Kapat

Erkekler, sevgilim uzak şehirde okuyor dün buluştukk?

bir ay oldu ilk kez buluştukk yani böle yanağımdan öptü başka yerde olsaydıkk yani kötü şeyler yapıcakmış gibi daha sonrada bu sabah seni rüyamda çıplak gördüm dedii yani kafası nasıldı bununn

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Hasretinden yanıyo adam normaldir boşver bırak seni görsün uzaktaa ve sadıksa ondan daha iyisini bulamazsın biraz anlayışlı olabilirrsin bu tabi senin ahlak görüşüne baglı ama onun isteklerinide bir masaya yatır dn azıdan

0|0
    0|0
    • bu rüya beni düşündüğü iiçin görmüş olabilir mi

• Yani zaten o yüzden görmüştür seni düşünüyo demekki

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• seni fazla arzulayıp kafaya takmış. çıplak görmek değil seninle ilişkiye bile girmiştir ama çekindiği için sadece çıplak gördüm diyor bence :)

0|0
    0|0
    • cinselliği istediği için benim yerimede başka kızlda olabilirdi rüyasında bu olamaz mı

• neden başkasını görsün, sevgilisi sensin.

• yani sonuçta yani o an cinsellik istiomuş sen ya da başkaıda olur die duydum da ondann

• Azmış çocuk ne yapsın. Sende biraz ellemesine okşamasına izin ver de rahatlasın koskoca 1 ay geçmiş. Tabii rüyasında seni çıplak görür

0|0
    0|0
  • Seni arzulamış kısacası, cinsellik başa vurmuş anlaşılan.

0|0
    0|0
  • Yiyecek seni.

0|0
    0|0
  • Kesinlkle olabilir Rüya bilinçaltıdır mutlaka etkilendiği bisey veya hoşuna giden veya olmasını istediği biseyi düşündüğünden gormüş olabilir.

0|0
    0|0
  • sigarayı fazla kaçmış nıkotın trıbi apla

0|1
    0|0
  • Sana binmek istiyorum diyo anla

0|0
    0|0
  • yakında açılacak sana..

0|0
    0|0
  • Rüya sandığı gerçeğin içinde rüya görmüş

0|0
    0|0
  • Neyin kafası 😊

0|0
    0|0
  • heveslenms işte ne olacak.. sevgilin başkasınamı keflensin.

0|0
    0|0
  • Beyni sulanmış

0|0
    0|0
  • Sana taş atmış

0|0
    0|0
  • Eğer seksi kötü birşey olarak görüyorsan, neden sevgilin var cici kız?

0|0
    0|0
  • Seni çatır çutur götürmek istiyo, rüya gördüğünü söyleyerek niyetini açmış sana, bence rüyası değilsede hayalidir o

0|0
    0|0
  • seni arzuluyor. hoşlanıyorsan oral ve anal yapabilirsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...