Test yaptırmalımıyım?

Erkek arkdaşımla sürtünmeyle beraber olduk vajinamın o iç tarafına biraz boşaldı hemen çektik geri ama hiç içine sokup boşalmadı adet günüm geldiğinde günlük pedim biraz koyu kahverengi oldu sonra pedimi değiştirdm bu defa hiç bişey olmadı adetim 2 hafta oldu gecikti ama o kahverengi neden aktı? hamile olma ihtimalim var mı sizce test yaptırmalıyım eczanedeki testler ne kadar doğtu sonuç veriyor? yoksa stress mevsim değişkliği bide 3 haftadır yatak döşek hastaydm onlardanda olablirmi?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Surtunme diyosun, bosaldi diyosun. (:

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı vajina girişinin 2-3 cm içindedir ve ortası boş bir yapıdır. Vajinanın girişine boşalma olduğunda gebe kalma riski vardır. Bakire olmak gebeliğe engel değildir.. Test yaptırmadan kesin bir şey söylenmez..

0|0
    0|0
  • Test yaptır, sonucu öğren.

0|0
    0|0
  • Gerek yok şayet hala bakire isen birde hamile kalırsan oh oh şöhret olursun yeni isa doğdu manşetleri falan

0|0
    0|0
  • Yaptir sperm canlidir sizar iceri
    kiz sevgilisinin havlusuyla kurulaniyor dustan sonra havludaki spermden hamile kalan var

0|0
    0|0
  • Stresten ağdetin geçikmiştir hormonel değişikliklerden böyle bozulmalar olabilir. Çok takma kafana döllerin rahim yolunda değil rahmin içine girmesi lazım.

0|0
    0|0
  • haydar dumene soruyoduk bunlarıı amaa :D

0|0
    0|0
  • Test yaptır...

0|0
    0|0
  • Adetin geç gelmiş o koyu renkte o yüzden bence boşuna kuruntu yapmışsın

0|0
    0|0
  • Test yaptır yüzde 80 sonuç verir

0|0
    0|0
  • ateşi baruta sürtersen illa ki bir vaka olur

0|0
    0|0
  • Yaptır test yaptır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Test yaptirmalisiniz. Kim bilebilir her zaman oldugundan farkli bir kanamaniz olmuş. Üstüne görme diye birsey var ve mutlaka bunu duymuşsunuzdur. Öyle oturup kara kara düşünmek yerine yapilmasi gerekeni yapin.

0|0
    0|0
  • Test yap

0|0
    0|0
  • Hepsinin etkisi olabilir canım. Gebelikte yerleşme kanaması denilen bir kanama olur. çok azcık. bahsettiğin kanama ona da benziyor yalnız. Bana özelden ulaşır mısın soru cevap yapalım biraz. İhmal edilecek bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Test yaptir

0|0
    0|0
  • Hastalıkda gününü geciktyiriyor. Lütfen yanlış anlama beni şu anda erkek arkadaşınlan sen kaç yaşındasın ve aslen nerelisiniz erkek arkadaşınla? Ben insanların aralarındaki yaş fartkını ve aslen nereli olduklarını merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Kahverengi lekelenmeler büyük oranla hamilelik belirtisidir bence test yap

0|0
    0|0
  • test yaptır mutlaka ihtimal var garanti olsun diyosan kan testi yAPTIR.

0|0
    0|0
  • Leke belirti olabilir test yaptır ama mümkün hamile kalman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...