Prezervatif kullandığında daha az zevk aldığını söylüyor. Doğru mudur ki bu durum?

sevgilim prezervatif kullandığında daha az zevk aldığını söylüyor ve benim korunmamı istiyor var mı böyle bir durum

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• sevgililnn söylediği doğru ama senin korunmanı istemesi bencillik o daha çok zevk alıcak diye sen hormonlarını bozucaksın.

6|0
    0|0
    • Sipiral taktırsın..

• sen spiralin ne olduğunu öğren ilk önce bir daha çocuk yapmayı düşünmeyen kadınlar spiral takar 24 yaşındaki kız spiral takamaz hem ne olursa olsun o kız gidip sipiral taktıracağına erkek arkadasının prazervatif takamsı daha doğru yada madem öyle zevk almıyo kenide güvensin azcık boşalacağı zaman geri çeksin kendini ben yıllardan beri öyle yapıyorum

• çok doğru

Erkekler Ne Diyor 19

• Nasıl bir ülke olduk yarabbim. Sevgilisi ile karı koca hayatı yaşayan ve bunu normal gören bir topluluk yazık.

3|0
    4|0
  • Gayet doğrudur :) spermi etkisiz hale getiren bişey vardı iliskiden 1 saat falan önce onu vajinana sok ittir içeri doğru 1 saat sonra kıvılcımlar çıksın :D icine bosalabilir spermi etkisiz hale getirdiginden sorun olmaz

0|0
    0|0
  • bende yoktur ama olan hemcinslerim war

0|0
    0|0
  • evet çok haklı...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru hatta ben prezervatif kullandığımda sevgilimde daha az zevk aldığını söylüyor

0|0
    0|0
  • Evet his kaybı yaşanıyo

0|0
    0|0
  • bende sevmiyorum przvatifi

sanki AIDS li biriyle ilişkiye giriyormuş gibi orunmanın bir sürü yolu var et ete değecek diyorum o kadar :)

0|0
    0|0
  • benim gibi düşünen biri daha çıktı hela ona be..et ete değmeden ne kadar zevk alınabilir ki...o sıcaklık değilmidir ilişkiyi coşturan o vajinal kayganlık değilmidir ki penise aktığında çiftleri azdıran oy oy

0|0
    0|0
  • adam haklı

0|0
    0|0
  • dogru..et ete degecek..

0|1
    0|0
  • et ete deymeli :)

0|1
    0|0
  • var. et ete değmeli...

0|0
    0|0
  • aynen dediğin gibi

0|0
    0|0
  • evet dogru demiş aslında tensel temas çok önemli...

0|0
    0|0
  • ben kullanmadım hiç..aslda kullanmam..var öyle bir durum..

0|0
    0|0
  • var evet..

0|0
    0|0
  • Vardır elbet çünkü nede olsa tam anlamıyla temas etmiyor

0|0
    0|0
  • Var, böyle bir durum.

0|0
    0|0
  • et etten uzaklaşıyo doğru söylemiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• et ete deymeli kuzum

1|1
    0|0
  • haklı tabi sen korun

0|0
    1|0
  • doğru o sıcaklık tam anlamıyla hissedilemiyor

0|0
    0|0
  • Doğrudur ama eğer cinsel yolla bulaşacak bir hastalık riski varsa falan diğer korunma yolları çok ideal değil. Hap kullanacaksan da mesela onun riski var.

1|0
    0|0
Yükleniyor...