksan neler yapacak da türlü sebeplerle "koruyor" kendini.

yahu bırakın kim ne ise odur bi şeye özeniyorsan ne güzel al o özelliği kendine, geliştir kendini.özenmek ayıp bişey mi? yok yok haklısınız sayın gizli bey! ben bile kızlar cemaatine mensup bir birey olaraktan şu geçimsizliklere anlam veremiyorum çoğu zaman doğrusu!

0|0
    0|0
    • hanımefendi şiir yazmış.hayatınız şiir zaten...

• Kizz19 sana katılıyorum ve ben de şu kont baracudaya gıcık kaptım forumu geziyorum baktım her yerde anlamsız ergen yazışmalar yazıyo bende ergenim ama bu aşmış kendini

• boşveerrr gıcık kapmaya değer bir yorum yaparsa bigün, ben de gıcık kapabilirim belki ama henüz o seviyeye bile ulaşamadı arkadaş ne yazık ki ;)

• bu çekememezlik değil bu gerçek. bu gerçek siz beyefendilerin ikiyüzlülüğü sonucu oluşuyor. hem her önünüzle yatmaya hem bakire kız aramaya çalışıyorsunuz. buralara girip bekaret önemlidir deyip çıktıklarınızla nasıl yatacağınızı tartışıyorsunuz. kadınlar ne yapsın? ya benim gibi dürüstçe yaklaşacaklar ya da her türlü şeyi yapıp zarlarına dokundurmayacaklar.

ayrıca kadınlarda sevgililerini arzular. bu utanılacak birşey değildir. ama sizler için seksi sadece erkekler ister. oysa biz kadınlar erkelerden farklı değiliz. sadece hayatımızda biri varken başkasını sokamıyoruz. aramızdaki tek fark bu.

0|0
    0|1
    • konuyu saptırma bu bi gerçek dediğne göre T?rkiyedeki bütün bakire kızlar çamur atmış oluyosunuz iki yüzlü olan sizsiniz cevap verirken soruyu iyice okuyun bundan sonra .

• Bakire olup ruhu kaşar olan da vardır olmayan da vardır.Bakireliğini vermiş olanlar(evli olmadan) hata yapmışlar bence ama bakire olupta anal oral yapmış kişilere de laf söyleme hakkına sahiptirler. O anal oral yapıp bakireyim diye takılanlar bakire olmayanlara laf söylediğinde onlara birşey denmişse kabul etmek zorundadırlar.Bir kızlık zarın gitmedi diye sen kendini çok mu düzgün saklamış sanıyorsun.

0|0
    0|0
  • herkezin uçkuru kendine.. kendi tercihlerini yaşamakta hür irade sahibi herkes. dediğin gibi laf atma durumu varsa kendi terbiyesizlikleridir

0|0
    0|0
  • böle düşünerek çoğu kızın günahını alıyolar bence bu dünyada eline erkek eli deymemiş kızlarda var

1|1
    0|0
    • kaldıgını pek sanmıyorm ilkokul lisede başladıkı cınsellık turkıyede dunyadaaa hıc dusunmuyorm :)

• evet var, benim çevremde de var bir sürü ama erkekler görmesini bilmiyor sadece bakıyor.sonrada kalmadı öyle kız diyorlar. böyle olan kızlarada diğer kaşar tipli kızlara baktıkları gözle bakıyorlar ama kızlar karşılık vermeyince yok temiz kız diyorlar.ameller niyetlere göredir.

• alonewarriors sana katılmıyorum eyer bi kız kendini korumayı biliyosa namuslu kalır ben geçen sene evlendim ama evli olduğum adamın evlenmeden önce eline bile dokunmadım ve benim gibi bir sürüü kız olduğuna eminim

• Tamam bakire olup o dedikleriniz anal,oral yapan bende duydum.Bu demek değildirki, herkes aynı.Bende bakireyim hiçbirinide yapmadım.Bu ayıp ve utanılacak ya da yargılanacak bir şey değil.

0|0
    0|0
    • Bende onu diyorum zaten her bakire aynı değildir temiz olan kızlarada karalama yapıyolar

• Belkide vakti zamanında onlarda bunları yapmıştr herkesi kendi gbi sanıyor

0|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Klasik bir tepki bence alınganlık etmişsin. bakire olmak öyle bir hal almış ki toplumda sırf bakire kalmak için o dediklerini yapanlar yok mu var eee şimdi sırf bakire olmadığın için kötü gözle bakıldığın bir yerde bu tepkilerde olur. insanlar bakire olan ve olmayan diye ayırdıkları ve sınıflandırdıkları için bu oluyor, bakire olmayan da bunun ruhla alakalı olduğu vurgulamak istiyor yani bakire olmamakla kaşar olmak arasında fark var onu diyor eee sen bakire olmayan her kıza damga vurup yan gözle bakarsan (toplum bunu yapan genel bir kanı) o kızda bunu der.

1|1
    0|1
    • Herne olursa olsun denmemeli saygısızlık bence benim ne hakkım var bakire bi kıza kesin oral yapmıştır anal yapmıştır ama bakiredir demeye yanlış bunlar

• anlıyorum seni sende doğruları yazmışsın haklısında bana göre

• çok güzel bir cevap +1 ...

• kızlar arasında genel bir çekememezlik olduğu kesindir ama bu verdikleri örneklerde pek ekstrem örnekler değil hani. yani genel olarak yaygın olabilen şeyleri yazıyorlar. belki yazım şekilleri hoş değildir ona birşey diyemem ama.

0|1
    1|0
    • yani doğru diyosun insan kemdi hemcinsine sırf bakire diye çamur atmamalı hoş değil seviyesizce

• Bakireler farksızmı sanıyosun, en azından bakire olmayanın ne yaptığı belli...Zate bacağının arası gibi ruhuda bakire olan kızı başkası ilgilendirmez..

Neymiş en önemli çeyiziymiş, tamam içine girilmemiş vajinanı getirdin çeyiz olarak fakat beyinede hiç veri girişi olmamış napıcaz...

Kimse kimseyi ilgilendirmez herkes kendi hayatından mesul o nedenledirki herkes ÖNÜNE baksın...

2|0
    0|0
  • Ben bakire olanların (ya da erkeklerin) bakire olmayanlara yaptığı yakıştırmalar kadar rahatsız olmadım bu durumdan.Fakat şu konuya katılıyorum, bakiye olmayan birinin "bakire ama oral yapmıştır, ben dürüstüm" tavrı cidden çelişkli. Bakirelik önemli değil geçersin, bu detayda kendini savunmana gerek yok. Bakire olmayan kaşardır önermesi gibi oluyor bakire değilse almıştır orasına burasına demek..

0|0
    0|0
  • bence şu tarafana kafanı çevir ve öyle bak , demekki bakiresi de olmayanı da antini de kuntini de hepsi aynıymış hiç bir farkı yokmuş

0|1
    0|0
  • çekemeyenler anten taksınlar belki daha iyi çekerler...

0|1
    2|0
  • her koyun kendi bacağından asılır. kimse kimsenin namusuna laf atmasın, her türlü insan var

0|0
    0|0
  • böle düşünerek çoğu kızın günahını alıyolar bence bu dünyada eline erkek eli deymemiş kızlarda var azda olsa

0|0
    0|0
  • sende olmayıp başkasında olan bişey daima kıskançlık yaratır =)

0|1
    2|0
  • Herkes kendi cinsel hayatına baksın, ona buna laf atmak, burda yorum yapmak yerine gidip seks yapın rahatlayın, dilinize vurmuş hepinizin :)

2|0
    0|0
Yükleniyor...