Arkadaşlar çatlaklara sperm iyi gelir mi?

Arkadaşlar çatlaklara sperm iyi gelir mi? iyi gelir diye duydum ne kadar doğru lütfen dalga geçmeden cevap verin?

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Ağızdan alındığında Spermin içerisinde barındırmış olduğu partiküller nedeniyle gerçekten tam bir şifa deposu, saf proteinden üretilmiş içeriğiyle son derece doyurucu, cilde sürüldüğü takdirde güzelleştirici etkisini göz ardı edilmemesi gereken bir gerçek. Yaraları iyileştirme özelliğinin yanı sıra baş ağrılarına iyi gelir, adet sancılarının azalmasına yardımcı olur, sabah akşam bacaklarınıza sperm sürüp bir bezi dolamak suretiyle selülit illetinden 1 ayda kurtulabilirsiniz. Gözaltı torbalarına sürüldüğünde morlukları yok eder ve cildi normal renginde döndürür, diş eti kanamasını %70 oranında engeller. Uçuk çıkmadan önce sürülürse uçuğun gelişimini durdurur, burun üzerindeki siyah noktaları ve sivilcelerinizi yok eder. Bademcikler şişmişse pastil etkisi yaparak rahat nefes alımına yardımcı olur. Dudak çatlaklarının iyileşme sürecini hızlandırır. 20lik diş ağrısını azaltır. Dudakların dolgun bir görünüm kazanması için yararlıdır.

Kaynak : http://sagliklicinselyasam.blogcu.com/

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Karınca b. ku çok daha iyi geliyormuş.
    Yüzüne süreceğin kadarını temin etmen biraz sıkıntı ama çeşitli karınca yuvalarının adresleri paylaşılıyor ilgili sitelerde.

Araştırman gerekir.

2|0
    1|0
  • bazı o. ç. lerin kadınları kötü işlerine alet etmek için uydurdukları bir hurafe

3|1
    0|0
  • Öfff bıkmadınızmı şu troll sorularını sormaktan kız kılıgına girmiş erkeksin belli etme bari. -,-

3|0
    2|0
  • gelir gelir hatta aynı erkeğe söylersen birazda tezek versin iyi gelir.

1|0
    1|0
  • maske yapacaksın iyi geliyormuş sevgilin yaşadı yani :D

2|0
    0|0
  • Olum bunu bir kızın kafasına yerleştirmeyi başaran arkadaşın elini öpmek lazım. Büyük adammış

1|0
    1|0
  • Kargoyla yollayabilirim sana

0|0
    1|0
  • Hee her derde deva 5 10 kisi cagar heryerine bosalsinlar :))

0|0
    1|0
  • hangi çatlağa ya bişey sölicem bacım hadi iyi geldi napıcan isticenmi milletten ya da dur dur şuramamı gel dicen biton krem var git al

0|0
    0|0
  • evet bende duydum hatta uygulayan bile gördüm çok şaşırmıştım

1|0
    0|0
  • Faydası olsa erkeklerin sağ eli yaşlanmazdı.

0|0
    0|0
  • Ne spermmiş arkadaş biz boşa heba ediyoruz valla

0|0
    0|0
  • Tm iyi gelir dedik ne yapican

0|0
    0|0
  • ne çatlağı

0|0
    0|0
  • ister misin

0|0
    0|0
  • Evet spermlerimden Ajda pekkanda faydalaniyor

0|0
    0|0
  • bir dene bakalım

0|0
    0|0
  • Bunlar hep boş boş oturmaktan

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum.

0|0
    0|0
  • dene gör

0|0
    0|0
  • Onaricidir, haklsin.
    Tedarik edebilecek misj

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tatlım evet bende duydum sasırmıstım yurtdısında ozel kremler bile varmıs. Asagıdaki linktede yazmakta faydası

m. sifamarket. com/mucize-bitkiler/spermin-cilde-faydalari. html

0|0
    1|0
  • Yok bacim sıcmalari gerekiyormuş.

2|0
    1|0
  • Evet iyi gelir. Protein olduğu için hem güzelleştirici hem de besleyicidir.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin faydalanmak için uydurduğu bir şey. Bebek çişi iyi geliyor deseler onu da sürücek misin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...